×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. oktobris, 2014
Drukāt

Kaimiņš noliedz saistību ar portālu “www.kaiminssaeima.lv” (19)

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš.

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) 12.Saeimā ievēlētais deputāts Arturs Kaimiņš noliedz saistību ar internetā izveidoto vietni “www.kaiminssaeima.lv”, kurā plānots informēt par norisēm Latvijas parlamentā.

Sociālajā tīklā “Facebook” politiķis uzsver, ka viņam ar šo portālu “nav ne mazākā sakara” un tā izveidošana ar viņu nav saskaņota.

Aģentūrai LETA viņš norādīja, ka portālā ievietotā informācija ir meli, un pauda, ka tā ir angažēta melnā kampaņa. Viņaprāt šī portāla veidotājiem nevar būtu labi nolūki, jo citādi viņi būtu sazinājušies ar pašu politiķi.

“Lūdzu, neticiet nekam, ko tur raksta, jo tie visi būs meli!” sociālajā tīklā “Facebook” norādījis jaunievēlētais deputāts.

Šobrīd minētajā mājaslapā ievietota informācija, ka portāls pilntiesīgu darbu sāks novembrī.

Tāpat norādīts, ka projekta “Kaimiņš Saeimā” mērķi ir uzturēt jauniešos interesi par politiskajiem, sociālajiem un ekonomiskajiem procesiem Latvijā, nodrošināt regulāru, patiesu un precīzu informāciju par 12.Saeimas deputātu Kaimiņu un viņa darbību Saeimā, kā arī atspoguļot sabiedrības viedokli par deputātu.

Kā aģentūrai LETA skaidroja uzņēmuma “Super FM” valdes priekšsēdētājs Uģis Polis, portāls “kaiminssaeima.lv” izveidots kā brīvprātīga sabiedrības platforma, kur ikviens interesents varēs ierosināt sevi interesējošu tematu, iegūstot “bezkaislīgu informāciju” par Kaimiņa paveikto deputāta amatā. Mājaslapa varētu apvienot gan Kaimiņa atbalstītājus, gan pretiniekus, tādējādi uzraugot deputāta Kaimiņa gaitas.

Ar šīs mājaslapas palīdzību tiks sekots līdzi tam, kā Kaimiņam veicas Saeimā – vai viņš spēj izpildīt priekšvēlēšanu laikā dotos solījumus, norādīja Polis, uzsverot, ka tāpat kā šī mājaslapa, tāpat arī Kaimiņš Latvijas politikā ir “kaut kas pavisam jauns un nebijis”. Mājaslapā tiks apkopota informācija un cilvēku viedokļi par Kaimiņa darbību.

Polis sacīja, ka mājaslapa var pildīt divējādas funkcijas, kas ir atkarīgas no Kaimiņa darba Saeimā – ja viņš spēs pildīt izvirzītos mērķus, portāls kāpinās Kaimiņa popularitāti, savukārt, ja Kaimiņš “nebūs uzdevumu augstumos”, portāls var radīt tieši pretēju efektu. Pēc būtības tā ir brīvprātīga sabiedriskā uzraudzība, piekrita Polis.

Polis sacīja, ka mājaslapas saskaņošana ar pašu Kaimiņu nav notikusi. Polis norādīja, ka, tā kā Kaimiņam ir izdevies jauniešus ieinteresēt valsts politiskajos procesos un EHR galvenā auditorija ir jaunieši, tika nolemts veidot šādu mājaslapu, lai vēl aktīvāk rosinātu jauniešus izprast politiskās norises un nebūt vienaldzīgiem pret notiekošo.

Par iespējamo sadarbību un tās formām ar Kaimiņu pagaidām nav runāts, tomēr Polis domā, ka varētu tikt organizētas iknedēļas tikšanās vai arī citādas aktivitātes, kuru laikā Kaimiņš atbildētu uz mājaslapā uzdotajiem jautājumiem.

Projektu finansē radio grupa “SuperFM”, kas bez maksas piešķir ētera laiku savās radiostacijās “EHR”, “SuperFM” un “Hiti Rossii”, lai informētu sabiedrību par šo projektu.

