×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. novembris, 2012
Drukāt

Kafija ar uzticamu lasāmvielu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Smaidoši darbinieki, gardas kafijas aromāts un laikrakstu stends ir pirmie, kas sagaida katru apmeklētāju “Double Coffee” kafejnīcās Rīgā. Vienā no tām Valdemāra un Dzirnavu ielas stūrī sastapu kafejnīcas menedžeri Lauru Zariņu, kura pastāstīja, ka “Latvijas Avīze” ir vienīgais laikraksts latviešu valodā, ko viņi piedāvā saviem klientiem.

 

Lielākā daļa apmeklētāju dodot priekšroku izdevumiem krievu valodā. Tomēr latviski lasošie klienti ir apmierināti, ka kafejnīcā ir pieejama tieši “Latvijas Avīze”, kurā katrs atrod sev interesējošas tēmas – ne tikai par jaunumiem Latvijā vai ārzemēs, bet arī interesantus stāstus par mūsu pašu cilvēkiem.

Arī profesionālā pūtēju orķestra “Rīga” projektu vadītāja Baiba Tilhena (22), kura mēdz apmeklēt ”Double Coffee” gan Valdemāra ielā, gan Strēlnieku ielā, labprāt izmanto iespēju izšķirstīt ”Latvijas Avīzi”.

Ikdienas steigas dēļ jaunumus viņa uzzina, klausoties radio, taču brokastis vai pusdienas ir īstais brīdis, kad iepazīties ar padziļinātu aktualitāšu analīzi un ekspertu viedokļiem avīzē. “Lai arī interneta ziņu portāli ir piepildīti ar informāciju, avīzi joprojām uzskatu par uzticamāku mediju,” saka jauniete.

Baiba ir kaislīga koncertu apmeklētāja, un, tā kā arī viņas darbs ir saistīts ar kultūras nozari, ļoti būtisks ir šīs nozares atspoguļojums medijos. Runājot par pēdējā laika aktualitātēm sabiedrībā, Baiba nosauc patriotisma tēmu, kas saistāma ar tikko aizvadītajiem valsts svētkiem. Pēdējā laikā, viņasprāt, pārāk bieži runā par jauniešu patriotismu, kas tiekot parādīta kā problēma. ”Man situācija šķiet pārspīlēta, jo tikko aizvadītajos pasākumos gan Rīgā, gan reģionos manīju arī ļoti daudz jaunu cilvēku,” teic Baiba. Viens no spilgtākajiem notikumiem – Valsts Akadēmiskā kora koncerts Doma baznīcā, kur tika atskaņota Lūcijas Garūtas kantāte “Dievs, Tava zeme deg”, un uz lūgšanas daļu visa publika piecēlās kājās, tostarp arī jaunākā paaudze. Un visu acīs caur asarām plūda patriotisms. Tāpēc Baiba uzsver, ka “sajūtu līmenī mūsu sabiedrībā noteikti nav problēmu ar mīlestību pret Latviju”.

Pavisam Latvijā ir 15 “Double Coffee” kafejnīcas, un tajās “Latvijas Avīzi”, kā arī izdevniecības ”Lauku Avīze” žurnālus “Mājas viesis” un “36,6 °C” apmeklētājiem piedāvā jau vairāk nekā gadu. Kafejnīcas darbiniece L. Zariņa ir ievērojusi, ka klienti aktīvāk avīzes lasa tieši dienas pirmajā pusē – pirms došanās uz darbu vai pusdienojot.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+