×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

Kaimiņš: Āboltiņa ir simbols visai tai nekaunībai, kas šobrīd ir Latvijas politikā (69)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līderis Mārtiņš Bondars un partijas Saeimas frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš raujoties pie varas ar visiem spēkiem, komentējot savu lēmumu izstāties no LRA frakcijas, aģentūrai BNS sacīja deputāts Artuss Kaimiņš.

Kaimiņš trešdien izplatīja paziņojumu medijiem par savu izstāšanos no LRA frakcijas, norādot dažādus iemeslus šādam lēmumam, tostarp kritizējot “Vienotības” līderes Solvitas Āboltiņas centienus kļūt par premjerministri, kā arī to, ka LRA nav viņu aizstāvējusi, kad Ventspils domes pārstāvis Aivars Lembergs (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) kritizējis Kaimiņu.

Kaimiņš uzsvēra, ka paziņojumā minētie iemesli nav vienīgie, kādēļ viņš pamet LRA frakciju.

“Tās nav vienīgās lietas. Solvita Āboltiņa ir simbols visai tai nekaunībai, kas šobrīd ir Latvijas politikā. Augstprātība, varaskāre, shēmošana. Man tas nav pieņemami. Mārtiņš Bondars un Dainis Liepiņš raujas pie varas ar visiem spēkiem. LRA frakcija, manuprāt, ir viņu kabatas partija. Šie divi cilvēki pārstāv savas personiskās intereses šeit, nevis sabiedrības intereses. Man tas nav pieņemami,” sacīja deputāts.

“Es nevaru iet koalīcijā ar ZZS, kuras vadītājs ir smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs. Kamēr šis cilvēks nebūs iesēdināts cietumā, nekādas sarunas nevar būt,” piebilda Kaimiņš.

Taujāts par Liepiņa trešdien pausto, ka pieņemtais lēmums pamest frakciju bija emocionāls, Kaimiņš norādīja, ka Liepiņš šobrīd melo sabiedrībai. “Viņš darīja visu, lai es aizietu no frakcijas prom. Piemēram, satiekoties ar maniem draugiem, lai atrunātu un nodotu informāciju, lai es ietu prom no frakcijas,” viņš teica, nevēloties detalizētāk paskaidrot šo informāciju.

“Izstāstīt sīkāk var Filips Rajevskis, kurš ir LRA neformālais politiskais konsultants, un viņa darbinieks ir arī LRA PR speciālists,” viņš piebilda.

“Mans redzējums ir, ka es nevaru savu lielo uzticības kredītu, kas man ir dots no vēlētāju puses, izlietot sīknaudā divu cilvēku personisko interešu labā, kuri vēlās par katru cenu – jebkuru portfeli,” sacīja Kaimiņš.

“Tas jau ilgi ir manī briedis. Vakar sapratu – paldies vīri. Veiksmi jums nevēlu!” izteicās Kaimiņš.

Viņš arī informēja, ka vēlētos izstāties no Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un uzsākt darbu, visticamāk, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā.

Aģentūra BNS ziņoja, ka 12.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš izstājies no Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas.

Kaimiņš strādā Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, Korupcijas novēršanas apakškomisijā, kā arī Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības lietu komisijā.

Kaimiņš paziņojumā medijiem pauda kritiku LRA par atbalstu Āboltiņas kandidatūrai, politiku bēgļu uzņemšanas jautājumā un citiem jautājumiem.

“LRA frakcijas vadība šobrīd ir kļuvuši par Solvitas Āboltiņas dedzīgākajiem atbalstītājiem. Es to neuzskatu par gudru politiku, bet gan par izmisīgu mēģinājumu nonākt koalīcijā, tādēļ vēlos norobežoties no šādas rīcības,” viņš uzsvēra.

Pievienot komentāru

Komentāri (69)

 1. Var jau saukt Kaimiņu par ākstu un dažreiz viņš šauj pār strīpu ar saviem izlēcieniem. BET,viņš atļaujas brīvi paust savu viedokli, viņam neko nevajag-ne amatu, ne sagrābt naudu un tas dara viņu brīvu, viņš var atļauties saukt lietas īstajos vārdos.

