Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Kaimiņa partijai būs jauns nosaukums (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ar mērķi novērst juridiskos šķēršļus Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītās partijas reģistrēšanai politisko spēku plānots pārdēvēt par “KPV.LV”, pavēstīja pats politiķis.

Iepriekš partija kā savu nosaukumu bija izvēlējusies KPV, taču radās juridiska problēma, lai reģistrētu partiju, jo ar šādu nosaukumu jau ir dibināta sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Dokumenti par šīm izmaiņām ir iesniegti Uzņēmumu reģistrā (UR), un pašlaik tiek gaidīta iestādes atbilde. Politiskais spēks jaunajā iesniegumā UR ir izlabojis arī iestādes norādītās kļūdas.

Politiskā spēka biedru skaits pašlaik ir sasniedzis 600, piebilda Kaimiņš.

Jau ziņots, ka šā gada 3.maijā Rīgā, Lielajā ģildē, tika nodibināta pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Kaimiņa partija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. labākais variants Atbildēt

    MZGD.LV

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+