Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
12. maijs, 2014
Drukāt

Kairā atklāta mūsdienu latviešu mākslas izstāde

Foto: LETAFoto: LETA

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 24. gadadienu un turpinot stāstīt par Rīgu kā Eiropas Kultūras galvaspilsētu 2014 Kultūras un mākslas centrā “Culturewheel” Kairā tika atklāta Latviešu mūsdienu gleznotāju izstāde, vēsta Ārlietu ministrija.

Kopā ar jau Latvijā un Eiropā atzītu mākslinieku darbiem – Helēnas un Ivara Heinrihsonu, Intas Celmiņas, Valda Buša, Ditas Lūses, Guntas Liepiņas Grīvas gleznām, izstādē var aplūkot arī jauno gleznotāju – Anša Rozentāla un Alvīnes Bautras darbus.

“Mēs no sirds priecājamies, ka neliela daļa no Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2014 – Rīgas, ir nonākusi arī Kairā,” atklājot izstādi teica Latvijas pagaidu pilnvarotā lietvede Ēģiptē Ingūna Vīksne. Savukārt Kairā plaši pazīstamā kultūras un mākslas centra “Culturewheel” direktors Menatulla Elsavī atzīmēja, ka tā ir īpaša privilēģija būt pirmajai izstāžu zālei Kairā, kura savās telpās uzņem latviešu modernās glezniecības ekspozīciju.

Izstāde tapusi ar Latvijas Mākslas akadēmijas un Agijas Sūnas galerijas atbalstu.

Pievienot komentāru

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85 (1)Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+