Latvijā
Politika

Kaimiņš preses konferencē informēs par “pēdējā laika notikumiem” 3


Artuss Kaimiņš
Artuss Kaimiņš
Foto – LETA

Partijas “KPV.LV” līderis Artuss Kaimiņš šodien rīko tikšanos ar medijiem, lai informētu par “pēdējā laika notikumiem”, aģentūru LETA informēja “KPV.LV” pārstāve Linda Liepiņa.

Kā ziņots, Kaimiņa kontā sociālajā tīklā “Facebook” svētdienas vakarā publiskots ieraksts, ka viņš noliek Saeimas deputāta mandātu. “Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu. Veiksmi Latvija. Es mēģināju no sirds. Patiešām. Jūs izvēlējāties. Tad, lai tā arī ir un nav, ko čīkstēt,” teikts ierakstā “Facebook”.

Ar Kaimiņu aģentūrai LETA neizdevās sazināties, viņa telefons ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas.

Kaimiņa partijas biedrs Atis Zakatistovs aģentūrai LETA pauda, ka tas ir pārpratums un ierakstu varētu būt veicis kāds cits cilvēks. Neesot izslēgts, ka konts uzlauzts. Zakatistovs sacīja, ka svētdienas vakarā runājis ar Kaimiņu un nekas neesot liecinājis par šādiem “KPV.LV” līdera nodomiem.

Arī Liepiņa sākotnēji aģentūrai LETA pauda, ka, visticamāk, ar “KPV.LV” līdera “Facebook” kontu ir veiktas kādas manipulācijas. Liepiņa svētdien vēlu vakarā informēja, ka plašākus komentārus Kaimiņš medijiem sniegšot šodien plkst.18.30 “KPV LV” birojā Vaļņu ielā 10. Līdz paziņojuma sniegšanai Liepiņa nevēlējās izpaust, vai Kaimiņš pats veicis ierakstu sociālajā tīklā, vai arī viņa “Facebook” konts ir uzlauzts, piebilstot, ka tikšot sniegta informācija par “pēdējā laika notikumiem”.

Kā ziņots, “KPV.LV” saraksts Rīgas domes vēlēšanās nepārvarēja 5% barjeru, saņemot 1,53% vēlētāju atbalstu.

LA.lv