Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Kaimiņa partijai būs jauns nosaukums (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ar mērķi novērst juridiskos šķēršļus Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītās partijas reģistrēšanai politisko spēku plānots pārdēvēt par “KPV.LV”, pavēstīja pats politiķis.

Iepriekš partija kā savu nosaukumu bija izvēlējusies KPV, taču radās juridiska problēma, lai reģistrētu partiju, jo ar šādu nosaukumu jau ir dibināta sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Dokumenti par šīm izmaiņām ir iesniegti Uzņēmumu reģistrā (UR), un pašlaik tiek gaidīta iestādes atbilde. Politiskais spēks jaunajā iesniegumā UR ir izlabojis arī iestādes norādītās kļūdas.

Politiskā spēka biedru skaits pašlaik ir sasniedzis 600, piebilda Kaimiņš.

Jau ziņots, ka šā gada 3.maijā Rīgā, Lielajā ģildē, tika nodibināta pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Kaimiņa partija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. labākais variants Atbildēt

    MZGD.LV

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (43)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+