Kājas lūzums pirmajā minūtē – Bogutam briesmīga debija Klīvlendā (plus video) 0

Austrāliešu centra spēlētājs Endrū Boguts pirmdien jau pirmajā minūtē Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempiones Klīvlendas “Cavaliers” rindās lauza kāju, kā dēļ viņam sezona, visticamāk, beigusies.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Tikmēr “Cavaliers” savā laukumā ar 98:106 (22:29, 30:33, 19:27, 27:17) piekāpās Maiami “Heat”.

Boguts laukumā devās pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē, bet otrā ceturkšņa sākumā pēc sadursmes ar Okaro Vaitu viņam nācās pamest laukumu. Ar komandas biedru palīdzību Boguts tika nogādāts ģērbtuvē, bet vēlāk viņam konstatēts kreisās kājas lielā kaula lūzums.

Patlaban 32 gadus vecais Boguts, kurš laukumā pavadīja vien 58 sekundes, “Cavaliers” rindas papildināja ceturtdien. Pirms tam viņš no Dalasas “Mavericks” komandu tika aizmainīts uz Filadelfijas “76ers”, kas pirms nedēļas viņu atbrīvoja no sastāva. Boguts šajā sezonā 26 spēlēs “Mavericks” rindās vidēji iemeta 3,0 punktus un savāca 8,3 atlēkušās bumbas.

Pirmdien notikušajā mačā Klīvlendas komandu no zaudējuma neglāba Kairija Ērvinga 32 punkti un Lebrona Džeimsa 30 punkti un 17 atlēkušās bumbas. Pretiniekiem ar 29 punktiem atzīmējās Daions Veiters.