×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Kafejnīcas apsargs piedzīvo uzbrukumu

Foto - RPPFoto - RPP

Par huligāniskām darbībām Vecrīgā aizturēts kādas kafejnīcas apmeklētājs, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

3.februāra vakarā, ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja divas personas, kas netālu no kafejnīcas ieejas uz zemes turēja kādu vīrieti. Apkārt vīriešu cīkstiņam bija sapulcējušies vairāki garāmgājēji, tostarp blakus esošās kafejnīcas apsargs.

Kārtības sargi nekavējoties devās pie apsarga, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Apsargs paskaidroja, ka uz zemes atrodas vīrietis, kurš kafejnīcā lamājās ar cieņu aizskarošiem vārdiem, uzmācās citiem kafejnīcas apmeklētājiem un mēģināja viņam uzbrukt laikā, kad par vīrieša huligāniskajām darbībām aizrādīts.

Agresīvi noskaņotais vīrietis piecelts kājās, lai aizvestu viņu uz policijas operatīvo transportlīdzekli. Aizturēšanas laikā pārkāpējs nespēja nomierināties un dusmu uzplūdā pēkšņi satvēra aiz kakla netālu esošo apsargu. Policisti nekavējoties vīrieti satvēra ciešāk un nobloķēja viņam rokas.

Aizturētais skaļi pauda savu nepatiku pret apkārtējiem, lietojot cieņu aizskarošus izteicienus. Vīrietim vairākkārtīgi aizrādīts par viņa izmantoto leksiku, taču viņš policistu aizrādījumus neņēma vērā. Savu vainu aizturētais kategoriski noliedza, apgalvojot, ka pirms dažām dienām atbraucis no Maskavas, lai Rīgā miermīlīgi izklaidētos.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,76 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 150 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+