Ekonomika
Bizness

Kafejnīcai “DAD Cafe” finanšu krīze: ierosināta maksātnespējas lieta4


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/AFP

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien apmierināja kafejnīcas “DAD Cafe” maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA uzzināja tiesā.

Par uzņēmuma maksātnespējas administratoru iecelts Jānis Avotiņš. Patlaban kafejnīcas telpas ir apmeklētājiem slēgtas un logi ir nolīmēti ar plēvēm, novēroja aģentūra LETA. “DAD Cafe” vadītāja Dace Preisa aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka maksātnespējas process ierosināts finansiālu apsvērumu dēļ. “Diemžēl izmaksas ir lielākas par ieņēmumiem. (..) Tas, ka no malas izskatās, ka cilvēku ir daudz, nenozīmē, ka iet labi, jo kafejnīcā cilvēks visu dienu var pavadīt, pasūtot tikai vienu tējas tasi,” norādīja Preisa.

Aģentūras LETA arhīva informācija liecina, ka kopš uzņēmuma dibināšanas “DAD Cafe” uzstājušies vairāki ievērojami mūziķi, tai skaitā Demiens Raiss un Sandijs Kilpatriks.

SIA “DAD Cafe” dibināta 2006.gada 14.septembrī ar 2840 eiro lielu pamatkapitālu. Uzņēmums nav iesniedzis darbības pārskatu par 2016.gadu, taču 2015.gadā tas strādāja ar 59 778 eiro lielu apgrozījumu un 22 274 eiro lieliem zaudējumiem. Uzņēmumam arī ir reģistrēts 69 462 eiro liels nodokļu parāds Valsts ieņēmumu dienestam, liecina “Firmas.lv” pieejamā informācija.

Saistītie raksti
LA.lv