×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2018
Drukāt

Kaimiņu izslēdz uz vienu sēdi. Pirmais gadījums Saeimas vēsturē (35)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Deputāts Artuss Kaimiņš (“KPV LV”) savos izteikumos par parlamentārieti Valdi Kalnozolu (ZZS) pārkāpis Saeimas deputāta ētikas kodeksu un tiks sodīts ar aizliegumu apmeklēt vienu Saeimas sēdi. Šādu lēmumu pieņēmusi Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija. Tas ir līdz šim bargākais sods, kādu šī komisija piešķīrusi.

Disciplinārlieta tika ierosināta pēc deputāta Kalnozola iesnieguma, kurā viņš lūdza izvērtēt Kaimiņa rīcību Saeimas debatēs, nosaucot Kalnozolu par traku, vainojot viņu sievas sišanā un citādi viņu aizvainojot. Uz lietas izskatīšanu abi strīdnieki bija ieradušies labi sagatavojušies un sēdē pagāja savstarpējos apvainojumos. Deputāti viens otram pārmeta attieksmi pret sievietēm. Kalnozols atgādināja, Kaimiņa vēršanos pret žurnālisti Ingu Spriņģi, savukārt Kaimiņš norādīja uz Kalnozola attieksmi pret sievietēm – tiesnesēm.

Deputāts Kalnozols uz komisijas sēdi bija ieradies kopā ar savu sievu Kristīni Kalnozolu lai “viņa varētu ieskatīties Kaimiņam acīs”. Kalnozola kundze aicināja Kaimiņu atsaukt viņas ģimeni aizvainojošos izteikumus. Savukārt Kaimiņš bija sagatavojis izdrukas no deputāta Kalnozola konta sociālajā tīklā “Facebook”, kurā deputāts ar necenzētu leksiku vēršas pret kādu personu.

Debatēs Ētikas komisijas deputāts Ivars Brīvers (LRA) ironiski norādīja, ka Kalnozols mīl slēpties aiz sieviešu brunčiem. Tomēr vienlaikus Brīvers atzina, ka Kaimiņš rīkojies neētiski, tādēļ aicināja kolēģus viņu sodīt ar mutvārdu brīdinājumu. Tomēr Ētikas komisijas vairākums nolēma piešķirt Kaimiņam vienu no bargākajiem sodiem, kāds piemērojams par ētikas pārkāpumu – izslēgšanu no vienas Saeimas sēdes.

Šī ir pirmā reize, kad Ētikas kodeksa pārkāpējs tiek sodīts ar izslēgšanu no Saeimas sēdes.

Saeimas vēsturē gan arī agrāk bijuši gadījumi, kad deputātiem liegts apmeklēt sēdes, bet tas bijis par debašu ierobežojumu pārkāpšanu nevis kolēģu aizvainošanu. Piemēram, 8. Saeimas laikā, 2004. gadā, uz sešām sēdēm tika izslēgts “PCTVL” deputāts Vladimirs Buzajevs, kurš debatēs par Nacionālo bruņoto spēku dalību Irākā runāja tikai par krievu skolu problēmām un ignorēja Saeimas priekšsēdētājas Ingrīdas Ūdres (ZZS) aizrādījumus. Sākumā Buzajevs tika izslēgts uz vienu sēdi, bet tā kā deputāts atteicās pamest sēžu zāli, sods tika pagarināts uz sešām sēdēm.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli deputātam, kurš izslēgts no Saeimas sēdes jāmaksā arī soda nauda, kas tiek ieturēta no viņa mēnešalgas – 20% no mēnešalgas par katru neapmeklēto sēdi. Šīs ceturtdienas sēdē gan Kaimiņš varēs piedalīties, jo komisijas lēmums vēl jāapstiprina Saeimā.

Deputāts Kaimiņš pauda bažas, ka Kalnozola iesniegums ir bijis tikai iegansts, lai viņam neļautu piedalīties tieši tajā Saeimas sēdē, kur tiks vērtēts Oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbs. “Ētikas Komisijas lēmums ir daļa no apzinātas shēmas, lai mani apklusinātu! Lai es nevarētu piedalīties Saeimas sēdē, kad tiks apspriests oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojums. Sudraba man neļāva runāt šīs komisijas sēdēs un tagad pēc Vucāna ierosinājuma mani izslēgs arī no debatēm par galaziņojumu. Šāds lēmums ir arī bīstams precedents, jo koalīcijas vairākums būtībā ikvienu deputātu par viņa kritisku viedokli var neitralizēt,” lēmumu par savu izslēgšanu komentēja Kaimiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. Kaut tādu Kaimiņu būtu vairāk.Ļoti neērta persona iesēdējušiem.Svēts ir teiciens-TAISNĪBAI PLIKA PAKAĻA UN TĀ DAUDZIEM NEPATĪK.Turies,Tev ir daudz taisnības.

