×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)

RPPRPP

Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar policisti ar pusstundas starplaiku devās uz diviem izsaukumiem Vecmīlgrāvī, kur viena pēc otras saņemtas sūdzības par kaimiņu ilgstošu trokšņošanu.

Ierodoties notikuma vietā pirmajā reizē, sastapts izsaucējs, kurš pastāstīja, ka no augšstāva dzīvokļa dzirdama nebeidzama bērnu ālēšanās un būkšķi. Kamēr policisti bija pie izsaucēja, trokšņi nebija dzirdami.

Lai noskaidrotu apstākļus, policisti devās uz norādīto dzīvokli, kur tā durvis atvēra 14 gadus vecs zēns. Puisim bija ieģipsēta kāja un viņš pārvietojās ar palīgierīci. Zēns paskaidroja, ka skatās televizoru un, iespējams, trokšņi radušies viņa pārvietošanās dēļ.

No notikumā iesaistītajām personām noskaidrots, ka kaimiņu konflikts jau ilgst kādu laiku un neviens otrā nevēlas ieklausīties.

Aptuveni stundu vēlāk policisti saņēma atkārtotu izsaukumu, taču, aprunājoties ar abām iesaistītajām pusēm, izrādījās, ka situācija nav mainījusies. Policisti aicināja neapmierināto kaimiņu būt iecietīgākam, izskaidrojot, ka šajā gadījumā pārkāpuma nav.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ja tam pārjūtīgajam kaimiņam traucē citu kaimiņu pārvietošanās savos dzīvokļos, tad pēdējais laiks meklēt meža būdiņu, kur neviens netraucēs vai arī lai ieliek ausīs aizbāžņus.

  2. Latvieši vecmilgrāvī nedzīvo

  3. vienmēr ir bijuši ir tādi, kuriem viss krīt uz nerviem un, ja atrodas, kur pasūdzēties un šodien vēl arī vieta internetā, tad ir vienkārši cool – žultsizgāšana kopā ar popularitāti, divi vienā

  4. Vienkārši tādi: jūtīgi:kaimiņi ,drīzāk kaimiņienes mēdz būt visur.Kā paveicas.Tas reizēm izvēršas par murgu.

  5. Skatoties televizoru ir jālēkā pa istabu !

Draugiem Facebook Twitter Google+