Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Kaimiņiem kopā ar mediķiem izdodas atdzīvināt bezsamaņā esošu vīrieti

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar Rīgas reģionā kaimiņiem un mediķiem kopīgiem spēkiem izdevies atdzīvināt kādu 67 gadus vecu vīrieti, kurš bezsamaņā gulējis kāpņutelpā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kaimiņi vīrieti atraduši kāpņutelpā bez samaņas un izsaukuši ātro palīdzību. Kamēr NMPD brigāde bijusi ceļā, saņemot konsultācijas pa tālruni, kaimiņi sākuši atdzīvināšanas pasākumus, kurus vēlāk pārņēmuši mediķi.

Vīrietim pēc tam atjaunojusies sirdsdarbība un atklājies, ka viņam bijis infarkts. Viņš nogādāts Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1095 izsaukumiem, no tiem 164 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+