 2. nost ar Vienotību

 3. ZEL GAN SKATITIES UZ TO JEZGU. BET”RIZAJA MOCALKA” LAIKAM VINNEES. TADI NU MES ESAM.
  KAUT GAN, KA RAKSTIJA TERBATAS STUDENTS VB: “KAS STAIGAJOT PA KOSHAM PUKU LEJAM, TIK REKINA, CIK VINAS SIENA DOS…

  • Kas staigājot pa košām puķu lejām, tik apskaita, cik siena viņas dos, lai mani nelasa.
   Pie manām dzejām tik piktu prātu viņš sev iemantos. /E.V./

 4. SIS SMUKPUISITIS BONDARS, KAD VINS LIDA UZ PREZIDENTU, ES NEVAREJU PATEIKT, KA VINSS IR DUMJSS, BET, KA VINS NAV GUDRS 100% PARLIECINATS. UIN DIEMZEL, TADS BIJA TAUTAS MILETAS
  PREZIDENTES KANCELEJAS PRIEKSNIEKS.ZEKL. MILA VVF ARI VISU NEVAREJA PAREDDZET.
  LAI DIEVS ABUS DIVUS SVETI. BET BONDARS MAZLIET PAAUGSIES, PIENEMSIES PRATA UJN
  BUS MUMS VIENS VALSTVIRS, PEC ILGIEM LAIKIEM. SUNI REJ, BET KARAVANA IET TALAK

 5. KAIMINAM SAZIEIDOSIM, UN HOMO SAPIENS PA.

  SUTISIM UZ KOKA BRILLEM

 6. Vienotības atbalsta trolļļi te labi strādā!

  • Jā tu to par manīm, tad kļūdies. Tev jau droši vien visur troļi rādās. Man jau vairāk simpatiska NA, bet par nožēlu tauta nedod viņai pietiekoši lielu atbalstu. Pārāk daudz pie mums vēl ir to kas sapņo par to doktora dessu pa 2,20. Viņi droši vien nezina, ka padomijā tās pašizmaksa bija pāri par 10 rubļiem. Starpību partija sedza no dabas resursu rentas naudas, maldinot tautu par efektīvu socialisma ekonomiku. Aboltiņu noteikti vajag bišķi paaudzināt, bet ja atcerēsimies, tad Vienotība bija pirmā partija kas beidzot sākusi normāli strādāt. Nevienu no viņiem nekad tuvumā neesmu redzējis. Tu laikam domā ka tādi kaimiņi ir istie ministru prezidenti? Uzskatu, ka obligāti diviem punktiem jābūt izpildītiem pie jaunās valdības veidošanas, proti, visām trīs pašreizējās kaolicijas partijam jābūt jaunajā valdībā un tur nedriks būt putinoidiem. Personālijas mani neinteresē. Tā ir partiju iekšējā un savstarpējo rīvēšanas lieta.

 7. Kamēr Latvijā pie varas esošās partijas varēs sagaidīt to, ka par tām balsos vienīgi tāpēc, lai nelaistu pie varas Interfrontes pēcnācējus, un saglabās varu, tikmēr tās darīs, ko grib. Kamēr izvēle mums tāda, Latvijā nekas nemainīsies.

  • Tieši tā, beidzot tev aizgāja. Kāmēr Latvijā eksistēs šī milzīga kolonistu Partija, nekas nevar mainīties Tieši tas kropļo mūsu politisko vidi, spiež darīt ne pārāk izdevīgus risinājumus. Kāmēr tie kolonisti redzēs sevi pretstatā tituļnācijai būs pirmām kārtam jāuzpasē to iekļūšanu valdībā. Tā kā tagad viņi aizsapņojušies tikt kaolīcijā un bez NA. Tādā gadījumā viņiem būs ļoti liels procents Saeimā un mūs sagaida visādi krieviski un “socialdemokrātiski” lēmumi tipa biļēšu cenu atlaidez, bez rindas apkalpošana un tt. Ražošanas sfērā pārpludinās visu krievijas OOO uzņēmumi. Sāksies “gaišā nākotne” un “ekonomisks bums”. Beidzot jāatrod ceļu, kā demulēt šo mūžīgi un visos jautājumos konfrontējošo veidojumu, kurš ir skaidri izteikts deintegrācijas rādītājs. Šajos apstākļos redzu vienīgo iespēju, proti, maksimāli saliedēt mūsu politiķus. Un te Aboltiņas mēģinājums tuvināties ar regionu partiju ir absolūti pareizs, bet Kaimiņš darbojās pēc suņu būdas principiem.

