Latvijā
Politika

Kaimiņš “blefojis” par “melno sarakstu”?1

Foto – Dainis Bušmanis

Viens no pirmajiem par savu iekļaušanu tā sauktajā “melnajā sarakstā” kā personai, kam liegta iebraukšana Krievijā izziņoja pie frakcijām nepiederošais deputāts Artuss Kaimiņš. Šādu informāciju Kaimiņš otrdien ievietoja savā “Twitter” kontā.

Tomēr ir aizdomas, ka skandalozais deputāts par šo faktu apzināti vai neapzināti samelojies, un sarakstā viņa vārda nemaz nav.

Ārlietu ministrija uzsver, ka jau vakar tā bija apziņojusi visas personas, kuras iekļautas Krievijas sarakstā, kurš liedz iebraukt kaimiņvalstī. Tikmēr Kaimiņš stāsta, ka viņš par savu “būšanu sarakstā” esot uzzinājis nevis no Ārlietu ministrijas, bet no kāda sabiedrisko mediju žurnālista. “Man uzrakstīja un jautāja, kāpēc jūs esat melnajā sarakstā,” skaidro Kaimiņš.

Saistītie raksti

Deputāts vakar “LA.lv” sacīja, ka vēl tikai plānojot vērsties Ārlietu ministrijā ar oficiālu iesniegumu, lai noskaidrotu, vai viņš ir sarakstā.

Krievijas Ārlietu ministrija liegusi iebraukšanu savā valstī vairākiem Latvijas pilsoņiem, galvenokārt Saeimas deputātiem. Sarakstā iekļauto cilvēku skaits esot mazāks nekā trīsdesmit.

LA.lv