×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

Egils Līcītis: Ušakovs 2018. gadā nebūs pie varas valstī! (81)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

“Saskaņas” priekšsēdētāju Nilu Ušakovu pazīstam kā cilvēku, kurš nekad nav tiecies pēc lētas slavas. Taču partijas kongresā viņš sacēlis lielu troksni, izfantazierēdams saskaņiešiem ķēnišķīgu balvu. Kā noteicis novembra plēnums un referātā atzīmējis biedrs Ušakovs, kreisie uzvarēšot pašvaldību un 2018. gadā Saeimas vēlēšanās, sagaidot Latvijas simtgadi valsts vadībā. Uzstādītais mērķis šķiet iluzors, izklausās pēc austrumslāvu brāļa Grimma pasakas, un “Saskaņas” bruņinieks Nils piesaistīs dona de Saavedras Servantesa uzmanību kā vīrs, kurš cīnījies ar vējdzirnavām. Ticamība, ka Ušakova – Urbanoviča partija valdīs Latviju, līdzvērtīga Rīgas mēra apsolījumam turpat svinīgā kongresa tribīnē pārvērsties par degunradzi vai Runci zābakos, lai kopā ar Kuzju un Muri izveidotu trio un nospēlētu vienu kārtīgu kaķu koncertu. Citi līderi nereti piedāvājušies apēst cepuri, uzturā parasti nelietojamu galantērijas piederumu, ja partiju plāni nepiepildās. Nilam teatrālas manieres svešas. 
Nav šaubu, ka sociālistiem padotā klientūra saskries, tupus rāpus aizlīdīs līdz urnām un izraus no rokām biļetenus ar “Saskaņas” marku. Tomēr lielai daļai vēlētāju ir izteikta antipātija pret sarkanajiem, estētiski, morāli un politiski iebildumi, ka Ušakovs būs LPSR vadītājs, Baraņņiks – satiksmes ministrs, bet Urbanovičs darbosies kā Putina vicekaralis Latvijā.

Ja dīvainā mistērija, “Saskaņas” sapņojums īstenojas, tikai Kremlis to apsveiks ar augšup paceltu īkšķi un vietējie interfrontes revanšisti. Valsti kreisie pārvaldīs ar pašizgudrotu tehniku, jo iztiek bez noteikta plāna, izņemot Latvijas stumšanu Krievijas ietekmes zonā. Pieklājīgi cilvēki visi zina, kas ir Elksniņš, Pimenovs, bet vairās šos terminus lietot. Par laimi, SAB cieši šņorē saskaņiešus, ošņā nopēdojumus austrumu virzienā. Valstij būtu vēl drošāk, ja sabiedrībai postošāko partiju, sabotierus, Maskavai padevīgos un šķēlējus no Saeimā īrētām telpām pārvietotu labošanas darbos uz ieguves rūpniecības uzņēmumu Kalnciemā. Vai “Saskaņas” gailim ar sarkanu seksti var parādīties akla, analfabētiska vistiņa par sadarbības partneri? Lai ātrāk un efektīvāk pārtrauktu eksistenci, ir citi paņēmieni, teiksim, ZZS valdei kolektīvi mesties no klints. Doktora Kaktiņa socioloģijā aptaujāto masas šādi spertu soli novērtētu kudī atzinīgāk par kangarisku amizieri. 
Līdz ar to jāpieņem, ka Rīgas mēram bijis savāds iztēles uzplaiksnījums. Jābrīnās, kā kas tāds iemājojis Ušakova galvā. Vai pirms kongresa ticis karaliski apkalpots vīnūzī, vai jāpieņem dr. Brigmaņa ieteiktie nomierinošie līdzekļi un kaut kas pret gāzītēm. Ja maģisko tekstu ar apoteozi par zociķiem pie varas atkārto katrā runu reizē, tas liek aizdomāties par bezgalību, mūžīgo uguni un ka saskaņiešiem veselība pavisam šreijā. Traumēta psihe, noderētu ārsta pakalpojumi. Jācer uz labāko. Ka tas bija vien scēnisks efekts, bet reāli šāda uzstājība un pretenzijas ir Rīgas domes kaķiem zem astes.

Pievienot komentāru

Komentāri (81)

 1. ja dalīsiet naudu parazītiem, saskaņa būs pie varas valstī, to gribat??????????????????????????????

