×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. novembris, 2012
Drukāt

Kaimiņvalstu prezidenti sveic Latviju neatkarības dienā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite apsveikusi Latvijas prezidentu Andri Bērziņu valsts svētkos, aģentūru BNS informēja Lietuvas prezidenta kancelejā.

“Es vēlētos paust gandarījumu par ilgtermiņa dialogu un sadarbību starp mūsu valstīm visos līmeņos un  jomās no divpusējās sadarbības nostiprināšanas līdz padziļinātai sadarbībai Eiropas Savienībā un NATO,” teikts Grībauskaites apsveikumā.

“Mēs esam tuvākie kaimiņi, partneri un sabiedrotie, un es uzskatu, ka, pateicoties mūsu kopīgajiem pūliņiem, mēs sekmīgi īstenosim projektus, kas ir svarīgi mūsu valstu drošībai, neatkarībai un labklājībai, un mēs arī kopīgi stiprināsim mūsu valstu valstiskuma un politiskās neatkarības pamatus,” raksta Grībauskaite.

Arī Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess apsveicis Latvijas iedzīvotājus neatkarības dienā. “Apsveicu Latvijas iedzīvotājus valsts neatkarības dienā,” raksta Ilvess sociālajā tīklā “Facebook”. Igaunijas prezidents sveic Latvijas iedzīvotājus arī mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

“Šodien mūsu labākie vēlējumi Latvijai! Jūs vienmēr esat uzskatījuši mūs par savējiem un mums ir vienmēr prieks būt kopā ar jums! Daudz laimes dzimšanas dienā!:)” vēl Ilvess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+