 2. un man par to cirku jāmaksā?

 3. Lai saprastu, kas notiek, atliek vien paskatīties uz K.ozola ņirdzīgo smīnu.

 4. Par to pašu runājot Atbildēt

  Nu gluži , kā hokejā ! Tur arī , zin , ka komandu nevajadzētu atstāt mazākumā , bet nē , kā tad varēs Sevi neparādīt , bet rezultātā , kā jau tas mums pēdējā gadā kļuvis par tradīciju – zaudējums ! Ja zini , ka tu tajā sedē esi svarīgs , tad esi zolīds un neveido liekas un nevajadzīgas peripetijas ap sevi ! Ja Artuss sevi uzskata par taisnīgu cilvēku un savu informāciju par patiesību , tad visu nepieciešamo var arī pateikt diplomātiski korekti . Tagad noraidījums , kā hokejā !

 5. Ir jābūt baigam lumpenim lai balsotu par Brigmaņa-Lemberga oligarhu mafiju.

 6. Lemberga pakalpiņiem Saeimā svētki! Kaimiņš būs vismaz uz vienu sēdi pie malas nobīdīts.

 7. Hei, Artuss, turies!
  Ticu, ka nav viegli vienam pret baru.
  Ilze

 8. Visiem kādreiz pienāk tā pirmā reize, pirms runā, vajag padomāt

 9. Tiesi tàdēl,ka Kaimiñs ir tik neērts ZZS,balsosu par viñu.

 10. Ja deputāts nebūtu sodīts, mēs neviens nezinātu ko viņš teica.Vai šo nosodāmo ziņu izplatītāji netiek sodīti?

 11. MĒS te tāds bariņš sagājam kopā un nolēmam ka vienīgā partija par kobalsot ir KAIMIŅA PARTIJA MĒS CIRKU teātrus un citas bezmaksas izrādes varam noskatīties pa televizoru VĒL ir neskaidra TĀ OLIGARHU izrāde un vēl daži kas drīzumā sāksies NU ĻOTI interesanti TIKAI VAJADZĒTU TIRGOT BIĻETES lai tas nebūt par mūs pensionāru un strādājošo nodokļiem

 12. Klaunus vajag izmēst no Saeimas pavisam.

 13. Nekorekts virsraksts Atbildēt

  Pirmais gadījums par izslēgšanu no sēdes ētikas pārkāpumu dēļ, bet ne pirmā izslēgšana principā. Atcerēsimies nelaiķi Valdmani un Buzajevu.

 14. Toties kad viens saskaņietis atnāca uz Saeimu piedzēries, tas tika uzskatīts par “normaļno”.

 15. Ievēl Saeimā ākstu! Vismaz vienā sēdē būs miers!

 16. Štrunts par Kaimiņu, bet būs žēl, ja MAZP!SĀNA peršu dēļ liegs komentēšanas iespēju; dažkārt komenti ir labāki par rakstu …

 17. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas”.
  —–
  .
  “Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
  ( precedents – iz “eurolatv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hroniskās ikdienas )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
  Vai – pāris STULBU ĀŽU badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
  Smej Radītājs par š’tādu “podu”:
  .
  “Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
  Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
  NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
  Ne ĀŽU tandēmam, be “bauriem”!…”

  Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
  Ar “masmēdekļos” blētu vārdu,
  Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
  Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
  Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
  Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
  Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
  Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.
  .
  Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
  Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
  Un žokļi atkārsies līdz nabām,
  Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
  Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kretīns,
  Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
  Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
  Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.
  .
  Var ĀŽI zombijfanus kūdīt,
  Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
  Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
  Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
  Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
  Un izmantot kā “mušpapīru”,
  Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
  Gan blēt, ka ĀŽI = “tautas balsti”…

  Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
  Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu”,
  Gan zombijfanu bars “gāž podus”.
  .
  Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
  Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU mēslus,
  Bāž ATKAL “masmēdekļi” mūlī,
  Uz “LUMPEŅ-šoviem” kāram pūlim…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 18. Kādu partiju pārstāv Kalnozolas kundze?

