Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
7. februāris, 2015
Drukāt

Kalnciema kvartālā atklāj “Bikibuka” mēnesi (+FOTO)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 7.februārī, Kalnciema kvartāla tirgus laikā ar daudzveidīgām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem tika atklāts “Bikibuka” mēnesis.

Izdevniecība “Liels un mazs” galerijā aicināja uz “Bikibuka” jauno izlēcienu – izstādes “Vislabāk es topu par Bikibuku” un jaunāko sērijas grāmatiņu atvēršanu.

Izstādē ir apskatāmi jaunāko “Bikibuka” grāmatu ilustrāciju oriģināli. Pasākuma laikā varēja iepazīties arī ar pēdējām “Bikibuka” grāmatiņām un to māksliniekiem. “Bikibuka” desmit mīklas uzdeva Inese Zandere. Bērni, kuri zināja no galvas kādu no grāmatu sērijā publicētajiem dzejoļiem, varēja piedalīties dzejoļu skaitīšanas konkursā “Mans mīļākais Bikibuks”, balvās iegūstot jaunākās sērijas grāmatiņas.

Šajā laidienā izdots no 49. līdz 54.sērijas grāmatiņai. Viļa Plūdona dzejoli “Zaķīšu pirtiņa” ilustrējis mākslinieks Andris Eglītis, Friča Bārdas “Lietus vīriņu” – Ināra Garklāva, Laimoņa Pēlmaņa “Esmu drošsirdīgs mednieks” – Maija Kurševa, Astrīdes Ivaskas “Skaties!” – Jurika Bakāne, Ineses Zanderes “No zvaigznītes” – Gita Ruģēna, Jāņa Baltvilka “Melno dziesmiņu” – Anita Kreituse.

Ar daudzveidīgām aktivitātēm “Bikibuki” būs sastopami Kalnciema kvartāla galerijā visu februāri.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+