×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. maijs, 2013
Drukāt

Kādus piena produktus iecienījuši Latvijas iedzīvotāji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēdzies “Latvijas Avīzes” sadarbībā ar lielveikalu tīklu “Maxima” rīkotais konkurss, kurā centāmies noskaidrot, cik labi mūsu lasītāji pārzina to, kā Latvijas iedzīvotāji ikdienā lieto piena produktus, cik bieži tos iegādājas, kā arī to, kādas garšas un kuri piena produkti ir viņu iemīļotākie.

 

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem nesen pētījumā bija noskaidrojis lielveikalu tīkls “Maxima”, aptaujājot Latvijas iedzīvotājus.

“Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš stāsta: “Kā jau pareizi vēsta lasītāju daudzās pareizās atbildes uz “Latvijas Avīzes” uzdotajiem jautājumiem, Latvijas iedzīvotāji par savu iemīļotāko piena produktu ir atzinuši sieru. To esam novērojuši arī mēs, jo ik dienas “Maxima” lielveikalos pircēji iegādājas 11 tonnas siera! Šim produktam par godu patlaban lielākajos veikalos visā Latvijā notiek Siera dienas, kuru laikā pircējiem piedāvājam paplašinātu siera sortimentu, dažādas akcijas un jaunāko siera veidu degustācijas.”

Jāpiebilst, ka ceturtdien, 30. maijā, atzīmējot Siera dienas, “Maxima” galvenā pavāra Ginta Oša uzraudzībā lielveikalā “Maxima” tika uzstādīts arī interesants Latvijas rekords – no dažādiem siera veidiem izveidota 1,92 metrus augsta piramīda.

Konkursa dalībnieki savās atbildēs arī pareizi atzīmējuši, ka Latvijā ražots siers, ar kuru visvairāk lepojas Latvijas iedzīvotāji, ir Trikātas “Siera bumbas”. Runājot par citiem piena produktiem, daudzi lasītāji pareizi atbildējuši, ka Latvijas iedzīvotājiem pie sirds vislabāk iet jogurts ar persiku garšu, bet par visgaršīgāko atzīts veikalā nopērkams piens iepakojumā. “Maxima” veikalos pircēji ik dienas iegādājas 45 000 litru piena.

Izlozē esam noskaidrojuši laimīgos uzvarētājus – dāvanu karti 10 latu vērtībā un piena produktu gardumu grozu no lielveikalu tīkla “Maxima” saņems mūsu lasītājas Laima Rēvele, Ilona Rozenberga un Ramona Reita. Apsveicam!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+