 19. Ne par naudas šķērdētājiem ministrijās,ne dzīrotājiem Rīgas domē nebalsošu.Nobalsošu šoreiz par Kaimiņu un KPV.LV!

 20. “Ar padomju starpniecību Latvijā darbojas valsts pārvaldes paralēlā pasaule,kura ne par ko neatbild,neko neskaidro,pieprasa beznoteikumu uzticēšanos”
  Skat.Atis Zakatistovs:”Latvija padomju Aizspogulijā-valsts pārvaldes paralēlā pasaule”,Kas jauns.lv,13.janvāris 2018.

 21. “KPV rosina likvidēt koalīcijas pdomi,kā arī samazint ministriju un ministru skaitu.”Mūsuprāt Latvijāpietiek ar dršām ministrijām un septiņiem ministriem-sešiem ministriem un premjeru”,pārliecināts Zakatistovs. Skat.”KPV:Latvijas valsts pārvaldēs smird pēc PSRS naftalīna”,Liene Millere,BNN,2017.gada 4.decembris.

 22. Nu tad jau Kalnozolam labi!-varēs mierīgi gulēt sēdes laikā,Kaimiņš nevarēs nofotogrāfēt! Un vēl-Vērojums no malas-bildē sieva izskatās tāda sabaidīta,-vai pateikusi vīra kungam pa prātam- liekas tas daudz ko parāda par deputātu-guļavu.

 23. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šinderus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada septembris): “Aktieris”, “suņubūdas šovmenis” un tagad nu jau arī “politšovmenis” un “saeimas deputāta kandidāts” no politpartija “reģionu apvienība” (LRA jeb “latvĀNijas reņģēdāju apmaucēji” ) saraksta Artuss (īstajā vārdā – Arturs) Kaimiņš skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ) turpina apzināti provocēt savus politiskos oponentus, piešķirot jēdzienam “politiskais teātris” ne vien tēlainu, bet arī praktisku skanējumu, kas šajā gadījumā un Kaimiņa izpildījumā vairāk gan līdzinās labākajā gadījumā klauna izdarībām cirkā, bet patiesībā tas tomēr atbilst visai prasta balagāna līmenim. Šoreiz šis “jaunizceptais polit-klauns” esot “izvedis no pacietības Andri Priekuli, kurš vēlēšanās startēs I. Sudrabas politpartijas “no sirds latvijai” ( NSL jeb “noslauksim latvāniju!” ) sastāvā – Priekulis, nespējot izturēt Kaimiņa ierasti demagoģiski uzbrūkošo toni, aizkadrā šo aktieri un politiķi nosauca par “garīgo kropli”… TV3 raidījums “Bez tabu”, 2014. gada 19.septembris – pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par Artusu Kaimiņu skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ): “Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā – ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti…..?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski – atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!”…
  ——-

  “Kur paliks KLAUNS, kad “aizbrauc cirks”?…”
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )

  Rau, ATKAL “urnu talka” klāt ~
  Laiks ATKAL “makaronus kārt”,
  Jo – ATKAL netrūkst LUMPEŅU,
  Kas “balsot” skries, uz svilpienu…

