×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. novembris, 2016
Drukāt

Kaimiņi dzīvo bailēs: agresīva vīrieša savaldīšanai izsauc likumsargus (1)

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 16. novembrī, likumsargi aizturējuši vīrieti, kurš iedvesis bailes saviem kaimiņiem, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Teikā, kur kādā daudzdzīvokļu namā izcēlies konflikts starp vairākiem kaimiņiem. Ierodoties notikuma vietā, policisti apsekoja ēkas koplietošanas telpas. Vienā no tām pamanīts iereibis vīrietis, kurš kārtības sargiem apgalvoja, ka visi viņa kaimiņi esot noziedznieki.

Telpu apsekošanas laikā pie policistiem vērsās vairāki kaimiņi, kuri norādīja uz iereibušo vīrieti un pastāstīja, ka viņš pirms policijas ierašanās esot spēris pa viena dzīvokļa durvīm un lamājies ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Kaimiņi izteica bažas par savu drošību, jo visi no viņa baidās.

Sarunas laikā pie policistiem pienāca vēl viena sieviete, kura arī norādīja uz iereibušo vīrieti un pastāstīja, ka vīrietis viņas nepilngadīgajam dēlam liedzis apmeklēt koplietošanas tualeti, kā arī apsaukājis viņas dēlu par muļķi un mērkaķi. Sieviete izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu.

Policistu klātbūtnē 50 gadus vecais vīrietis turpināja konfliktēt ar kaimiņiem, lietojot cieņu aizskarošus vārdus un izteicienus.

Agresīvais kaimiņš aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā un konstatēts, ka viņš ir 1,01 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tādus sodus vajadzētu tikai par uzbrukšanu policistiem

Draugiem Facebook Twitter Google+