 8. Kaimiņš ir mūsu sirdsapziņa un gogs! Lai stājās kādā gribi komisijā, tikai paveic kaut ko derīgu. Gāzt podus nav liela māksla.

 9. Te nu piekrītu.Bet Lemberga notiesāšanu nesagaidīsiet.Vārna vārnai acī neknābj!Tāpēc jau Latvijā izgudrota tāda tiesa,kura tiesā tik ilgi,kamēr iestājas…noilgums.

 10. Kaimiņš rullē.

 11. … Atklatiba un iedzimtas politiskas elites intereses nesaskan … !

  … Kad vienreiz paradas cilveks kurs neielaizas nekada kompromisa pieradot politiskas sistemas korumpeto un nemoralo darbibu … tam neatliek nekas cits ka aiziet … !

  … Cerams, ka Artuss ir stiprs un gudrs, un bus tads vienmer … !

  … Laiks sakt ko jaunu … ar lidzigi domajosiem … vecie neder jauas stravas … !

 12. Artuss labākais!

 13. Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš:
  “Āboltiņa ir simbols visai tai nekaunībai, kas šobrīd ir Latvijas politikā!
  ——————————–
  Ļoti PAREIZI teikts!
  Bet.
  Saeimas deputāt Kaimiņ, ļoti NEpareizi izdarījāt, ka izstājāties no Reģionu apvienības frakcijas izstāj;āties! Tā būtībā PIEČAKARĒJĀT savus vēlētājus …
  Vai tik ātri (1 gada laikā!) ir tā aizmirsies, ka Rīgas vēlēšanu apgabalā tikāt PĀRLIECINOŠI ar LIELĀKO BALSU vairākumu 40 481 balsīm tikāt ievēlēts Saeimā?
  Otrai ievēlētais deputāts Mārtiņš Šics, saņēma 27 533, Vidzemē par Bondaru nobalsoja 28 309, bet jūsu Reģionu apvienības frakcijas vadītājs Liepiņš Zemgalē ar KNAPIEM 7 358 aiz pautiem tika ievilkts saeimā…

  • Ja Kaimia solis ir emociju vadīts,tad kapeika viņam vētība.Es arī par viņu balsoju.Kā jau,i-neta slavenais Juris teica,-kaimiņš ir labs aktieris un šovmens.Politiķis,-so so!Skatamies rezultātus.Gada laikā.Maximas tiesa,-jā ,ienesa vairāk atklātības.Kas vēl? Ir skaidri redzams,ka tajā “”.. mājā”” ,neko nevar panakt,mainīt vai izdarīt.Redzu,tikai vienu izeju viņam,kā politiķim.Taisīt savu partiju un savākt profesionāļu komandu,kas vēl nav pārdevušies tēvocim Semam. Savādāk,Kaimiņš var droši nolikt mandātu,jo nav alternatīvas.

 14. Puisis varēs dibināt klaunu partiju.
  Balsotāju jau būs, ciema vientiešu jau būs pietiekami

  • Ja esi tik zinošs/-a politikas jautājumos, varbūt nosauksi man, kuri, Tavuprāt, Saeimā nav klauni un ir godīgie tautas kalpi?

 15. šim suņa būdas balamutei! ja viņam tagad vajadzētu atrasties šajā svarīgajā amatā! Ja viņam vajadzētu lemt, mainīt, iztīrīt šo Kolhozu, kurš ir savazāts pēdejos 25 gados, viņš apd. jau tuvākajās nedēļās! Tapēc šāds ** nevar spriest un traucēt, Nākt tik svarīgā amatā, Tik pieredzējušai Politiķei, kā Āboltiņa! Kad Āboltiņa bija jau Politikā, tad suņa būdas krancis vēl zem galda rāpoja!

