×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
25. jūnijs, 2018
Drukāt

Naivums vai kas cits, un lēmuma cena 14 miljoni. “LA” nedēļas apskats (15)

1. Artuss Kaimiņš – no politiskā huligāna par mocekli

1no5
Kolāža - la.lv, foto - LETAKolāža - la.lv, foto - LETA

Deputāts, kurš visu savu politisko karjeru līdz šim būvējis uz agresīvu konfrontāciju ar pastāvošo varu, pagājušonedēļ strauji pārlēca no vienas lomas citā. No bravurīga politiskā huligāna viņš kļuva par kādas briesmīgas “Sistēmas” vajātu mocekli, un iejutās šajā lomā par 200 procentiem. Kaimiņam piemērots aizdomās turamā statuss krimināllietā par partijas nelikumīgu finansēšanu, un drošības līdzeklis – uzturēšanās noteiktā dzīvesvietā.

Pēc atbrīvošanas no policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatora un KNAB veiktajām kratīšanām Kaimiņš metās ziņot soctīklu tiešraidēs un sniegt televīzijas interviju. Turklāt ar tādu dramatismu, it kā aizturēšana būtu ilgusi nevis 36 stundas, bet daudzus gadus necilvēcīgos apstākļos ar spīdzināšanu. Kaimiņš apgalvoja, ka esot noticis “prātam neaptveramais un neiedomājamais”. Viņš neesot varējis ne nomazgāties, ne izgulēties, KNAB veicis kratīšanas ne tikai viņa īrētajā dzīvoklī, bet arī vecmāmiņas un mātes dzīvesvietās, procesa virzītāja Anita Ringo esot necilvēcīga būtne un tā tālāk. Latvijas tiesībsargājošo iestāžu darbu viņš pielīdzināja čekas metodēm. Turklāt KNAB rīkojoties pēc politiskā pasūtījuma (pasūtītāji gan pat paša Kaimiņa apgalvojumos ik pa laikam mainās – te Aivars Lembergs, te ZZS un “vecie čekisti, komunisti”, te Nacionālo apvienību pārstāvošais Dzintars Rasnačs un maksātnespējas administratori, te ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (“Vienotība”) un OIK shēmotāji).

Tomēr “KPV LV” atbalstītāji gatavi nekritiski norīt ikvienu sava līdera stāstu un aizturēšana viņa autoritāti sava elektorāta vidū tikai nostiprinās. Kaimiņa “ieroču nesējs” Aldis Gobzems pat sapņaini sauca tautu “mosties jaunai atmodai”. Ja KNAB un Ģenerālprokuratūra nespēs tuvākajā laikā novest lietu līdz tiesai un uzrādīt pārliecinošus pierādījumus Kaimiņa partijas nelikumīgai finansēšanai, tad tiesībsargājošās iestādes būs “KPV LV” nodrošinājušas tādu priekšvēlēšanu kampaņu, uz kādu šī partija nevarēja pat cerēt. Vēlētāji mocekļus mīl pat vairāk nekā huligānus!

 1. Artuss Kaimiņš – no politiskā huligāna par mocekli
 2. Darījums. Lēmuma cena – 14 miljoni gadā
 3. Joks. KNAB hieroglifi
 4. Vilšanās. Kā gribētos būt sarakstā!
 5. Pārsteigums. "Neizprotami, šokējoši"

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. ”Agresīva konfrontācija ar pastāvošo varu” tiek sodīta visos laikos. Tāpēc Kaimiņu arī ietupināja- zini mūsējos!

 2. Pasūtijuma raksts, fui…
  LA.LV ir zaudējusi manu uzicību…

 3. Nosaucot – vismaz viena – no A.K. “politbezkaunības” cietušā – Godavīra uzvārdu – rakstam rastos segums, jo politiķa vērtējums – nevar palikt – modesskates tīk/netīk – rāmītī.
  Rakstītājs – maizei pelna – biezāku sviestkārtu?

 4. Anna>Anda Zahovska Atbildēt

  Un kā justos pati,ja šādi saņemtu???

 5. Ļoti labs raksts!

 6. Lai arī kā būtu, Kaimiņš skaļi pasaka to, ko mēs visi virtuvē pie galda apspriežam. Vismaz paldies par to, ka pauž mūsu domas, jo mēs pārējie esam gļēvuļi un divkoši. Kurš vējš stiprāks tur liecamies.

 7. Loti patiesi pateikts,tas bija loti nepatiikams teaatris,ko sariikoja Kaimins televizijaa.Vins izskatiijaas,kaa buutu slims ar nerviem,trakoja,neko normaalu pateikt nevareeja.Par apcietinaasanas iemesliem pat nepiemineeja,tikai blaustiijaas,kaa vins sanemts.

  • Anda, ja tas ir Tavs raksts – tad kāpēc nenosauci – vismaz viena – no A.K. “politbezkaunības” cietušā – Godavīra uzvārdu – rakstam rastos segums, jo politiķi vērtējot – nevar palikt – modesskates tīk/netīk – rāmītī. Līgavaini vai – brāķē – ar “bļaustās/slims”?
   Anda, Tu maizei pelni – biezāku sviestkārtu?

 8. Galma āksts ar pelēkās vielas izteiktu deficītu.

 9. Varat norobežoties vai darīt ko citu, bet VISS IR SKAIDRĀKS PAR SKAIDRU – 45 gadus vecs cilvēks vairs
  NAV BĒRNUDĀRZĀ!!? TĀ NAV NAIVITĀTĒ! TĀ IR REALITĀTE, PAR KO IESTĀJAS PERSONA SPROĢIS! Savas domas jau esmu izteikusi! Ceru uz VIDZEMES VĒLĒTĀJIEM, KURI ATSIJĀS PELAVAS NO GRAUDIEM UN NERADĪS APSTĀKĻUS ŠIM NEŠPETNAJAM RADĪJUMAM IEKĻŪT LATVIJAS 100-DES GADĀ 13.SAEIMĀ! Ko VISPĀR viņš jēdz no sabiedrībai SVĒTĀM VĒRTĪBĀM -BRĪVĪBA UN NEATKARĪBA – PIEKRĪTOT pat premjera amata kandidēšanai??????? Uz KURIENI viņš gatavojas vest LATVIJU???????????? NONSENSS!!!!!!!!!!!

 10. Uztraukties drīzāk vajadzētu par viņa vecmāmiņu!

 11. Par ko tāds milzīgs uztraukums?

 12. Raksta autors – idiots

 13. Uzmanieties no punkas – viņam nav elementārās humora izjūtas !

Draugiem Facebook Twitter Google+