 2. Vai var SC pārņemt varu Latvijā?
  Jā, tas ir reāli, jo
  1.Pateicoties latviešu politmafijas egoismam un stulbumam, tā ir pazaudējusi jebkādu realitātes izjūtu un steidz piebāzt savas kabatas, cerībā, ka paspēs aizlaisties ar salaupīto, pirms par to būs jāatbild. Viņiem jau sen ir vienalga, kas notiek un notiks ar tautu, zemi. Tie naivie, kam nebija vienalga, jau sen ir „izēsti” kā baltie zvirbuļi.
  2. Tauta to redz un tai nav vienalga. Lomu vairs nespēlē tas, ka tie ir „savējie”. Ja nav vairs cerības, jo „jaunie” ne ar ko neatšķiras no „vecajiem”, tad varbūt lai izput tā valsts un, lai ieriebtu „savējiem”, atdodam varu SC, lai tie patriec tos resnos runčus. Labāk jau nebūs, taču būs viens konkrēts vainīgais, kuru ienīst nebūs nekādu problēmu arī etniski. Būt opozīcijā, ciest un visās nelaimēs vainot kādu citu ir ļoti komfortabli, daudz labāk, kā sadarboties, lai kopīgi kaut ko izdarītu visu labā.
  3.Pirms pievilkt skrūves, SC nolies nedaudz medus visvairāk apdalītajiem, pasviedīs kādu kaulu pensionāriem, kas ir visuzticamākais un disciplinētākais elektorāts.
  4. Krieviem, atšķirībā no mums, nav problēmu atbalstīt/aizstāvēt zagļus, bandītus, meļus, ja tikai tie ir savējie. Neskatoties uz pietiekoši ilgo atrašanos egoistu un individuālistu samaitājošajā sabiedrībā, viņi joprojām ir saglabājuši savu mentalitāti disciplinēti čupoties lielāko kretīnu vadībā.
  5. Spēcīgs intelektuālais un finansiālais atbalsts no Krievijas. Demagoģijas, propagandas, naida izskalotas smadzenes, kam skaidri definēts un norādīts visu nelaimju avots – pie varas esošie un viņus atbalstošie latvieši.
  p.s.
  Kādas ir izredzes izbēgt no šī scenārija?
  1.Fantastiskais – latvieši tagad, par godu savas valsts 100-gadei apvienojas kopīgam darbam Latvijas labā.
  2. Reālistiskais – pēc smagas pamošanās vēlēšanu rītā, iziet ielās. Sākās pilsoņu karš, kurā aktīvi iesaistās Krievija, rietumi pasīvi palīdz. Valsts tiek izpostīta. Liela daļa aizbēg uz rietumiem. Te paliek Krievijas kontrolēta bandītiska teritorija a la lugandona,
  3. Cerīgais – pēc SC uzvaras un sākot īstenot valsts sagrābšanu, beidzot tauta apvienojas. Sagaidot Krievijas bandītiskā režīma krišanu, izdodas beidzot atbrīvoties no lielākās daļas nelojālo kolonistu un viņu līdzskrējēju. Pamazām sākam celt savu valsti sev kur attīstīt/saglabāt savu unikālo kultūru par spīti austrumiem un rietumiem.

 3. Latvieši, it īpaši jaunie, jau balsoja par Ušakovu, ko viņi apliecināja savās atbildēs televīzijai! Neticēju savām ausīm, bet fakts! KĀDU vēsturi māca krievu skolās Rīgā arī ZINU!!! Bet tas netraucēja latviešus balsot par viņu!? Man 50 okupācijas gadi sēž aknās, jo tie pārvilka svītru manai dzīvei, taču jaunie latvieši ir citās domās… VAI NOLIEGSI, KA SC SOLI PA SOLIM IET UZ SAVU MĒRĶI – NONĀKT VALDĪBĀ – KLUSI, ZAGLĪGI, BEZ AŽIOTĀŽAS… Es ļoti neatlaidīgi sekoju šai partijai un viņas gaitām, par rezultātiem neesmu IEPRIECINĀTS… Latviskās partijas taču TIK PAT NEATLAIDĪGI MŪS VIRZA SC VIRZIENĀ ar savu ikdienas realitāti – BEZDARBĪBU, KURLUMU, AKLUMU! Slikti, ka deputāti ar lielajām algām dzīvo PILNĪGI CITĀ VALSTĪ! VIŅI MŪS NESAPROT! VALSTS GRIMST UN TURPINĀS GRIMT PIE TĀDAS VALDĪBAS UN SAEIMAS… Jāmaina vēlēšanu sistēma, lai mēs beigtu stagnēt un postīt to, kas mums vēl palicis! Man nevienam nekas NAV JĀATSVIEŽ, jo esmu normāls latvietis ar normāliem iztikas līdzekļiem!

 4. Cepuri nost:
  “No izlasītā secinu divas lietas.
  1 Raksta autors ir pamuļķis
  2 Vai arī visus par debiliem uzskata kopā ar redakciju ja tādu seklus raksteļus liek portālā”

 5. Zināma taisnība jau ir,bet Latvijā jau nav vēlētāju pēc politiskās piederibas,tāpat kā nav partiju pēc politiskās piederības,bet irsavtīgu interešu klubiņi.Tas attiecas pilnīgi uz visām tā saucamām partijām,lidz ar to vēlētāju loks ir ļoti nestabils(balsoja pat par banāniem-Zīgerists)Šādā situācijā ir iespējams protesta balsojums,ko stimulē politiskā elite (kaut vakar Seržanta augstprātība)Otra problēma būs piespiest vēlētājus pacelt dibenu no dīvāna un aiziet uz iecirkni,sevišķi tas attiecas uz Latviešu vēlētājiem,jo aizies tikai kādi40-50% un lūk Saskaņa pie varas,pēc tam būs PSRS

  • Neviens nebalsoja par Zīgerista banāniem, bet par Cilvēku ar Sirdi! Aizbrauc kādreiz uz Jaunsvirlaukas pagastu, parunājies ar cilvēkiem un pajautā, kā viņiem klājas. Daudz interesanta uzzināsi.

 6. maates vardu sac piesaukt jau? Tad kad pienems deokupacijas likumu,saliksiet savus visus blaaaac un maaac,pauninja un pisiisiet uz savu roodinu,,bljaads!!!!

