Latvijā
Kriminālziņas

Kaimiņos sieviete nenormāli kliedz. Aiztur dzīvesbiedru – vardarbi 16

Foto RPP

2.janvāra vakarā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur saņemta sūdzība par kādu varmācīgu ģimenes konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura pastāstīja, ka starp kaimiņiem izcēlies konflikts. Sieviete dzirdējusi kā pret sienām tiek mestas mēbeles un izdzirdēti vairāki sievietes kliedzieni, pēc tam konfliktā iesaistītā sieviete izdzīta uz kādu laiku no savas mājvietas.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, dzīvokļa durvis atvēra pamatīgi iereibis vīrietis. Dzīvoklī atradās arī vīrieša dzīves biedrene, savukārt uz grīdas mētājās vairāki saplēsti stikli un izmētātas mēbeles. Aplūkojot sievieti, vizuāli izskatījās, ka viņa konflikta laikā varētu būt cietusi un, iespējams, viņai ir nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Vairākkārtīgi jautājot par mediķu izsaukšanu, sieviete no medicīniskās palīdzības atteicās. Sievietei izskaidrots, ka ir iespējams varmāku nošķirt un noteikt tuvošanās aizliegumu, tomēr viņa no jebkādas palīdzības atteicās.

Pārbaudot vīrieša datus, konstatēts, ka agresīvais dzīves biedrs ir izsludināts meklēšanā. Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saistītie raksti
LA.lv