×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
28. decembris, 2013
Drukāt

Kalendāri un grāmatas jau ceļā


KAL_LA-664x663

Jau decembra vidū abonēju “Latvijas Avīzi” pusgadam, bet joprojām neesmu saņēmusi solītās dāvanas – kalendāru un grāmatu “Naudas laiki Latvijā”. Kad es tās saņemšu? 
Māra Zālīte Jūrmalā

Paldies gan Zālītes kundzei, gan daudzajiem mūsu abonentiem par izrādīto uzticību un to, ka joprojām paliekat kopā ar “Latvijas Avīzi”. Šobrīd “Latvijas Pastam” esam atdevuši dāvanas visiem tiem abonentiem, kas abonementu noformējuši līdz 13. decembrim. Kopumā “Latvijas Pastam” esam nosūtījuši 11 667 “Latvijas Avīzes” kalendārus un 6287 grāmatas “Naudas laiki Latvijā”.

Ja abonements noformēts pēc 13. decembra, dāvanas saņemsiet nākamā gada sākumā – līdz 10. janvārim. Vēlreiz atgādinām, ka kalendāra un grāmatas saņemšanai jums pienāks uzaicinājums no “Latvijas Pasta” un jums būs jāierodas pasta nodaļā. Taču iespējams, ka uzaicinājums vai grāmata dažādu citu iemeslu dēļ ir vēl tikai ceļā pie jums.

Visi, kas abonējuši “Latvijas Avīzi” abonēšanas centrā “Diena” (ACD), dāvanas saņems tikai nākamgad, jo ACD visas dāvanas vēlas piegādāt vienā laikā, proti, pēc abonēšanas kampaņas beigām.

Ja neesat saņēmuši solītās dāvanas līdz 10. janvārim, lūdzam zvanīt “LA” Lasītāju servisam pa tālruni 67096388 vai rakstīt e-pastā: info@la.lv, jo tad mēs katru gadījumu skatīsim individuāli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+