Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Kaimiņa sodrēji nav jāelpo, teikts privātmāju apkures noteikumos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kādi ir noteikumi, uzstādot apkures katlus privātmājās? Blakus sienai un mūsu logiem ir blakusesošās kaimiņu mājas dūmenis. Tas ir zems, un visi sodrēji un dūmi nāk mūsu logos. Dzīvojam pastāvīgās bailēs par nejaušu ugunsgrēku. LIDIJA STEPČENKO PĻAVIŅĀS

Ja ir pamats domāt, ka kaimiņš kaut ko uzbūvējis neatbilstoši likumam, jāsazinās ar savu būvvaldi. Pļaviņu novadā šīs funkcijas veic Kokneses apvienotā pašvaldību būvvalde, kas atrodas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1. Būvvaldes vadītājs Jans Korols skaidro – atbilstoši jaunajam Būvniecības likumam ģimenes mājām, lai uzstādītu apkures katlu, nepieciešams ar būvvaldi saskaņots paskaidrojuma raksts, kurā būvvalde izskata un akceptē šo ieceri.

Lasītājai ieteicams sazināties ar Kokneses apvienotās pašvaldību būvvaldes arhitekti Guntu Kursīti (tālrunis 65133921) vai būvinspektori Silviju Spriņģi (tālrunis 65133905).

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+