Mobilā versija
+21.8°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Kaimiņš aicina prasīt paskaidrojumu no LTV saistībā ar Girsa dalību raidījumā (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (Latvijas Reģionu apvienība) trešdien Saeimas Pilsonības, integrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē rosināja komisijas vārdā lūgt paskaidrojumu no Latvijas Televīzijas (LTV) saistībā ar Illarionu Girsa piedalīšanos raidījumā, aģentūra BNS uzzināja komisijas sēdē.

Kaimiņš vēlas, lai LTV vai Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sniedz paskaidrojumus saistībā ar LTV7 raidījumu “Točki nad i”, kurā piedalījās Girss, kurš “pasniegts kā ļoti reprezentabls otras puses pārstāvis”.

“Nebija ne teikuma par pases dedzināšanu, ne par kriminālprocesu. Apakšā norādīts, ka viņš ir kaut kāds advokāts – pasniegts kā tāds baltais jēriņš,” sacīja Kaimiņš.

Deputāts Arvīds Platpers (“No sirds Latvijai”) norādīja, ka šāds gadījums jau ir bijis, uz ko tolaik televīzija atbildēja, ka tā ir mediju brīvība – aicināt uz intervijām, ko vēlas. Deputāts gan uzskata, ka valstij ir jābūt savai pozīcijai “un ir jānosprauž kaut kāda līnija, kuru nedrīkst pārkāpt, citādi var pazaudēt nacionālo identitāti”.

Saeimas komisijā trešdien balsojums par Kaimiņa priekšlikumu nenotika. Komisijas vadītājs teica, ka deputātiem vispirms būtu jāiepazīstas ar raidījuma saturu.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. inter-nacionālists ? Atbildēt

  Tā saucamais parlaments un valdība IR lielākie
  Latvijas IENAIDNIEKI, kuri aizslēpušies aiz
  SEMOKRĀTIJAS maskas !!!
  Sagaidām Latvijas pievienošanu Krievijai de jure ???

 2. Bitīt matos,kaut vienu reizi Kaimiņam var piekrist un uzslavēt.Tikai neticu,ka viņš šo lietu novedīs līdz galam.Atliek vien reinkarnēt Staļinu un Hitleru priekš O.Proskurovas raidījumiem,jo ,ja nav reitingu ko citu darīt — PROVOKĀCIJAS pat sabiedr.TV .Un tas 25 gadi pēc Atmodas!!
  Kaimiņ,nu parādi šoreiz ko spēj valsts goda labā !!!Arī mana .

  • Kaimiņam var piekrist un uzslavēt VIENMĒR !!! Diemžēl .
   Tikai tiem bukņītajiem personāžiem ir TAUKI par bieziem!
   Vai vajazīga mehāniska attaukošana ??

 3. Dīvaini, ja neteiktu vairāk Atbildēt

  Tā nedaudz perversi izskatās – par valsts (mūsu) naudu veidots raidījums vienā mierā izplata svešas, mūsu valstij nedraudzīgas valsts ruporu viedoklīšus.

 4. Lai taisa vaļā PRIVĀTI sponsorētus raidījumus Atbildēt

  Lai taisa vaļā PRIVĀTI sponsorētus raidījumus un aicina ko vēlas, kad vēlas – visādus girosus, gavnopoņenkovus u.tml. īsti nav saprotami, kāpēc vispār tāds raidījums ar točkām uz i ir izveidots, jau pats nosaukums ir galīgi garām, kā arī pats raidījums, esmu redzējusi divus, pilnīgi pietika – tāds padomju laiku atraugu raidījums, iepriekš saskaņota parunāšanās par tēmām, pārsvarā Krievijas režīmu atbalstošā rakursā.

 5. Šo raidījumu vajadzētu klapēt ciet! Atbildēt

  Šo raidījumu vajadzētu klapēt ciet! Kādā sakarā valsts finansētajā otrajā kanālā tiek laists gaisā tendenciozs raidījums, orientēts uz lielās kaimiņvalsts ideoloģijas atbalstīšanu? Kur, piemēram, pēc 9.maija kārtējā murga, šajā raidījumā pieaicinātie it kā latviešu viedokļa paudēji (viens no tiem J.Paiders) ar putām uz lūpām vienā mierā klāstīja (domāju, ka tas bija saskaņots ar raidījuma veidotājiem), ka latvieši uz 9.maija pasākumu neiet tāpēc, ka … mums esot atšķirīgas svētku svinēšanas tradīcijas, latvieši to vienkārši nedarot publiski. Tas, ka normālam latvietim šīs 9.maija latviešu tautas slepkavu un to pēcteču orģijas ir vnk pretīgas un šķiet kā ņirgāšanās par latviešu tautas ciešanām kara un pēckara laikā un ir nesaprotami, ka kas tāds brīvā valstī tiek atļauts, tas, protams, šajā vienvirzienā tendētajā raidījumā netiek pateikts.

 6. Par kādu nacionālo identitāti Kaimiņš tur muld???…. Kad latviešu māksliniekus “nomētàja” (pazemoja) savā raidījumā “Suņa būda” …tad tā liek celta nacionālā identitāte… Murgs…

 7. @ vai jans ‘briesmigais’ atvase n paaudze … ??!!

  … Vai tu vispar zini ko nozime populisms …?!

  … Ja tu doma ka patriotisms un nacionalisms ir populars izverties Bezabrene par populismu … tad Tev trolli taisniba, … jo sie, nacionalas valsts pilsoniem vajadzigie attributi, nu jau liekas, ka pieder tikai NA un daziem citiem ka Kaiminam …

 8. Cik ilgi vēl tādus personāžus popularizēsim?

 9. Re kā – par nodokļu maksātāju naudu LTV varot aicināt uz intervijām ko gribot! Atbildības vietā tiek kultivēta BEZATBILDīBA, kas tiek piesegta ar mediju brīvības masku. Ja jau tā, tad kāpēc neintervē narkomānus, alkoholiķus vai bomžus un slepkavas? Ja jau brīvība, tad priekš visām sociālām grupām, nevis speciāli izdalot tikai politiskos ekstrēmistus, vai nē?

 10. … Kaiminam laiks pariet NA rindas … jo LRA Bodars cakare Kaimina iespeju ko panakt, jo vina del Kaimins zaude daudzu atbalstu, ka patiess, patriotiski noskanots deputats… ja vina partija strada preteja virziena !
  … Liekas, Bondara negaidita attieciba un nepamatotie apvainojumi NA Satversmes preikssedetajai jau ir kompromitejusi vina un partijas veidolu ka latvisku un nacionalai valstij lojalu partiju … !

 11. Demokrātiskā valstī uz televīziju var aicināt jebkuru pilsoni. Cits jautājums, ka pārraides vadītājam process ir jātur grožos, un vajag atspoguļot dažādus viedokļus,. lai Girss nebūtu galvenais “varonis”

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (12)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+