  • sveiks vemjotības trollīt!

   • kranča atbalstītājam Atbildēt

    aizej pie viņa būdas paraudi! iedvesmo viņu: neuztraucies, mēs esam ar tevi!
    Centrāl tirgus laukumā jums vieta!

   • Nevelc mani kautkādos izdomātos troļļos! Lutaušu frakcijas loceklis esi tu! Tev ausis atļekušas! trollis viņam ibio, kautkāds!

  • ka tik nav tā,ka Kaimiņš jau strādāja algotu darbu,kad Āboltiņa tikai sapņoja par politiku.Iekams raksti savas dumjības,nepaslinko un apskaties,cik kuram gadu un ko kurš ir darījis.

   • pilnīgi pareizi !
    Jepelene jau bērnudārzā rāva bērniem mantiņas no rokām un
    kāpa ar kājām uz galda.
    Tā kā stāžs šamējai ir lielāks !

 16. Vai Āboltiņa spēs uzrunāt tautu svētkos ?

  • ja kāds nav pamanījis! Atbildēt

   Āboltiņas kundze nav tāda Muļļa, kura neprot izteikties! Kā Straujumas kundze, tur mocoties, locoties. nerunājot par Bērziņu. Kurš mūs uzrunāja! Āboltiņa ir spējīga runāt ar jebkuru, par jebkuru tēmu! Viņa zin ļoti daudz! Un uzrunāt tautu no savas mutes, nevis lasot kautko no papīra!

   • Protams, ka Āboltiņa prot izteikties un varētu arī visai Latvijai piestāstīt pilnas ausis ar visādiem brīnumiem un iespējams pat kaut ko gudru pateiktu, bet viņas problēma ir nepārvaramā tieksme varu un ietekmi izmantot savās interesēs.

   • Āboltiņuks-“” ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ…..!””” Perfekts profesionālis! Ar lielu pieredzi! Meistars savā lietā!Ja vēl pavērojam privāto un intīmo viņas dzīvi! Viņa,kā minimums varētu kandidēt uz pasaules valdības līdera amatu! Eu! Jūs Āboltiņukšas fani! Pašiem vēmiens nenāk?!?!

   • … viņa ielīgos tautu ar savu ūjināšanu.

 17. šoreiz es piekrītu Kaimiņam

 18. Precīzi, Kaimiņ, latviešu tauta savā vairākumā domā to pašu!

  • Latviešu iedzīvotāji vairākums jau nav kautkāda kaimiņa atbalstītāji! Lielāka daļa šo losi par normālu Latvieti/cilvēku neuzskata! Tā kā nevajag te šo kranci, pataisīt par tautas/Latvijas politikas Pestītāju!
   Latviešu iedzīvotāji domā savādāk, nekā šis pajols! Latviešu tauta, līdz reibumam nogaidījusies, kad tad beidzot tā Ekono. att. sāksies!?? Kad tad Beidzot vērsies vaļā jauni uzņēmumi ražotāji Latvijā! Kad tad beidzot būs pietiekami, atbilstošs darbs. Iedzīvotāju specialitātēm, iegūtajām izglītībām! Kad beidzot, esot kļuvušiem par EU dalībvalsti, kad tad darba samaksa uzlabosies! Mēs vēlamies gandrīz līdzīgu darba samaksu saņemt Latvijā! Nu kautvai Minimālo darba samaksu stundā 5 euro! Viss, viss zemāko! Mēs vēlamies lai Skolotāji pelnītu stundā 10 euro! Mediķi 12-15-17 euro stundā! Policisti, ugunsdzēsēji 10 euro un vairāk! Un lai mūsu vecāki saņemtu vismaz 500-700 euro Pensijas! Tādu Mēs iedomājāmies kādreiz, Barikāžu laikā, pēc – šādu Neatkarīgu Latvijas Ekon. Bet Neatkarība gandrīz vai nav! Tagad piepsioed kārtā mums ir ar sakostiem zobiem jāuzņem Mums Pilnīgi svešas Dienvidu tautas, ticība!
   Un šāds lohs, kā šis krancis no suņa būdas Nevar atrisināt šādas sailgušas, pēdejo 20-25 gadu problēmas! Kur ir tas lohs Gailis!?? Kur ir Repše? Tie paši Kreitusi u.c.

