Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
12. augusts, 2015
Drukāt

Kaimiņa sodrēji nav jāelpo, teikts privātmāju apkures noteikumos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kādi ir noteikumi, uzstādot apkures katlus privātmājās? Blakus sienai un mūsu logiem ir blakusesošās kaimiņu mājas dūmenis. Tas ir zems, un visi sodrēji un dūmi nāk mūsu logos. Dzīvojam pastāvīgās bailēs par nejaušu ugunsgrēku. LIDIJA STEPČENKO PĻAVIŅĀS

Ja ir pamats domāt, ka kaimiņš kaut ko uzbūvējis neatbilstoši likumam, jāsazinās ar savu būvvaldi. Pļaviņu novadā šīs funkcijas veic Kokneses apvienotā pašvaldību būvvalde, kas atrodas Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1. Būvvaldes vadītājs Jans Korols skaidro – atbilstoši jaunajam Būvniecības likumam ģimenes mājām, lai uzstādītu apkures katlu, nepieciešams ar būvvaldi saskaņots paskaidrojuma raksts, kurā būvvalde izskata un akceptē šo ieceri.

Lasītājai ieteicams sazināties ar Kokneses apvienotās pašvaldību būvvaldes arhitekti Guntu Kursīti (tālrunis 65133921) vai būvinspektori Silviju Spriņģi (tālrunis 65133905).

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+