×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Kaimiņš aicina prasīt paskaidrojumu no LTV saistībā ar Girsa dalību raidījumā (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (Latvijas Reģionu apvienība) trešdien Saeimas Pilsonības, integrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē rosināja komisijas vārdā lūgt paskaidrojumu no Latvijas Televīzijas (LTV) saistībā ar Illarionu Girsa piedalīšanos raidījumā, aģentūra BNS uzzināja komisijas sēdē.

Kaimiņš vēlas, lai LTV vai Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sniedz paskaidrojumus saistībā ar LTV7 raidījumu “Točki nad i”, kurā piedalījās Girss, kurš “pasniegts kā ļoti reprezentabls otras puses pārstāvis”.

“Nebija ne teikuma par pases dedzināšanu, ne par kriminālprocesu. Apakšā norādīts, ka viņš ir kaut kāds advokāts – pasniegts kā tāds baltais jēriņš,” sacīja Kaimiņš.

Deputāts Arvīds Platpers (“No sirds Latvijai”) norādīja, ka šāds gadījums jau ir bijis, uz ko tolaik televīzija atbildēja, ka tā ir mediju brīvība – aicināt uz intervijām, ko vēlas. Deputāts gan uzskata, ka valstij ir jābūt savai pozīcijai “un ir jānosprauž kaut kāda līnija, kuru nedrīkst pārkāpt, citādi var pazaudēt nacionālo identitāti”.

Saeimas komisijā trešdien balsojums par Kaimiņa priekšlikumu nenotika. Komisijas vadītājs teica, ka deputātiem vispirms būtu jāiepazīstas ar raidījuma saturu.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. inter-nacionālists ? Atbildēt

  Tā saucamais parlaments un valdība IR lielākie
  Latvijas IENAIDNIEKI, kuri aizslēpušies aiz
  SEMOKRĀTIJAS maskas !!!
  Sagaidām Latvijas pievienošanu Krievijai de jure ???

 2. Bitīt matos,kaut vienu reizi Kaimiņam var piekrist un uzslavēt.Tikai neticu,ka viņš šo lietu novedīs līdz galam.Atliek vien reinkarnēt Staļinu un Hitleru priekš O.Proskurovas raidījumiem,jo ,ja nav reitingu ko citu darīt — PROVOKĀCIJAS pat sabiedr.TV .Un tas 25 gadi pēc Atmodas!!
  Kaimiņ,nu parādi šoreiz ko spēj valsts goda labā !!!Arī mana .

  • Kaimiņam var piekrist un uzslavēt VIENMĒR !!! Diemžēl .
   Tikai tiem bukņītajiem personāžiem ir TAUKI par bieziem!
   Vai vajazīga mehāniska attaukošana ??

 3. Par kādu nacionālo identitāti Kaimiņš tur muld???…. Kad latviešu māksliniekus “nomētàja” (pazemoja) savā raidījumā “Suņa būda” …tad tā liek celta nacionālā identitāte… Murgs…

 4. @ vai jans ‘briesmigais’ atvase n paaudze … ??!!

  … Vai tu vispar zini ko nozime populisms …?!

  … Ja tu doma ka patriotisms un nacionalisms ir populars izverties Bezabrene par populismu … tad Tev trolli taisniba, … jo sie, nacionalas valsts pilsoniem vajadzigie attributi, nu jau liekas, ka pieder tikai NA un daziem citiem ka Kaiminam …

 5. Cik ilgi vēl tādus personāžus popularizēsim?

 6. Re kā – par nodokļu maksātāju naudu LTV varot aicināt uz intervijām ko gribot! Atbildības vietā tiek kultivēta BEZATBILDīBA, kas tiek piesegta ar mediju brīvības masku. Ja jau tā, tad kāpēc neintervē narkomānus, alkoholiķus vai bomžus un slepkavas? Ja jau brīvība, tad priekš visām sociālām grupām, nevis speciāli izdalot tikai politiskos ekstrēmistus, vai nē?

 7. … Kaiminam laiks pariet NA rindas … jo LRA Bodars cakare Kaimina iespeju ko panakt, jo vina del Kaimins zaude daudzu atbalstu, ka patiess, patriotiski noskanots deputats… ja vina partija strada preteja virziena !
  … Liekas, Bondara negaidita attieciba un nepamatotie apvainojumi NA Satversmes preikssedetajai jau ir kompromitejusi vina un partijas veidolu ka latvisku un nacionalai valstij lojalu partiju … !

 8. Demokrātiskā valstī uz televīziju var aicināt jebkuru pilsoni. Cits jautājums, ka pārraides vadītājam process ir jātur grožos, un vajag atspoguļot dažādus viedokļus,. lai Girss nebūtu galvenais “varonis”

Draugiem Facebook Twitter Google+