  • Надо же, какой храбрый «портняжка». Уже отвечал одному такому «борзому». Так вы возмите и примите! Что вы всё пугаете только. Вас в самом начале независимости с этой «инициативой» послали, сказали прямо, что в таком случае не примут ни в ЕС ни в НАТО. И это было тогдашнее, ельцинское время. А теперь, вы только заикнитесь об этом, от вас шарахнутся прочь как от прокажённых. Вас выгонят из всех организаций и скажут, разбирайтесь с Россией сами, потому что никто не захочет рисковать своей задницей ради вас!

   • Jēzus Marija,cik tu stulbs!Ar ko krievijā runāt un kurš tad tur tas draudētājs,ja tagad Putina jājamzirdziš priekš makaronu kāršanas tautai par ekonomisko krīzi ir korupcija Krievijā un spices aresti.Obama ir prom,Trampu Putins slavē.Tātad ASV vairāk nav pie vainas Krievijas nelaimēs.Tauta uz sprādziena robežas.Ko tu te draudi?Pastāv pie ratiem.No Krievijas jau pat Ušaka kaķiem smiekli nāk.

    • Имел я в виду и вас и вашу латгальскую Марию! Вам, тупым сельским идиотам, не угрожают, а напоминают, уймитесь придурки! Не будите лихо, пока тихо! Ведь если медведь рассердится по настоящему, то и вспоминать про вас будет некому

     • Kremļa trolli,nu cik var murgot ar tiem draudiem ?Tavs medvedzs jau sen izkāmējis un bez zobiem.Anoreksija,osteoporoze un rahīts.Mēs to tavu mišku nodīrāsim un izmantosim kā paklāju kājas slaucīt.Re jau no bada mūsu šprotes atkal lūdz.Ar to importa zamesčeņije nekas nesanākot,tā Krievijas TV !

     • Ну да. То то вы от каждого слабого шевеления на той стороне границы впадаете в истерику и кладёте в штаны. Без зубов говоришь?! Анорексия да рахит?! Да вы, батенька, полный дурак и круглый идиот! Тут два маленьких кораблика, с калибрами, заплыли в Балтийское море, так всех моментально понос пробрал. Да и шпроты вы стали делать невкусные. Так то.

     • Ну да. То то вы от каждого слабого шевеления на той стороне границы впадаете в истерику и кладёте в штаны. Без зубов говоришь?! Анорексия да рахит?! Да вы, батенька, полный дурак и круглый идиот! Тут два маленьких кораблика, с калибрами, заплыли в Балтийское море, так всех моментально понос пробрал. Да и шпроты вы стали делать невкусные. Так то!

 7. man kadreiz bija labs suns Ansis,bet gudrs.Tu vatnik,piesaviies mana sunja vaardu? Negodigi,jo tu esi absoluti stulbs,vatniku trollis.

 8. vatniku suuds fantazee…nekad krievs nebuus pie varas,nekad! Vatniku trollji,aizveraas.

  • Сам заткнись, ублюдок! Никогда не говори никогда! Всё меняется в этой жизни, нет ничего невозможного. Нужны только подходящие обстоятельства и только.

   • Tu jau paliec krieviski rupjš.Tas tavai tautai godu nedara.Tu ar Ušaku- tāds ar tādu sazatika.Dva sapoga para !

    • Даже так. А воровство делает честь вашему народу? Воровать чужие ники нехорошо. Вы вор! Сократили одну букву и думали, что прокатит?

 9. to VV.Tu vatnika trolli zini,kas ir vv? Ej izdirsies uz vv ar savu ush COWS!

 10. shis vatnika suuds buus aiz restem 2018.gada par Rigas izlaupishanu.Amen.

 11. Vienreiz taču jāsāk darboties svārsta pricipam un pie varas jānāk kreisajiem vai vismaz kreisicentriskiem. Ja LSDSP nespēj sevi vairs atdzemdināt ,tad paliek vienīgi SC un cilvēki arī balsos par SC. Labējie ir deģenerējušies un kādus divus sasaukumus jāvalda kreisajiem ,tad atkal lai nāk pie vara labējiem utt. Tā pati ASV 8 gadus bija demokrāti ,tagad republikāņi un pēc četriem tad redzēs vai republikāņi noturēsies vēl četrus vai demokrāti atgriezīsies. Ja nu tiešām neparādīsies kāds eņģelis un negūs virsroku. TIe divi eņģeļi Sudraba un Kaimiņš jau ir zaudējuši popularitāti ,jāgaida trešais vai paliek SC. Labāk SC nekā tāds eņģelis.sarīkos referendumu par tautas vēlētu prezidentu ar tādām pilnvarām kā Krievijā un ASV ,tad ka termiņš 7 gadi ,pēc tam vēlvienu referendumu ka uz mūžu un vaidēsim un cietīsim 10-20gadus.

