×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Kaļiņingradā remontdarbu laikā sabrūkot tiltam, iet bojā četri cilvēki (Video)

Foto - "LifeNews.ru"Foto - "LifeNews.ru"

Šodien no rīta Krievijas apgabalā Kaļiņingradā sabrucis Berlīnes tilts, negadījumā dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet vēl divi guvuši traumas, informē Krievijas ziņu aģentūras.

Traģēdija notika tilta nojaukšanas laikā, un dzīvību zaudējušie ir četri strādnieki. Berlīnes tilta demontāžas darbi tika sākti pērnajā novembrī. Šodien strādniekiem bija jānojauc vecie tilta laidumi, lai to vietā varētu uzcelt jaunus, informē interneta vietne “Kaliningrad.ru”.

Berlīnes tilts pār Pregoļas upi tika uzcelts 1938. gadā. Kara laikā tas tika nopostīts, bet pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados atkal atjaunots. Vietējie mediji ziņo, ka pēdējos divdesmit gadus tilta konstrukcijas atradās avārijas stāvoklī. Tādēļ tika uzsākti tilta rekonstrukcijas darbi. Tilta remontdarbi norisinās divās daļās. 2013. gadā daļa tilta tika nodota ekspluatācijā, savukārt pilnībā tilta rekonstrukcijas darbus bija plānots pabeigt 2016. gadā.

Kaļiņingradas apgabala gubernators Nikolajs Cukanovs paziņojis, ka tiks uzsākta izmeklēšana, lai noskaidrotu Berlīnes tilta sabrukšanas iemeslus. Viņš spriedis, ka traģēdiju izraisīja “nepareizi tehniskie risinājumi”, kas tika izmantoti tilta rekonstrukcijas darbos, informē interneta vietne “LifeNews.ru”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+