Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Kaimiņa sodrēji nav jāelpo, teikts privātmāju apkures noteikumos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kādi ir noteikumi, uzstādot apkures katlus privātmājās? Blakus sienai un mūsu logiem ir blakusesošās kaimiņu mājas dūmenis. Tas ir zems, un visi sodrēji un dūmi nāk mūsu logos. Dzīvojam pastāvīgās bailēs par nejaušu ugunsgrēku. LIDIJA STEPČENKO PĻAVIŅĀS

Ja ir pamats domāt, ka kaimiņš kaut ko uzbūvējis neatbilstoši likumam, jāsazinās ar savu būvvaldi. Pļaviņu novadā šīs funkcijas veic Kokneses apvienotā pašvaldību būvvalde, kas atrodas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1. Būvvaldes vadītājs Jans Korols skaidro – atbilstoši jaunajam Būvniecības likumam ģimenes mājām, lai uzstādītu apkures katlu, nepieciešams ar būvvaldi saskaņots paskaidrojuma raksts, kurā būvvalde izskata un akceptē šo ieceri.

Lasītājai ieteicams sazināties ar Kokneses apvienotās pašvaldību būvvaldes arhitekti Guntu Kursīti (tālrunis 65133921) vai būvinspektori Silviju Spriņģi (tālrunis 65133905).

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+