Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Kaimiņš un Bondars Kaprāna izteikumus uzskata par neētiskiem; aicina kultūras ministri vērtēt viņa atbilstību amatam (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš (no kreisās) un Mārtiņš Bondars.

Saeimas deputāti Artuss Kaimiņš (LRA) un Mārtiņš Bondars (LRA) vērsušies ar aicinājumu pie kultūras ministres Daces Melbārdes (VL-TB/LNNK) vērtēt viņas padomnieka Mārtiņa Kaprāna rīcības ētiskumu un atbilstību amatam saistībā ar viņa negatīvajiem izteikumiem par abiem politiķiem.

7.jūlijā kultūras ministres ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos Kaprāns vietnē “www.twitter.com”, atbildot uz cita lietotāja ierakstu, Bondaram un Kaimiņam esot veltījis šādu izteikumu: “@koleegjis @MartinsBondars @artuss Šiem opozīcijas klauniem no sākuma jāizlasa pašu dotais deputātu zvērests.”

Abi deputāti uzskata, ka Kaprāna rīcība ir pārkāpusi Kultūras ministrijas (KM) Ētikas kodeksu.

Ņemot to vērā, Kaimiņš un Bondars lūdz rosināt izskatīt Kaprāna ētiskumu un atbilstību ieņemamajam amatam.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ja Kaprāna k-gs nebūtu ministrijas darbinieks, viss būtu tikai viņa atbildība un tā tiešām būtu vārda brīvības izpausme….. šoreiz tas ir citādāk, pārstāvot izpildvaru tādas izpausmes laikam ir netiek uzskatītas par profesionālisma paraugu…

  2. kautrs vēlētāja jautājums Atbildēt

    Vai mēs šiem KUNGIEM gana pieklājīgo deputāta algu maksājam tikai par kašķa meklēšanu? Par to naudiņu gribētos ko vairāk …

  3. Nevar speeleet teaatri saeimaa… tur Kapraanam taisniiba!!!

  4. Kas tad mums tagad -vārda brīvība nokancelēta,ka ,ja pasaka ko augšai nepatīkamu,tad bezmaz jāšauj nost? Ar to vien šie divi demonstrē,ka Kaprāna teiktais ir patiesība!

  5. Nu takš klauni,- viens no suņubūdas, otrs riktīgs narciss un populists…

  6. Kā naglai uz galvas.

  7. Bondar, taisnība vien ir.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (13)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+