   • Kamēr valsti vadīs ļautiņi, kuriem ir svarīgas savas un savu sponsoru intereses, nekas nemainīsies. Kaimiņš vismaz necenšas melot sabiedrībai, parādot deputātiņu darbu ar savu kameru. Kā tev (loh) šķiet vai viens ir karotājs? Pēc ilgiem gadiem caur Kaimiņu var ieraudzīt (kaut nedaudz), kā īstenībā tiek lemts tautas liktenis.

   • ha- , runā savā vārdā ne visas tautas vārdā Atbildēt

    … un nerej pats kā suns . Man patika Kaimiņa rosība , viņš vismaz tautai daudz ko atklāja kas notiek valdības mājā. Ceru, ka viņš neatkāpsies pa visam.
    Man negribas redzēt to sarkano kazu, kura prot tikai ūjināt…

 19. Cilvēka inteliģenci un audzinātību parāda attieksme pret veciem cilvēkiem! Aboltiņa parādija to visai tautai, par ko vēl var būt runa!

  • Viens ū-ū, jau nevar sagraut visu Politiku, visu Āboltiņas padsmit gadus darbošanos Saemā. Jūs par citām lietām, citiem traģiskiem notikumiem, darījumiem pret Latvijas ekon. attīstību, Pazaudēto Neatkarību – Sprēgājiet! Āboltiņa ir rīcībspējīga Politiķe! Viņa jau nav bijusi līdz šim, tādos amatos, kuru var kritizēt, apgānīt! Viņa Laimīga, itkā neitrāla ir bijusi visu laiku blakus visiem pēdejo 20 gadu Politiskajiem notikumiem! Un tapēc viņu beidzot ir Jāiejūdz šajos arklos! Lai reāli visu dara Latvija att. labad! Un tieši viņu tagad vajag iestumt šajā amatā! Jo viņa ir viena no vaininiecēm, kapēc šādi viss izgāzies! Un tapēc viņai ir Jāmaina visas šīs Latviešu tauta Graujošās kļūdas! āboltiņa ir viss piemērotākā, spējīgākā Valdīt, Vadīt, mainīt šo stulbumu!!!

   • Valdīt jā, bet ne mainīt.

   • Viens -“”ŪŪŪŪŪ…!”” Parāda viņas attieiksmi pret tautu.Viņa ar to pārvilka treknu svītru karjerai! SADERAM!!!

   • … ja jau viņa tik ilgi ir bijusi tai krēslā, tad kāpēc viss ir tik tālu aizgājis . UN…, NU notiks Brīnums – Āboltiņas kundze nu pacels Latviju , viss būs. / …protams, sagribējās lielāku algu lai varētu ”izdzīvot”.

 20. lai gan Kaimiņu īsti par pilnu neņēmu, bet šobrīd saprotu- tas ir super. lai gan tas ir izmisuma solis……par to cieņā noliecu galvu- vismaz mēģināts……….

 21. Izrādās ka Kaimiņš ir tomēr spējīgs ko prātīgu pateikt un izdarīt…!

 22. ravitus et eternalis Atbildēt

  kā tad rajevskis var startēt kā politologs ja ir cieši saistīts ar vairākām partijām?

 23. neciesu so rizo lapsu un gribetu,lai vinas saeima nebutu ,vnk besi vina ir tik viltiga fuii,Artuss es par tevi un ar tevi turies…lai tev veicas

 24. Aboltiņa tak ir izveidojusi valstī savu mafiju ar vīru priekšgalā .Aboltiņu mafija kas visus ir iebiedējusi ,un uzpirkusi .NoAboltiņu mahinācijām arī citiem valdības vīriem tiek ,kas palīdz izlaupīt mūsu budzetu .

  • Neizplati melīgas, nepatiesas baumas! Visādi kranči tam notic!
   uzaiciniet bērziņu uz Ministru prezidenta amatu. Un savu suņa būdas kranci par viņa sekretāri/padomnieku! Būs Pilnīgs šī šķūņa sabrukums!