 12. Milzu paldies Līcītim un LA par objektīvi analītisku rakstu !!!Par agru,stipri par agru lustējas Ušaks,Urbis un Co/ ieskaitot kangarus Keri,Krīgeru,Kaktiņu – trīš . “K “/ ,jo sekojot tam kas notiek Krievijā ,Ušaks var fiksi zaudēt Kremļa saRKANO PLECA STUTI. Un vēl trakāk ir Krimā !!Diez vai šie kājslauķi gribētu būt Putina paspārnē ar KF likumiem un tikumiem.Tad jau šie varas tīkotāji sen tupētu kā Belihs u.c. Ļefortovā.Ušaks gānās par valdību un koalīciju,bet labāk būt analfabētam un iegūt izglītību nekā prastam matersčikam un okupantam,pat šīs valsts nodevējam jau kopš Hapilova laikiem.To nu nevar izmainīt.Es apbrīnoju tos,kuri itkā nezina kas ir NELOJĀLS.Vai tad SC,Ušaks un banda / tieši tā !!/ un 270000 kas balsoja pret Satversmi par otro valsts val.ir lojāli šai valstij??Okupantu pilna Rīga ar mēru abos galos,bet šie vēl ķērc,ka tiem diskriminēti.Redz neatdod VISU !!! varu valstī.Neliešu bars !KO viņi LABU ir darījuši Latvijai?OKUPĒJUŠI??Večas nevar iemācīties valsts val.?!Kad ar tankiem ieradās NEBIJA večas !!!VISĀ pasaulē NAV !! nevienas valsts kur okupantu pēctecis būtu galvaspilsētas mērs un kur 60/64 % iedzīvotāju būtu okupanti un to pēcteči !!!!!!!!
  Ušak un Co stipri par agru lustējaties !!!!Tramps NEBIJA ASV valsts okupants un pamatnācijas/nosaCĪTI/ nelojāls ienaidnieks !!!
  Cenzūras NAV ?

  • Всё таки вы редкостная дура! Не захлебнитесь желчью своей. У вас на почве лояльности прямо таки пунктик. Взяли и обвинили 270 000 граждан Латвии, подчёркиваю, граждан, в нарушении конституции. А они ничего не нарушали, они воспользовались своим законным правом и высказали свою точку зрения на референдуме. И это их неотъемлимое право как граждан, не смотря ни на какие ваши истерические вопли!

   • Aizbrauc pie Putina ,poplač v žiļetku.Ko teiksi,ja mēs savas pravas kačāsim un likumīgi nobalsosim lai visus okupantus,kas Latvijā pēc 1945,gada deportē uz Krieviju?Na silu mil ņe budzješ slāviņ dorogais !!Ko jūs te piezīdušies tik “sliktā”valstī?Rodina zavjot !Putins izmisumā,nav krievu,Maskava pilna ar čečeniem un vidusāziešiem.Kur krievu patrioti???Tur neprasa okupantu val.darbā !Želčjas man nav nemaz ,žultspūslis sen jau izoperēts .Zahļebnutsa arī nevaru,jo ar rīšanu viss OK un dzeru maziem malkiem kofe.Papūlaties un izgāžiet kaut ko no Ušaka repertuāra ar savas “mātes? vārdiņiem.Apsīkst jūsu repertuārs.Vajag kvalifikācijas kursus Rasejā pie D.Kiseļova !

    • Ну да, на словах вы такие борзые и смелые, прямо герои. А ты возми организуй референдум и проголосуй. А потом посмотрим, будет твоя НАТО тебя защищать или бросит таких придурков на произвол судьбы?! Им же своя задница как то ближе. И после такого фортеля на жалость даже не надейтесь!!!

     • Valodas referendums jau tev un Co parādīja lielu figu !Nepietiek?

     • И что показал референдум? Только то, вас больше. А все русские граждане, сколько их было на тот момент, проголосовали за свой родной язык! Плюс 370 тысяч неграждан тоже были за русский язык. Более полумиллиона людей совсем не мало, чтобы уважать их мнение. Но вам плевать. А в результате вся страна в жопе.

     • grafis 21:43,17.11

      Par to jau ir runa,ka jūs visi esat šīs valsts nelojāli ienaidnieki.Bet tai “žopā”kā tu saki ir ne jau Latvija,nekad arī nebūs,bet tur ir un dziļā “žopā”tava Raseja,jo paskat cik pa šiem 25 gadiem krievu ir kā no mēra ,no Putina “paradīzes”atdrāzušies pat par lielu naudu,uz mūsu mazo Latviju ko tu tā gāni.Krievs uz sliktu vietu nemūk ,gluži kā nēģeris,bet uz turieni kur viss ir ļooti labi !Tu nervus pasaudzē,jo paliec arvien rupjāks. PODĻEČIS !!

     • Вот, вот, как это по нашему, по «советски». Все, кто не разделяет наше мнение, они есть враги государства! Круто, так по большевистки. Зато так всё просто и ясно становится. Вот он враг, с врагом не надо церемониться, даже если он гражданин этой страны и у него есть права, он всё равно враг, и его надо посадить в тюрьму, в лагеря!…. А ещё говорят, что в стране не возраждается фашизм. Так вот вам пример, всё всегда начинается с малого.

