×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. septembris, 2012
Drukāt

“Kaimiņu patruļa”
 (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Četri gadi darba, lielas cerības, taču beigu beigās “Kaimiņu patruļa” nav Holivudas kārtējais veiksmes stāsts, jo, kaut arī galvenajās lomās iejutušies nebūt ne mazpazīstami aktieri, tās komercpanākumi ir bēdīgi – kopš 27. jūlija, kad filmu sāka izrādīt ASV, tā pat nav atpelnījusi 68 miljonus lielo budžetu, taču izpelnījusies pamatīgu kritikas devu.

 

Stāsts arī nav no oriģinālākajiem – lai uzturētu kārtību dzīvojamo māju rajonā, draudzīgie kaimiņi izveido patruļu, kuras pārziņā būs ikvakara apgaitas, un kādā no apgaitām vīri pamana citplanētiešus, kā arī uzzina, ka nelūgto viesu mērķis ir pasaules iznīcināšana.

“Kaimiņu patruļai” pārmet daudz ko, sākot jau ar neasprātīgajiem jokiem un plakano sižetu, vulgaritāti un jēlībām, un uzteikts tiek tikai aktiera Džona Hila – viņš šogad par lomu drāmā “Naudas spēle” bija nominēts “Oskaram” – sniegums. Ne vienā epizodē vien velkot paralēles ar kulta klasiku “Spoku mednieki”, “Kaimiņu patruļa” ir legāls iemesls, kā gan filmas varoņiem, gan, iespējams, ne vienam vien skatītājam aizbēgt no rutīnas mājas dzīvē, lai acis “pamielotu” ar nereālām traumām, bet prātu – ar skatāmgabalu, kas negarantē neko citu kā vilšanos.

 

UZZIŅA:

“The Watch”

ASV, 2012.

Režisors: Akiva Šafers

Lomās: Bens Stillers, Vinss Vons, Džons Hils, Rozmarija de Vita, BIllijs Kradups.

No 21. septembra “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pilnīgs murgs! Komēdija! Par to vien jāsmejas! Un vēl 12+, tur 20+ vajadzēja likt, šausmas cik to rupjību!

Draugiem Facebook Twitter Google+