Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. novembris, 2015
Drukāt

Kaimiņš dusmīgs par naudas piešķiršanu “RE:TV” raidījumiem par politiku un ekonomiku

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš.

12.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (Latvijas Reģionu apvienība) pirmdien no Saeimas tribīnes asi kritizēja priekšlikumu nākamā gada budžetam, kas paredz piešķirt 153,58 tūkstošus eiro televīzijas kanālam “RE:TV”, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

Kaimiņš paceltā balsī kritizēja citus deputātus un finanšu ministru Jāni Reiru (“Vienotība”) par šo priekšlikumu, uzsverot, ka minētajam televīzijas kanālam nav pietiekami lielas auditorijas un nauda tiktu piešķirta bez konkursa.

Neraugoties uz nesaudzīgo deputāta kritiku, naudas piešķīrums “RE:TV” Saeimā tika atbalstīts.

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis (“Vienotība”) paskaidroja, ka priekšlikums radies pēc Latgales plānošanas reģiona vēstules, kurā bija norādīts, ka cilvēki reģionos nav pietiekami informēti par norisēm politikā un ekonomikā. Viņš piebilda, ka virszemes apraidē ir divi televīzijas, kuras izteikušas vēlmi īstenot šo ideju.

Deputāti pirmdien arī atbalstīja 50,4 tūkstošu eiro piešķīrumu televīzijai “Rīga TV24” ar identisku mērķi – “sabiedrības izglītošana un informēšana nodokļu politikas, ēnu ekonomikas mazināšanas, valsts budžeta ieņēmumu un izdevumu struktūras jautājumos virszemes TV apraidē, nodrošinot iespēju saturu saņemt vismaz 90% Latvijas iedzīvotāju bez maksas, kā prioritārās mērķu grupas nosakot lauku reģionu un mazpilsētu iedzīvotājus”.

Finanšu ministrs pēc Kaimiņa aicinājuma “nākt un paskaidrot šo priekšlikumu” no Saeimas tribīnes izteica solījumu, ka ne viņš, ne Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens (“Vienotība”) neparādīsies minēto televīziju attiecīgajos raidījumos.

Aģentūra BNS vēstīja, ka Saeima ārkārtas sēdē pirmdien galīgajā lasījumā lemj par nākama gada valsts budžeta paketi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+