 13. Velti skandināt vecum veco “krievi nāk”, Līcīša kungs! Nenāk! Ir vien milzu bailes mūsu putlūriņkabatas partijeļu “koalīcijām”, ka padzīs no siles! Tālab pērk vai uzkurina lētu rakstu taisītājus, kuri neko citu par veco, sen visiem apnikušo baidīšanu ar “sarkano seksti”, nespēj uzražot.
  Kur ir kāda laba ekonomiskās augšupejas nodrošināšanas programma “veiksmestāstniekiem” ar viszemāko reitingu? Kur ir rūpes par nācijas labklājību “vispatriotiskākajiem parādniekiem”? Kur ir sakarīga, laukus attīstoša un piepildoša politika “itinkāzaļajiemitinkāzemniekiem”? Ļoti negribētos, ka mūsu valsti dēvē par “Nodokļu celšanas paradīzi”, “Birokratizēto eirolīdēju un ciniskāko demagogu klasisko paraugu” ,”Zili-rozā vērtību un sorosīdtolerances citadeli”, “Banksteru lielparadīzi”, “Kampēju un rausēju politikāņsilesbrāļu barotni”, “Savas valsts iedzīvotāju un uzņēmēju aizdzinējparaugvalsti” !!!
  Es vairs nebalsošu ne par vienu no šīm pseidotautiskajām “liberastu” apvienībām un no viņu pabirām veidotajiem “jaunpartejiem”! Tad jau tiešām labāk balsot par “Saskaņu”! Vismaz skaidrs, ka kaut ko labu izdarīs vismaz saimnieciskā ziņā!

 14. KUR KOMENTĀRS??

 15. Līcītis, lācītis, piķītis, gurķītis Atbildēt

  Nu, nu, paskatīsimies……..mazāk d-rsīsiet resnāki būsiet.Forši sanāca, vai ne?

 16. Lielākā daļa Latvijas cilvēku varētu drīzāk balsot par kādu jaunu spēku, kārtējo reizi cerot, ka varbūt tomēr…, bet nekādā gadījumā par Saskaņu, ideoloģija nav un nebūs pieņemama.

  • Ziņu ļoti daudzus latviešus, kuri jau pagājušajās vēlēšanās balsoja par SC. Es, un mana ģimene gan vēl balsojām par NA un ZZS, bet nu ir mērs pilns. Nu nebūs vairs tāda jauna spēka, kurā nebūs ielīdis kāds no V uc, vecajām partijām. Būs tie paši vēži citā kulītē. Tā saucamie labējie pieļāva lielu kļūdu, jo neielaida SC valdībā, kaut par viņiem bija nobalsots visvairāk. Lo’giski, ka aizbildināšanās ar to, ka ja būs SC valdībā visu regulēs Kremlis, netur kritiku, jo viņi vieni, bez pārējām koalicijas balsīm, nevarētu pieņemt nekādus lēmumus. Tātad atliek secināt, ka t.s. lebējie, jeb proamerikāniskie vienkārši baidījās, ka SC ar savām iniciatīvām var labi novadīt valsti un neatļaut pārējiem zagt. Tā kā mums ir “dzīvs” piemērs, kā attīstās Rīga , tad man jau ir skaidrs par ko balsošu un nekādi Līciši ar saviem rakstiem mani no tā neatturēs. Visā pasaulē liberastu valdīšanai pienāk gals un tā būs arī Latvijā.

   • Sapņo vien!

   • Tev nu gan pelēkā viela sagājusi ķīselī. Vai tu maz zini CIK !!! ir nozagta budžeta u.c. nauda RD Ušaka vadībā???Bet tur viss ir pa kluso,JO Ušaks ar Ameriku valda RD vieni paši,opozīcija NETIEK pielaista itin nekur,nerunājot par budžetu un vispār naudu,bet Saeimā SC tup pat prezidijā,visās komisijās.Tapēc par visu kas notiek Saeimā zina ne tikai Latvijā,bet arī KF vēstniecībā un par visu tiek ziņots pat KF TV.Kapēc tad tu neredzi,ka SC deputāti brauc ar superdžipiem,dzīvo pilīs,kā Urbis u,c, utt.Papēti kas pieder SC deputātiem.Es neaizstāvu lb.partijas,bet zog un korumpē VISAS !!!partijas.Netēlo idiotu.

 17. Tādi paši “līcīšeksperti”, tā saucamie par Sorosa naudu apmācītie Viedokļu Līderi mums kādu laiku jau skaloja, ka Hilarija vinnēs. Tauta sāk palikt gudrāka. Zinām tās tehnoloģijas, manipulācijas ar reitingiem, aptaujām, “krīzes komunikācijas plāniem”, tas vis jau ir bijis. Likme ir uz tā saucamo bara instinktu. Tikai melot jau nevar bezgalīgi un nu pienācis laiks ka vairs nestrādā tās liberastu tehnoloģijas. Līcīša histēriskai raksts ir apstiprinājums tam ka sorosoīdus sāk aktivizēt socioloģiskās spriedzes radīšanai un “maidauna” augsnes sagatavošanai.

 18. Cik Līcītis ir naivs! Ušakovs būs tik ilgi pie varas, cik viņš būs nepieciešams Sorosam. Ja nebūs bubuļa pret ko konsolidēt lumpeņus, tad vajadzības gadījumā būs grūti organizēt “lietussargu revolūcijas jeb pavasarus”. Ušakovs ir Hodorkovska cilvēks. Visi šie līcīšu blā-blā-blā ir tikai smadzeņu gludināšana reņģēdājiem lai uzturētu sportisko azartu pie vēlēšanu urnām. Nekas vairāk. Nav Ušakovs ne par krieviem, ne latviešiem. Viņš ir tāds pats globālistu kurpju laizītājs kā pārējie sorosoīdi, tikai loma viņam ir cita.

 19. blaccccc liekat usakovam mieru!!!

  • Kārtejo reizi pārliecinos,ka Ušaka fani ir krievu bomži,rupekļi un tādi paši mātes vārdu bajāri kā viņš.DVA sapoga —PARA !!