Jau ziņots, ka 12.Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija “Saskaņa” – 24 deputātu vietas. “Vienotība” jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, ZZS – 21, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 17 vietas. Mārtiņa Bondara vadītā LRA Saeimā ieguvusi astoņus deputāta mandātus, bet Sudrabas vadītā NSL – septiņus.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Mafija darbojas nekauniiga veida,vel nesadalija siles,jau sapno par algas paaugstinaasanu! Cigaaniete laikam ir **. Vispaar,no malas skatoties,bez Globas padomiem,Saeima Savaakusies vistumsaakas dveselites,kas paklaujas velnam,un latviesu tauta veel cietis ilgi.Padomajiet,ko taadi deputaati var izdarit tautas labaa,ja minimaala pensija 200 eir0! ,bet mafiozi dziivo trekni.Viniem buus loti smagi muuziiba,Loti,tacu vini nezina,kas ir Dievs,jo vinus vada velns,naudas kaare,veel,veel vajag zagt!.Tad,kad aizveersies aceles uz so pasauli,tad jus zaglu banda atceresaties,ko saku,bet buus par veelu.Tad neskiistie gari jus visus elle plosis,izsmies un pazemos tiesi tapat,ko jus darat nabaga latviesu tautai.Tikai tad buus par veelu,jo Bibele ir teikts,atgriezies un buusi glaabts!Komunisti priesteriem cietumos raava nagus nost,un vinu pecteci jopeojam maisas pa Saeimu,vai ta nav trageedija? Buusim pacietigi un luugsimDieva apzeelosanu,lai Dievs apgaismo vinu samelneejusas dveseles,lai tie deputati,kaut vienu riitu pie brokastu galda atceretos,noskaitit Teevs muusu.un peec maltiites pateiktie Dievam par maltiti un palugt Visuvarenajam Dievas sveetit vinu /deputata /ikdienu.Tad varbuut viniem atveertos acis un vini ieraudzitu,kas ir labi,kas ir slikti.A ta acis ir,neko neredz,ausis ir,negrib dzirdeet.Dejo tikai peec velna stabules.

 2. Nu jau kauna absoluuti nav ,,giimim,, vareetu buut,ka vins ir loti psihiski slima radiiba…

 3. man riebjas šis suņa būdas sprēgātājs. viņa ģīmis ir pretīgs. tāds lohs nav jāielaiž, nav jāatļauj spert kāju pāri kautkādām valstsiskām iestādēm, lai kļūtu par kautkādu amatpersonu. tikai apkopēja statusā! aizvāciet to lohu no ikdienas! lai viņš rej savā suņa būdā. Mēs viņu neklausamies! Mums riebjas viņa ģīmis. Nododiet viņam šo vēstuli! lai izlasa.

 4. Artusam buus stingri jaaturas,jo ta Saeimas klike,vel ilgi .. tai maaja,jo kamer neiztrieks komunistus no valdibas,tur tas kriminaalais teaatris vell ilgi turpinaasies,un pats skumjaakais tas,ka tadi,kaa komponists I.Kalnins jau .., un nesaprot ko runa.Lai brauc pie lielaa braala un kalpo Putinam.Ko lien meedijos.Dariit nav ko,ka saak riet par labu krieviem.Kamer nebuss veikta deokupaacija,tadu Kalninu laikam vell daudz atradisies,? Kurs vinam maksaa par riesanu?

 5. Ja,uzrodaas Latvijai lojals cilveeks un veel ieklust Saeimaa,protams,ka vajag nomaelnot,citaadi var pazaudeet trekno sili! Skatoties uz Vienotibas ciinam par partfeliem pat veemiens naak.Nav vairs ne kauna,ne goda!Aboltina jau nu izcelas paari visiem,izbalsota,bet veel lien.Nu tur jau Straujumites pirksts.Es nesaprotu,kaa ta Straujuma tika pie stuures.Skatoties uz vienu,rodas iespaids,ka vina nav ipasi izglitota,jo vinai valoda neveicaas.Ipasi,kad cilveeks nezina anglu valodu un taads otro reizi bus par premjeri! Liskigs smaids par visu feisu kopa ar Aboltinu….Debiilisma kalngals,vairaak nekas!

 6. … UN TUKSTOSREIZ: LABAK VISAI SABIEDRIBAI IR AKTIERIS RADIO STUDIJA … NE KA TERORISTS UZ IELAS … LABAK PATIESIBAS UN TAISNIBAS AIZSTAVIS EMOCIONALS AKTIERIS SAEIMA … NE KA FALSAIS PRIESTERIS BAZNICA … !

 7. … Ne, ne, pavisam ne LV !!!!

