×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Kailu un netīru kādā alkoholiķu midzenī atrod mazu puisēnu (2)

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 20.decembrī, Rīgas pašvaldības policisti (RPP) no kāda midzeņa Matīsa ielā izņēmuši pusotru gadu vecu zēnu, informēja RPP.

Policisti devās uz izsaukumu Latgales priekšpilsētā, kur kāds vīrietis vēlējās savā uzraudzībā paņemt krustdēlu no iereibušiem vecākiem. Ierodoties notikuma vietā, nama kāpņu telpā sastapts izsaucējs, kurš pastāstīja, ka viņa dzīvesvietā atrodas vairākas iereibušas personas ar mazu bērnu. Sarunas laikā noskaidrots, ka arī pats izsaucējs ir alkohola reibumā.

Likumsargi devās uz norādīto dzīvokli, kur tā durvis atvēra manāmi iereibis vīrietis. Ieejot dzīvoklī, policisti sajuta spēcīgu alkohola un cigarešu smārdu. Telpas bija piesmēķētas un nekoptas. Vīrietis, kurš atvēra dzīvokļa durvis paskaidroja, ka ir ilgstoši lietojis alkoholiskos dzērienus, tāpat kā citas personas dzīvoklī. Policisti vīrietim izskaidroja, ka ir nepieciešams apskatīt bērnu, vai viņam viss ir kārtībā.

Vīrietis pastāstīja, ka viņa civilsieva un bērns guļot blakus istabā. Policisti devās uz blakus istabu, kur sastapa iesnaudušos sievieti ar mazu bērnu.

Apskatot bērna uzturēšanās vietu, konstatēts, ka zēns dzīvo veselībai un dzīvībai bīstamos apstākļos. Puisēns bija kails un netīrs.

Mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,80 promiļu reibumā.

Izsaucējs, kurš bija palicis ārpus dzīvokļa pēc neilga laika ienāca tajā un sāka strīdēties ar bērna māti. Vīrietis izteica sievietei dažādas apvainojumus un noniecināja policistu darbu. Likumsargi vairākkārtīgi aizrādīja izsaucējam par viņa uzvedību un brīdināja iespējamajām sekām.

Ņemot vērā personu skaitu dzīvoklī uz notikuma vietu izsaukta vēl viena autopatruļa sabiedriskās kārtības nodrošināšanai, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Pēc medicīniskās apskates zēns šķirts no ģimenes un nogādāts drošā vidē, krīzes centrā.

Laikā, kad puisītis pavadīts uz operatīvo transportlīdzekli, iereibušais izsaucējs sekoja policistiem un izteica draudus par fizisku izrēķināšanos. Vīrietim atkārtoti aizrādīts, taču viņš turpināja uzvesties provokatīvi.

Pieņemts lēmums agresīvi noskaņoto vīrieti aizturēt un nogādāt dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vainīgs policijas izsaucējs – radījis liekas klapatas. Visi taču dzīvi … Bet šitas izsauc policiju ,apvaino “tikumīgās jaunavas” ,kas neko tādu mūžā nav dzirdējušas! Nesaprotu tikai , kas viņus spieda strādāt policijā.

  2. To visu ar faktiem nosūtīt tiesībsargam un deputātiem,kuri brēc par bērnunamu likvidāciju,jo bērnu namos gan ko tādu neatradīsiet. Tad jājautā KUR ir bērnam drošāk dzīvot?

Draugiem Facebook Twitter Google+