 20. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa: Šīs valsts “centrālās vēlēšanu komisijas” (CVK) “ilgtspējīgais” priekšsēdētājs A. Cimdars, komentējot tā dēvētās “tukšo aplokšņu kustības” šķietamo “nozīmi un lietderību”, esot “paskaidrojis, ka tukšās aploksnes tiek pieskaitītas kopējam vēlēšanās nodoto balsu skaitam un, līdz ar to – uz “tukšo aplokšņu akcijas” dalībnieku rēķina palielinās kopējais vēlēšanās piedalījušos vēlētāju un viņu nodoto balsu skaits, kā arī palielinās absolūtais balsu skaits, kas partijai jāsavāc, lai pārvarētu liktenīgo 5 % barjeru un iekļūtu saeimā”. “Tāpēc – balsošana ar tukšu aploksni varētu apdraudēt tikai tās partijas, kuru popularitāte svārstās tieši ap “parlamenta slieksni” (5% barjeru), savukārt partijas, kuras atbalsta lielāks procents vēlētāju, šāda rīcība var ietekmēt tikai pozitīvi”, esot “norādījis” Cimdars, vēlreiz “uzsverot, ka neatkarīgi no tā, cik daudz būs tukšo aplokšņu – saskaņā ar pašreiz spēkā esošo šīs valsts likumdošanu, parlaments vienalga būs ievēlēts”…
  —–
  Mediju ziņa (2015. gads): “Izgāžot dusmas uz Latviju par sadzīvi, mēs spļaujam katlā, no kā paši ēdam. Jo vēlēšanas ir vienīgais nevardarbīgais veids tāpat kā referendums, lai patriektu zagļus, blēžus, kakla kungus (…), kangarus, komunistus, čekistus, neliešus, un pat ir iespējams mainīt valsts iekārtu. Ja nav tuva partija, tad ir mazākais ļaunums, par ko balsot. Nevienam mājas sēdētājam nav tiesību lamāt ievēlētos, jo viņi paši ir līdzvainīgi.” … ( cit.vied.aut. – “importa latvijietis” un “gudrais no rietumiem” Lotārs Stūre, publikācija “Daudz laimes Mātei Latvijai” w-bedrē PIETIRST-com )
  —–
  Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
  —–
  .
  Vecā Grābekļa ‘hīts’.
  ( Iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
  “Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
  Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
  Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

  Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
  Kā plika kaula alkstošs suns,
  Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
  Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
  Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
  Skries “patrEJota apziņā”,
  ‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
  Par “svaigu” pases zīmogu.
  (Pa ceļam – badīgs “ēsmu” rīs,
  Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
  Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
  Tas “nospēlē uz publiku”…)
  .
  Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
  “”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
  Par “mazāko no ļaunumiem” ~
  Tiks “pareizie” pie mandātiem!
  (JEBKURA “izvēle” MUMS der,
  Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
  Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
  Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
  TAD Muļķu Zeme ATKAL “plauks”!!!…”
  (Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
  Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
  Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

  Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
  Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
  (Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
  “Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”
  .
  “Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
  “Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
  Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
  Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

  =====

  ‘ANNO’ ~ 07.2010. / (…) 09.2014. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)
  .
  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 21. Līcītis nav pamuļķis, bet NEDOMĀJOŠS un bez skata nākotnē! Saderam, ka Ušakovs BŪS Rīgas mērs 2018.gadā, JO: 1) VISI krievvalodīgie un ĻOTI DAUDZ JAUNO LATVIEŠU balsos par viņu; 2) tas pats par Rīgas penšiem! 3) NEVAJAG aizmirst, ar KĀDU NEATLAIDĪBU SC IET UZ SAVU MĒRĶI, par ko liecina Ušakova ievēlēšana mēra amatā Latvijas galvaspilsētā…4) NEVIENA SAEIMA UN VALDĪBA NAV DOMĀJUŠAS PAR VALSTI KOPUMĀ UN IR VAINĪGAS, KA VALSTS GALVASPILSĒTU ATDEVA SC; 5) SC IEKLAUSĀS UN ŅEM VĒRĀ SAVU VĒLĒTĀJU VIEDOKLI PRETĒJI LATVISKO PARTIJU FUNKCIONĀRIEM – pēdējais moments televīzijā, kur ATKAL neņēma vērā Endziņa kunga sacīto attiecībā par sociālo nodokli un iedzīvotāju darbu uz 0,5 slodzi un mazāk, kas bija ļoti SVARĪGI un VAJADZĪGI! PAR KO NOBALSOJA DEPUTĀTI, ZINĀM… Tā lūk!!! Latviskās partijas līdz šim NAV IEKLAUSĪJUŠĀS SAVOS VĒLĒTĀJU VIEDOKĻOS!? VIŅAS PROT TIKAI IZŅIRGT UN PIESMIET! Līcītis ir vienīgi šobrīd valdošās elites atspulgs!!!

  • Stulbāku komentu grūti iedomāties!Cik tev atsvieda?Kapēc lai latvieši balsotu par to Kremļa kājslauķi un latviešu nīdēju?Ja pat šis ir kaut ko izdarījis Rīgai / piebāzis to pilnu ar okupantiem !!/ ,tad tā ir ES nauda pret ko paši SC balsoja.Viņš lai arī to zog,bet nevar taču nozagt visu un neko neizdarīt.Sāk jau parkus nosaukt okupantu vārdos par to ,ka tas ir darījis vienkārši sakopis savu apkārtni,bet tas Ušakam kā PSRS laikos šķiet kā soc.darba varonis.Painteresējies kādu vēsturi māca krievun skolās!!Tev nepietika 50 okupācijas gadu??