  … Ari labs aktieris var telot parliecinosi tikai tad, ja vins parstav kadu taisnibu un patiesibu … citadi sanak maksligi turpinats farss, un atrak vai velak tadi Godmani un Sleseri vinu butu aprijusi 1:1 intervijas… bet nespeja… atklati, nepatikami pacilatie darijumi, notikumi un vinu attiecibas gan tos redzami dzili satrauca, ne Kaiminu …

  … Lai cik nepatikami pasivo un ortodoksalas sabiedribas vaditaju pratos sis parupjais un izaicinosais uzvedibas modelis butu – tas ir vajadzigs … jo tikai SOKA TERAPIJA izmainis bijusas nomenaklaturas politiku darbibas un uzvedibas amoralitati uz kaut ko pienemamu latviesu autohtonas tautas un lojalo pilsonu sabiedribai … SAKUMS KAIMINAM … UZ PRIEKSU !!!

  … Bez PATIESIBAS nevar pastavet TAISNIBA , un tamdel, viltotas vai puspatiesibas vide cilveku pratos un attiecibas janak liela izmaina, lai PATIESIBA SPETU VELREIZ PACELTIES sava GODA vieta … !!!

 8. Labu aktieru mums trūks parlamentā! It sevišķi dramatisku notikumu tēlošanai: banku bankrotēšana, līdostu un rūpnīcu izzagšana. Godmanis ar Repši jau, cik varējuši, mēģinājuši tēlot bet nepārāk pārliecinoši – vajadzīgs īstais profi ārtists.

 9. 20 gadus mus maca ka uzvesties un runat, visu laiku APJAJ!!!! Kaimiņ turies!

 10. Pilnīgu ignoranci Kāpēc SEKOT VIŅAM?!Baidaties,ka Kaimiņš izvilks no komforta zonas,tādēļ sākas RAGANU MEDĪBAS!!! Kaimiņš ir JAU savu veicis-piesaucis grēkus varas darboņos.uzaicinājis IKVIENU DOMĀT!’Kā Tālavas Taurētājs pamodinājis no miega.Būdams viens no mums,parādījis,ka mēs varam būt aktīvi-“NEESI PASĪVS”!!!Ko vēl vajag iesācējam?ATBALSTĪT UN IEDROŠINĀT!!!!! ROKAS NOST NO KAIMIŅA!!!!

 11. Polis savu reitingu uz Kaimiņa rekina sadomājis uzcelt..

 12. ;)))

  “Lūdzu neticiet nekam, ko tur raksta, jo tie visi būs meli!” sociālajā tīklā “Facebook” norādījis jaunievēlētais deputāts Kaimiņš.”
  ————

  Vai tad “reģionālās suņubūdas vadošajam loceklim” ar nosaukumu “artusskaimiņš” un svaigi mandātotajam “tautas kalpam” ar nosaukumu “arturskaimiņš” ir kāds problēmas vai pretenzijas pret MELIEM?!? Kopš kura laika šamajam personāžam kļuvušas aktuālas TIK radikālas korekcijas līdzšinējā “principiālajā koncepcijā”? MELI taču ir “artuskaimiņa” dienišķā maize – kas tad nu pēkšņi par “novirzēm no normas” ienākušās šamajam jaunpiejaucētajam SILES rukšķu sugas biedram?… 😉

 13. pārāk lecīgs, gan jau ar laiku paliks rāms, bez uzvedības normām čalis.

 14. super FM ir saitība ar ZZS ???

 15. Kaiminam pratigi butu Atbildēt

  sos uzbazigos kverkskus pilnigi ignoret, itka tie nemaz neexistetu!

 16. Putleram ir biez tas maks Atbildēt

  un vins var atlauties finanset visadus jokus. Te butu drosibniekiem ko nodarboties bet viniem laikam no pieredzes vairak rupetu kada Alfreda gods neka kada Artussa.

 17. … SEIT IR LIETA, KAS IR JANODOD TIESA … KAUT VISAUGSTAKAM TIESAM LR UN ES !!! … TIEK PARKAPTI PERSONIGO TIESIBU LIKUMI UN POLIM UN VINA SPONSORIEM DRAUD BARGS SODS …

  • Tieši tā!

   • Ha, ha, uz tiesu….NO KĀ jābaidās Kaimiņam? No reāliem faktiem? No jaunatnes viedokļiem? Radio neies riskēt ar savu godu , lai laistu melus ēterā. Par saviem vārdiem un darbiem ir arī jāatbild sabiedrībai , ja nav bail, tad uz priekšu! Bet, var jau arī apklusināt visus, lai miers.

Draugiem Facebook Twitter Google+