Latvijā
Politika

Kaimiņš atkārtoti atcelts no amata “KPV LV” Saeimas frakcijā0


Artuss Kaimiņš.
Artuss Kaimiņš.
Foto: LETA/Zane Bitere

No partijas “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedra amata atkārtoti atcelts partijas dibinātājs Artuss Kaimiņš, šovakar vēsta Latvija Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Viņš šo amatu zaudēja jau pirms dažām nedēļām, bet pats uzskatīja, ka atcelšana nav notikusi atbilstoši frakcijas nolikumam.

Frakcijas sēdē Kaimiņš rosināja pārskatīt šo lēmumu. Deviņiem frakcijas locekļiem balsojot par un trīs pret, Kaimiņš no priekšsēdētāja biedra amata atcelts, raidījumam apstiprināja frakcijas vadītājs Atis Zakatistovs.

Jautāts, vai Kaimiņu varētu izslēgt arī no frakcijas, Zakatistovs iepriekš atbildēja noliedzoši. Savukārt deputāte Linda Liepiņa (“KPV LV”) teica, ka frakcijā jau kādu laiku par to runāts un, viņasprāt, tam arī varētu pietikt balsu.

Kā ziņots, 2.maijā par Kaimiņa atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata balsoja septiņi no 11 deputātiem, kas veido aptuveni 64% balsu, bet saskaņā ar Kaimiņa interpretāciju politiķa atbrīvošanai no amata bija nepieciešamas 2/3 jeb nepilni 67% balsu.

Zakatistovs iepriekš norādīja, ka atbalsta Kaimiņa atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amata, un ka tas ticis darīts frakcijas darba organizācijas uzlabošanai un informācijas plūsmas standartizēšanai. Viņš norādīja, ka ir bijušas vairākas reizes, kad politiķis rīkojies “kā solists”.

LA.lv
SK
Skaties.lv
Latvijā
Meiteni iespiež starp automašīnām 1
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Strīķe: JKP iziešana no valdības sēdes ir “dzeltenā kartīte” Kariņa valdībai 6
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Minimālo algu vajadzētu mainīt tikai ar 2021.gadu
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
17 minūtes
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
19 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas galvenā problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Galvenā problēma esam mēs, kad…
35 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Strīķe: JKP iziešana no valdības sēdes ir “dzeltenā kartīte” Kariņa valdībai 6
10 stundas