  Par “politiku” saukts tiek CIRKS,
  Kur ATKAL šīs “valsts” fani pirks,
  Sev “glupo bauru” statusu,
  Ko “apjāt” var ar “kampaņu”,
  Gan “polittehnoloģiski”,
  Gan “radošumā ekspromti” ~
  NAV svarīgs “shēmojums”, jebkāds,
  BET – ZOMBĒJUMA rezultāts!
  .
  Pa “masmēdekļiem” partorgi,
  “Laiž CIRKU politkorekti” ~
  Ar “progmēriem” un “konceptiem”,
  Kas “norauj širmi” LUMPEŅIEM:
  Tiek solīts VISS, kas (NE)notiks,
  Un muldēts tā, kā “partkoms” liks,
  Tiek “sprausti batoni” un melsts,
  Un “konkurents” ‘pa mello’ pelts.
  Tiek “diskusijās” šķidri (c)irsts,
  Kur “veiksmes stāsta” tēzes birst,
  Kā “Brīnumlaukā” (skunst)mēsli ~
  Lai “naudas koks” dīgst “ekstrēmi”.
  Un, protams – ķērkts, ka “krrrievi nāk!!!”,
  Lai “latv(ĀŅ)i” jau laikus sāk,
  “Pa kluso mīzt” (uz pastalām ~
  Priekš “vēlēšanām” šņorētām)…
  .
  Bet – vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
  Kas “jokiem” (stulbiem) “bārdu šūs”,
  Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
  Kad “KLAUNA pauzēs” rīkli raus?!
  Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
  Pie “suņu būdas” peļķē mirkst,
  Ko, “jokus plēsdams” pie(svīd)is,
  (Dēļ ķēdes – nostāk neticis…).
  Pie pakša – ap(grauzts) mikrofons,
  Tam apkārt – blīvi nomī(z)ts klons,
  Un bleķa bļoda (putekļos ~
  Ja Saimnieks kādu kaulu dos…).
  Iekš būdas – drazas & lupatas,
  (Priekš “polit-KLAUNA” guļvietas)
  Pie sliekšņa – ķēdes fragments (īss ~
  Mož, piestiķēs – ja “nopelnīs”…)
  .
  Uz būdas jumta – bilžu klāsts ~
  Priekš truliem “vēlētājiem” stāsts,
  Kam to, kas šajā “valstī” ļauns,
  Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
  “Tev nebūs ZAGT!” – nav bauslis slikts,
  Jo vien – tam cieši blakus likts,
  NAV nākamais no baušļiem – tas,
  Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
  TAD var par zagļiem CITUS saukt,
  Jo – “suņu būdas” Saimnieks kaukt,
  Un noriet pavēl VISUS tos,
  Kas “startē SVEŠOS sarakstos”:
  “Kurš Saimnieks citām partijām?
  Kur ‘piķis grābts’ priekš reklāmām?
  Kam kurais “sektōrs” ieplānots,
  Kad “priekšstāvjiem” tiks “mandāts dots”??
  Kurš “sarkans”, “zils” vai “skābi rōzā”?
  Kurš “vēkšpēdus”, kurš “vēža” pōzā?
  Kurš “masmēdekļus” angažējis?
  Kurš TV & ‘rādžu’ nofraktējis??
  Kam SILES mala sapūst zobos?
  Kam radi “šefo” treknos robos?
  Kam “pelēks pizness” ‘kruti rullē’?
  Kam “ķēķa tiesiskums” = pa nullēm??…
  .
  Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts “riet”,
  Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
  Vai (pat!?!) “celt pakaļkāju” mīzt,
  Uz tiem, kas “māk bez ziepēm līst”:
  Tie taču – MŪSU sugas bars ~
  Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
  Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
  Vai FALŠU “kompru” purnā bāzt!!!
  Kaut suga SILES cūklopiem,
  Tā pati “svešiem” & SAVĒJIEM ~
  MĒS = “vienlīdzīgĀKi” par tiem,
  Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
  MUMS “atļauts” ZAGT (ja “dalāmies”),
  MUMS “piedien” MELOT & gānīties,
  MUMS “uzdots” ZOMBĒT vientiešus ~
  Drāzt “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅUS!!!…”
  .
  Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
  Šis, iespējams, pat “listē” tiks!!!!!
  (Un – štrunts par to, ka “stūmējos” ~
  Kas KLAUNAM “goda” vietu dos?!?…)
  Jo – CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
  Pat MUĻĶU zemes “pārvaldē” ~
  Šai “lomai” der kaut paglups slaists,
  Ja TĀDS tiek nolīgts “muļķi laist”…

  Kad “urnu FARSAM” fināls būs ~
  Kur paliks KLAUNS, kam “bārdu šūs”,
  Tie, kuriem “valstī” pieder CIRKS ~
  Kam šņukurs SILES putrā mirks?
  Kad KLAUNU “uzmetīs” par to,
  JA (?) šis “pēc īkšķa NEbalsos”,
  Un sugas biedriem “shēmas” jauks ~
  Kurš (sv)īzdams “suņubūdā” kauks?

  Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
  NE SAIMNIEKIEM (kā kretīns sīks),
  NE LUMPEŅIEM (šo “balsis” pirkt) ~
  Kad “aizbrauks cirks” – kas KLAUNU pirks?…

  =======

  oriģinālversija = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 24. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 25. Es arī šajās vēlešanās balsošu par Kaimiņa partiju 🙂
  Kaimiņam būs būt!

Draugiem Facebook Twitter Google+