 25. Šoreiz tam ākstam, attiecībā uz rižo, man jāpiekrīt.

 26. Mūsu valdība ir sūdos līdz ausīm kopā ar Aboltiņu ,Tāpēc pret viņas nevar balsot ,nostāties .Visiem bail no viņas .

 27. Āboltiņa ir simbols visai tai nekaunībai, kas šobrīd ir Latvijas politikā. Pareizi pateica!

  • bet jāuzprasa jums visiem! Atbildēt

   Kapēc jūs pēdejos 10 gadus esat visi Balsojuši par viņiem, ja viņi tagad tik slikti un rudā lapsa Āboltiņa izrādās pie visa vainīga! Un tapēc Mēs/Jūs tur Latvijā Grimstat sū līdz ausīm! Un gaisma tuneļa galā šajā gadsimtā notiekti nebūs redzama! Un tagad, kad vajag viņu likt pie darba, visi rej uz viņu un grib da vienalga jebkuru iestumt šajā amatā, kuram gandrīz vai nav Pilnīgas sajēgas šajā Politiskajā tirgū! Nu kāda var būt Latvijas att., ja nu nekādīgi Jūs tur Politikā nēesat spējīgi rast Ekon. att., Labklājības celtniecību Latvijā! Un visādi atkritumu atbalstītāji, šādam suņa būdas bravulim, ākstam, maitā gaisu Latvijas ikdienā!

 28. Ak vai… Šamējais tak tikai saka to, ko no viņa grib dzirdēt liela daļa pilsoņu, uz kuriem, starp citu, būtībā viņam pašam ABSOLŪTI nospļauties 🙁

  • Tu esi vnk muļķis. Tad ko Kaimiņš iegūst ar šito izstāšanos no partijas??? Prekš kam viņam vajag naidoties ar tiem tur, ja jau arī grib pie tās pašas siles??? Nevērtē visus pēc sevis, vnk muļķi.

  • Tavs komentārs galīgi nebija vietā, spriežot pēc Tevis, dodu Tev 14 gadus. A.Kaimiņš cenšas un ir pierādījis, ko Ir panācis, tāpēc ja nezini, lieki muti nav ko brūķēt! Viņš tiešām ir ļoti cienījams cilvēks!

 29. Par virsrakstu izvēlētajam Kaimiņa atzinumam nav nedz ko piebilst ,nedz atņemt jautājums tikai ,cik ilgi?Cik ilgi viena cilvēka intrigas,šantaža un šizofrēniskā varaskāre dominēs pār valsts interesēm un dzīvi? CIK ilgi valsts dzīvos bez valdības vinas dāmītes neapmierinātās gribēšanas dēļ?Vai arī turpmāk katra valdība kritīs Āboltiņas iegribu apmierināšanas priekšā? Cilvēks bez morāles,bez pašām elementārākajām kauna jūtām-politika prostitūta

  • Tas tik norāda ka ir sava tautas daļa kam šāds “rasklads” izdevīgs… bēdīgi… pūstoša sistēma…

  • nepietiek ar to,ka viņa nekaunīgi tika valdībā, tagad vēl griib par premjeri??? Vai tad mēs nevaram vienreiz to “pr…..tu padzīt no tās siles? Gaba rijusi!

 30. Pareiza izvēle Artuss !!Turi Buru 😉

 31. Kaimin, Tu mus pamet? Atbildēt

  Kaimiņ, Tevi ieveleja Lielbritanijas Latviešu jaunā paaudze.
  Nesplauj aka no kuras jadzer.
  “Viņš arī informēja, ka vēlētos izstāties no Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas.”

  • Nelielieties,arī mēs vēlējām par Kaimiņu.Gribēju tikai pateikties Kaimiņa vecākuem,kas izaudzināja tik godīgu dēlu.

  • Nelielieties,arī mēs vēlējām par Kaimiņu.Gribēju tikai pateikties Kaimiņa vecākiem,kas izaudzināja tik godīgu dēlu.

 32. Lai ar politikas bērns – bet ar bērna muti runā taisnību, laikam vel nav iemācījies melot un shēmot…

 33. Diemžēl kaimiņam taisnība.

Draugiem Facebook Twitter Google+