Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. oktobris, 2015
Drukāt

Kaislīgais lapkritis. Mīlestības horoskops oktobrim visām zodiaka zīmēm

1. Auns

1no12
Foto no arhīvaFoto no arhīva


Auna zīmē dzimušajiem 2014. gada oktobrī jūtu dzīve izcelsies ar emocionālu piesātinātību. Ja šobrīd esi viens, tevi var pārņemt spēcīgas jūtas. Jaunas iepazīšanās, visticamāk, būs negaidītas un visnotaļ neparastas. Partneris tevi var pārsteigt un, iespējams, arī sagādās kādas galvassāpes. Ja nu pēkšņi iedegusies kaisle tikpat strauji izplēnē, iespējams, jūsu jūtas pāraugs draudzīgās attiecībās.

Ja tev jau sen ir stabilas attiecības, jāatzīmē, ka tev vērts būt mazāk kritiskam un izturēties laipnāk pret saviem tuviniekiem. Neprasi no sava mīļotā cilvēka to, kas nav viņa spēkos, citādi tikai atgrūdīsi viņu no sevis.

Tāpat tev šajā mēnesī jācenšas skaidri nodalīt darbu no privātās dzīves. Centies nenest darba problēmas uz mājām, bet ģimenes noslēpumus neklāsti draugu un kolēģu lokā.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Visnešpetnākie vīrieši, vadoties pēc zodiaka zīmēmJā, jā - vīrieši nebūt nav eņģeļi! Lūk, visriebīgāko vīriešu zodiaka zīmju reitings. Atrodi sevi, ja esi vīrietis. Un sievietēm, starp citu, arī būs vērtīgi uzzināt, kas no kura sagaidāms.
Draugiem Facebook Twitter Google+