Latvijā
Rīga

Kaimiņu strīds par elektrības rēķina apmaksu beidzas ar asins izliešanu0

Foto: Fotolia

Vakar, 18. jūnijā, Sarkandaugavā divu kaimiņu strīds elektrības rēķinu apmaksas dēļ beidzies ar miesas bojājumu, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Likumsargi saņēma izsaukumu uz dzīvokli Rīgā, Sarkandaugavā, kur kāds 61 gadu vecs vīrietis bija guvis iegriezumu kaklā. Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kā arī mediķi, kuri cietušo nogādāja ārstniecības iestādē.

Turpat notikuma vietā policisti aizturēja aizdomās turēto – cietušā kaimiņu, kurš tobrīd atradās divu promiļu stiprā alkohola reibumā.

Policisti noskaidroja, ka abiem kaimiņos dzīvojošajiem vīriešiem bijušas domstarpības elektrības rēķinu apmaksas dēļ. Todien vīrieši bijuši alkohola reibumā. Paņēmis līdzi nazi, viens no viņiem gājis ciemos pie otra. Ciemiņš savam kaimiņam sācis pārmest, ka viņš tērējot par daudz elektrības un pielicis pie viņa rīkles nazi, draudot. Dzīvokļa saimnieks aizstāvoties satvēris vīrieša roku, taču izdarījis neveiklu kustību, kā rezultātā guvis savainojumu kaklā. Pēc notikušā cietušais pats izsauca policiju.

Aizturētais 38 gadus vecais vīrietis jau iepriekš sodīts par narkotiku lietošanu, zādzību, miesas bojājumu nodarīšanu un dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 132. panta – par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sodus.

LA.lv