×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. decembris, 2016
Drukāt

Kaila Rīgas centrā: jaunai sievietei sniedz nepieciešamo palīdzību (1)

Foto - Rīgas pašvaldības policijaFoto - Rīgas pašvaldības policija

4. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Elizabetes ielas un Kalpaka bulvāra krustojumā atrodas kaila sieviete.

Ierodoties norādītajā adresē, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās – kārtības sargi uz ielas pamanīja pilnīgi kailu sievieti, kura stāvēja uz sasnigušās ietves. Viens no policistiem novilka dienesta jaku un iedeva sievietei ar ko piesegties. Nekavēties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, policisti sievieti ieaicināja operatīvā dienesta transportlīdzeklī un no aptieciņas sievietei iedeva arī folija segu, lai viņa pēc iespējas ātrāk atgūtu normālu ķermeņa temperatūru.

Likumsargi noskaidroja sievietes datus, kā arī to, ka viņas dzīvesvietā palicis sievietes mazgadīgais bērns. Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri personu apskatīja un nolēma nogādāt ārstniecības iestādē.

Pēc 32 gadus vecās sievietes hospitalizēšanas policisti devās uz viņas dzīvesvietu, kur, iespējams, atstāts sievietes mazgadīgais bērns. Ierodoties norādītajā adresē, sastapta ēkas dežurante, kura policistiem paskaidroja, ka sieviete pēdējās dienās uzvedusies dīvaini un šonakt pilnīgi kaila izskrējusi no sava dzīvokļa. Dežurante viņai iedevusi savu mēteli, taču sieviete mēteli nometusi zemē un skrējusi tālāk.

Policisti devās uz dzīvokli, taču tā durvis neviens neatvēra. Apzvanīti sievietes radinieki, lai noskaidrotu bērna pašreizējo atrašanās vietu. Pēc brīža adresē ieradās sievietes vīrs. Policisti ar vīrieti iegāja dzīvoklī un pārliecinājās par bērna drošību. Bērns atstāts tēva uzraudzībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. es jau nodomāju,ka aizliegtais paņēmiens tv

Draugiem Facebook Twitter Google+