Kalatess apspēlē Butautu un “VEF Rīga” 0

”VEF Rīga” pirmdien ļoti līdzīgā spēlē, kuras laikā vadībā bija gan viena, gan otra komanda, ar 72:77 zaudēja saviem kaimiņiem VTB vienotās līgas turnīra tabulā Krasnodaras ”Lokomotiv-Kubaņ” un noslīdēja uz ceturto vietu B grupā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Abas komandas brīžiem spēlēja kā pa viļņiem pārmaiņus izvirzoties vadībā. Pirmajā puslaikā mājiniekiem izdevās iegūt astoņu punktu pārsvaru, taču pēc tam viesi izvirzījās vadībā ar četriem punktiem, bet atpūtā ”VEF Rīga” devās ar vienu punktu priekšā – 41:40.

Otrais puslaiks sākās ar krasnodariešu izrāvienu 11:0, taču uz to vefieši atbildēja ar 10:0, kad rezultāts kļuva neizšķirts 51:51. Tālākajā spēles gaitā komandām neizdevās tik pamatīgus atrāvienus veikt vairs neizdevās. Pirms pēdējās ceturtdaļas ”VEF Rīgai” bija trīs punktu pārsvars – 58:55, pēdējo reizi rezultāts bija neizšķirts (66:66) četras minūtes un 15 sekundes pirms spēles beigām. Atlikušajā laikā rīdzinieki guva tikai sešus punktus – četrus pēc komandas līdera šajā mačā – Ērla Roulenda metieniem un divus – no Kristapa Janičenoka.

Roulends guva 24 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Pārējie vefieši nespēja gūt vairāk par deviņiem punktiem – ar tik izcēlās Janičenoks. Mājinieki nespēja īsti tikt galā ar pretinieku meistarīgajiem līderiem. Nikolass Kalatess guva 21 punktu, Derins Brauns – 17, bet Aleksandars Maričs – 14 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Abas komandas, kam tagad ir vienāda bilance – sešas uzvaras un trīs zaudējumi, turnīra tabulā apmainījās vietām. ”Lokomotiv-Kubaņ” tagad ir trešā, bet ”VEF Rīga” – ceturtā. Līdere B grupā joprojām ir Maskavas CSKA ar astoņām uzvarām un vienu zaudējumu, bet otrajā vietā – Kauņas ”Žalgiris”, kam ir septiņas uuzvaras un viens zaudējums pēc pirmdienas uzvaras Ņižņijnovgorodā ar 76:58.