Mobilā versija
+10.4°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Kaimiņa sodrēji nav jāelpo, teikts privātmāju apkures noteikumos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kādi ir noteikumi, uzstādot apkures katlus privātmājās? Blakus sienai un mūsu logiem ir blakusesošās kaimiņu mājas dūmenis. Tas ir zems, un visi sodrēji un dūmi nāk mūsu logos. Dzīvojam pastāvīgās bailēs par nejaušu ugunsgrēku. LIDIJA STEPČENKO PĻAVIŅĀS

Ja ir pamats domāt, ka kaimiņš kaut ko uzbūvējis neatbilstoši likumam, jāsazinās ar savu būvvaldi. Pļaviņu novadā šīs funkcijas veic Kokneses apvienotā pašvaldību būvvalde, kas atrodas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1. Būvvaldes vadītājs Jans Korols skaidro – atbilstoši jaunajam Būvniecības likumam ģimenes mājām, lai uzstādītu apkures katlu, nepieciešams ar būvvaldi saskaņots paskaidrojuma raksts, kurā būvvalde izskata un akceptē šo ieceri.

Lasītājai ieteicams sazināties ar Kokneses apvienotās pašvaldību būvvaldes arhitekti Guntu Kursīti (tālrunis 65133921) vai būvinspektori Silviju Spriņģi (tālrunis 65133905).

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+