Latvijā
Rīga

Sieviete kaimiņu dzīvokļa vannā atrod asinīm notraipītu puisēnu0

Foto RPP

Likumsargi aizdomās par sešus gadus veca puisēna piekaušanu aizturējuši viņa patēvu, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

8. februārī pulksten 19.48 RPP darbinieki saņēma informāciju no kādas ārstniecības iestādes par sešus gadus vecu puisēnu, kurš ar pamatīgiem miesas bojājumiem nogādāts slimnīcā. Ārsti izteica bažas par iespējamu vardarbību ģimenē.

Ierodoties slimnīcā, viens no likumsargiem devās pie ārsta. Mediķis pastāstīja, ka zēnu atradusi kaimiņiene. Sieviete, atnākot zēnu pieskatīt, devusies uz vannas istabu, kur vannā atradusi ar asinīm notraipītu bērnu. Zēns nekavējoties nogādāts slimnīcā.

Ārstniecības iestādes uzgaidāmajā telpā bija ieradies arī kāds vīrietis, kurš konfliktēja ar slimnīcas personālu. Viņš policistiem stādījās priekšā kā zēna tēvs. No vīrieša bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Pārrunu laikā vīrietis palika agresīvs un atteicās doties līdzi kārtības sargiem, līdz ar to viņiem nācās pielietot fizisku spēku, lai kungu aizturētu.

Notikuma vietā sagaidīti Valsts policijas (VP) darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Vēlāk atklājās, ka vīrietis policistiem nosaucis nepareizus datus, proti, uzdevies par bērna bioloģisko tēvu, lai gan patiesībā bijis patēvs.

VP portālu LA.lv informēja, ka saistībā ar notikušo šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. VP šobrīd turpina noskaidrot precīzus notikušā apstākļus, un cietušajam bērnam ir nozīmētas ekspertīzes. Pēc lietas apstākļu precīzākas noskaidrošanas un ekspertīžu rezultātu saņemšanas, tiks lemts par kriminālprocesa kvalifikāciju pēc konkrēta panta.

Aizturētais 1981. gadā dzimušais aizturētais vīrietis agrāk bija nonācis VP redzeslokā par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Līdz šim brīdim vīrietis atradās policijas meklēšanā, jo bija izvairījies no drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu par iepriekš izdarītu noziedzīgu nodarījumu.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas brīvības atņemšanas vietā.

Cietušais bērns turpina atlabt ārstniecības iestādē. Ar viņu strādās gan policisti, gan psihologi. Par notikušo tiks informēta bāriņtiesa un sociālais dienests.

Likumsargi izsaka pateicību sievietei, kura nepalika vienaldzīga, redzot nelaimē nonākušu, savainotu bērnu, un izsauca mediķus.

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
Pār bortu no prāmja iekritušais vīrietis atrasts miris
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Policija izplata paziņojumu pēc kāda “BMW” vadītāja dižošanās soctīklos
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Notikusi laupīšana restorānā Mežaparkā
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
1 stunda
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā”
47 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
25 minūtes