×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. augusts, 2017
Drukāt

Kaimiņiem trūkst vārdu: kad saimnieki miruši, izbūvē jaunu elektrības tīklu (10)

Ekrānšāviņi no "Bez Tabu"Ekrānšāviņi no "Bez Tabu"

Bērzaunes pagastā šobrīd neapdzīvotai mājai izbūvēts jauns elektrības tīkls. Kaimiņi saka – trūkst vārdu. Mājas saimnieki ir aizgājuši mūžībā. Kad viņi bija dzīvi, nekādi darbi nav noritējuši. Pēdējie maksājumi no saimniekiem saņemti 2016.gada maijā.

“Sadales tīkls” skaidro – darbi esot plānoti laicīgi un meistari vadījušies pēc jau apstiprināta projekta. Tagad ievilktais jaunais kabelis tikšot rakts ārā un projekts koriģēts. Turpmāk meistari skatīšoties, lai elektrību nepievilktu mājām, kurās neviens vairs nedzīvo.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. ļoti jau nu simboliski….

 2. Ak Dievs, nu, ko var .. un domāt ka visi ir muļķi !!!

 3. Kāpēc nevajadzīgs? Iespejams jaunajiem mājas īpašniekiem vajadzēs. Arī iespeja pārdot īpašumu būs vieglāk- redz, ir iespeja pievilkt dlektrību!!

 4. Da neko neviens neraks ārā. Apcirtīs galus lai nav redzams un viss. Tas kabelis nemaksā tik daudz lai viņu divreiz raktu

 5. Labais ! Pie pamestas mājas zemē ierakts mētājas nevienam nevajadzīgs kabelis ! Kamēr sadales tīkli bremzēs, kabelis izgaisīs.

 6. Izbaudi pielijušās vasaras atlikušās dienas! Un, kas zina, izmaini savu un savu tuvinieku dzīvi, izejot beidzot saulītē! bit.ly/2en6QyG

 7. Atkal jau ! Vajag tikai rakt ! Kā teica ,……..nu jau visi to saka ! Tikai nav saprotams ,kāda velna
  pēc tas būtu jārok laukā ! Māja , veca bet glīta ,Tātad ,kāds to nopirks un tad atkal no jauna ieraks ??

 8. Esmu mēms..,lai gan pēc būtības tas ir normāli Latvijā..un ja tā izdarās viens no lielajiem monstriem(rausējiem) ! Tikai tīri cilvēciski nav saprotams tas cinisms(bezatbildība, ņirgāšanās)!

 9. neticiet pasakam,naudas izkrapums

Draugiem Facebook Twitter Google+