 22. Tieši tā penši brauc par brīvu,bet mēs pārējie maksājam dubultā par visu,par pārvietošanos,par mistisko mājokļa nodokli,par piespiedu zemes nomas maksu,ko arī ušaks mums ir uzlicis 2x savā valdīšanas laikā.KĀDS SAKARS VISPĀR RD BŪTU PAR ZEMI,KURA PIEDER PRIVĀTAJIEM UN PRIVĀTIE PAŅEM TIK 5% PĀRĒJO NO MUMS NOKĀŠ RD UN RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKS,KAPĒC VIŅI TO DARA,AR KĀDĀM TIESĪBĀM VIŅI TĀ DRĪKST RĪKOTIES.KAD REIZ PIENĀKS TĀ DIENA UN VIŅU VISATĻAUTĪBU SODIS,KAD????????????????

  • ušakam valdibas grēkus? tie ir valdibas lēmumi par kuriem tu kviec.

   • ko nozīmē es kviecu un to saka man pats ušakovs,kurš savāc RD lielāko daļu no tās mistiskās zemes nomas!!!!!Ja jau tik labs un par tautu,tad Ušakova kungs panākiet lai mēs cilvēki nemaksātu to mājokļa nodokli un mistisko zemes nomas maksu…jo ,kā teicu esmu personīgi uzzinājusi,īpašnieks paņem tikai 5% zagļu banda!!!!!!! RD UN RĒGAS NAMU PĀRVALDNIEKS!!!!!
    Bīstamais koks,kā stāvējis tā stāvun par to gan ne jums RD,ne RNM nav nekāda daļa vai ne?????

 23. Sen šo ciniķi vajadzēja patriekt,kad maršēja uz mītiņu 9.maijā un balsoja pret Latviešu valodu.Nepatīkams cilvēks!!!!!!!!!!!!!!

 24. Protams, ka nebūs. Nekad lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju par viņiem nebalsos.

 25. У автора самого травмирована психика от страха, поэтому он и написал сей пасквиль. Автору страшно, страшно до дрожи в коленях, что такое может произойти и в самом деле, от того у него такая истерика. Помните это изречение: никогда не говори никогда! Всё меняется в этой жизни. Вот Америка вам в пример. Никто не верил в победу Трампа, а она случилась наперекор всему. Так и нас в Латвии может произойти такое же. За эти годы вашей как бы независимости, все ваши латышские политики замазали и запятнали себя до такой степени, что на них пробы ставить негде! Одна коррупция да прямое воровство, и забота только о своих личных интересах. Как долго ещё простые люди, к примеру учителя, врачи, полицейские и другие, будут продолжать это терпеть?! Сколько ещё они будут верить этим вашим призывам: «латыш не здавайся!» да «русские идут!»???
  Пора отрезвления приближается, готовтесь господа!

  • Troļļi troļļo. Viņiem ir daudz taisnības, bet viņu darvas plūsma ir nesamērojama, tādēļ šādiem komentāryu raksteļiem nav ticamības. Viņi atklāj savu seju. Egīls ir ļoti labi noraksturojis, kas ir kas. Tikai tā jārunā, ka šim Rīgas troļļim nav vietas Rīgā un Latvijā būt pie varas. Tie ir hitleriska apjoma meli, ka šis “trollis”ir labs saimnieks. Neko viņš nav labu izdarījis, kā naudas kāršanu no Rīgas kases un rīdzinieku slaukšanu, lieloties visus gadus ar “zīgerista tipa banānu”- pensionāru aplaimošanu ar bezmaksas braukšanu – uz citu rīdzinieku un neŗīdzinieki rēķina. Ja rīdzinieki, tajā skaitā pensionāri rēķinātu, kā slauc viņus ar māju apsaimniekošanu, būtu šoks un sapratne, ka bezmaksas braukšana pensionāriem un rīdziniekiem izmaksā 100 reizes dārgāk par bezmaksas braukšanu. Bet mums jāsaprot arī ko citu, ka šis trollis lamā Latvijas varu, ko jālamā, bet ne ar tādu nolūku, lai pārsviestos uz prokremlisko troļļu atbalstīšanu vēlēšanās. UtTroļļi izmanto tās frāzes, ko grib dzirdēt neizglītotā tauta – cik slikta valdība. Un saņem 25 kadru -reklāmu – nu tad ja savējie svoloči, jābalso par svešiem svoločiem, un tie troļļi gūst panākumus, jo viņu elektorāts balso: svoloč, no svoj, kad tie citi balso par svešiem svoločiem, kā jau teikts.

   • Да можете каркать сколько угодно, и сколько угодно поминать теорию заговора, не поможет. Вы сами то от автора, упыря телевичка, ничем не отличаетесь. Да, простому обывателю достаточно просто выйти к себе во двор, пройтись по улицам, и он увидит реальные результаты работы мэра. Да, не всё идеально, есть и недостатки, но они от работы, а не от безделья. А чем может похвастаться ваша элита за 26 лет управления Латвией, кроме своего собственного исключительного благополучия?! Чем конкретно???

    • Raseja jau tuksa,vien Maskavā čečeni.Kur tad ir jūsu patriotisms un rodinas mīlestība?Ja neesi .. ,tad sapratīsi,ka nu ļooti labi strādā mūsu politiķi,JO ne tu krieviņ,ne citi krieveļi nebrauc prom no Latvijas pie bajkas Putina,bet tup te kā blaktis piezīdušies.Tieši pretēji vēl tagad ,pēc PSRS sabrukuma mūk prom no cara tētiņa un pat par lielām naudām uz Latviju, simti tūkstoši.Un cik vēl citās kapvalstīs?!

     • Россия вовсе не пуста. Просто её размеры таковы, что не укладываются у вас в голове. Вам просто завидно, вы завидуете и её размерам и её природным богатствам. А это нехорошо. Очевидно, нет у вас никаких фактов и доводов, которые вы могли бы предъявить, раз вы принялись за тему патриотизма и любви к родине. Странно объяснять это вам, но для многих из нас Латвия это и есть Родина. Самая настоящая. Для вас это наверняка откровение. С какой стати мы должны уезжать? Чтобы угодить вам? Ну уж нет, не дождётесь!

  • Paklau durik,turi muti gan par korupciju,gan algām.Tavā Krievijā ne tikai gubernatorus,bet jau Putina ministrus tupina par zagšanu.Gan skolotājiem,gan dakteriem,gan pensionāriem ,ogļračiem utt.pat neizmaksā algas mēnešiem,jo redz nav vairāk vieglās naftas un gāzes naudas.Dimbā pilnīgā ir tava Krievija!Turi muti ,citādi deportēsim uz to laimes zemi.

   • Сам ты дурик, идиот. В России взяточников отлавливают невзирая ни на какие посты. А что у нас? И зарплату там платят, не надо врать. Сам рот закрой, твои пустые угрозы никому не страшны.

 26. a kas ir Egils Līcītis? Pareģis, extrasenss vai vnk kkāds dīvainis, kas sacer muļķģus raxtus?

 27. Protams, ka nebūs! Tāpēec jau trako, jo no Kremļa saņēmis pa ausi.

 28. Pareizi! Pie varas būs Lielā Banda- latviešu godīgākie un gudrākie cilvēki, kurus latviešu tauta sirdskaisli atkal ievēlēs parlamentā.

  • Kurus sauc par latviešiem? Atbildēt

   Vai uzskati, ka tie latvieši ir kalvītis, šķēle, šlesers utt. Nē, vēl Latvijā nav bijusi nacionāla valsts,jo tikai nacionāla valsts rūpējas par pamatiedzīvotāju interesēm.

 29. ja ja trampu ar nekad neieveles un par brexit nenobalsos

 30. No izlasītā secinu divas lietas.
  1 Raksta autors ir pamuļķis
  2 Vai arī visus par debiliem uzskata kopā ar redakciju ja tādu seklus raksteļus liek portālā

 31. Pieklājīgi cilvēki visi zina, kas ir Elksniņš, Pimenovs, bet vairās šos terminus lietot.
  ——————————–
  Katrai ironijai ir pieklājības robežas. Elksniņš nav termins, bet Saeimas deputāts, gudrs cilvēks, kura pamatotos argumentus noziedzīgā valdošā kliķe izliekas nedzirdam, bet profesionāli paskvilu sacerētāji vispār nespēj saprast savas ierobežotā IQ dēļ

 32. Tikai Usakovam jabut Rigas meram citadi atkal viss aizies pa pieskari Nil turies

  • Trolli, cik tad maksā? Visi tavi komentāri ir atpazīstami. Jā, Ušakovs jau nežēlo iedzīvotāju naudu troļļu apmaksai.

  • Mara, neizliecieties par Māru – garumzīmes neproti salikt! Lai tas jūsu elks beidz reklamēties par nodokļu naudu, bet tiešām saremontē māju pagalmus ( pie manas daudzdzīvokļu mājas nav iespējams piebraukt dziļo bedru dēļ). To reklāmu, ko patreiz pārraida pa TV, uzskatu par klajiem meliem.

   • ne tikai pagalmus,lai nezog no tautas naudu,tā mistiskā zemes noma ko viņi iekasē nelegāli,kad reiz viss šis beigsies?????

    • lasi valdibas pieņemtos likumus Atbildēt

     un nebus tev nekas mistisks. kā valdiba lēma, tā iekasē. ej uz saeimu prasi kāpec tādus likumus pieņem. man ipašuma nodoklis 20 gados audzis vismaz desmitkārtigi, un turpina augt, un cik par zemes lietošanu īpašnieks var prasit ari valdiba izdomāja. ko rej uz pašvaldibu ja 100 gudrie t”a lēma?

     • JŪS ESIET CINIĶIS VISLIELĀKAIS!!
      NEKO REDZ VIŅŠ NEZIN,NE PAR ZEMES NOMĀM,NE MĀJOKĻA NODOKLI,NE PAR TO,KAS NOTIEK PAGALMOS,KA PAGALMI BEDRĒS UN BĪSTAMIE KOKI,KĀ STĀV TĀ STĀV,NEVIENAM NEINTERESĒ.
      Kad kādam uzkritīs uz galvas,tad atradīsies gan laiks,gan nauda tos vecos kokus izzāģēt!!!!!!!!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+