×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Kalnciema kvartāla galerijā skatāma mākslinieka Romana Korovina gleznu izstāde “Dirty Yellow”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kalnciema kvartāla galerijā līdz 30.jūlijam būs apskatāma mākslinieka Romana Korovina gleznu izstāde “Dirty Yellow”, aģentūru LETA informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Izstādē būs skatāmas Korovina pēdējos gados tapušās gleznas par tādām tēmām kā vasara, augi, ziedi, cilvēki, govis un citas.

Korovins ir Latvijā dzīvojošs un strādājošs mākslinieks, kurš ir pazīstams un tiek saistīts ar daudziem un dažādiem lokālās kultūras vides dalījumiem un grupām, piemēram, tekstgrupu “Orbīta”, “Vilks Production” studiju, kā arī “Film Angels Studio”. Viņš tiekot saistīts arī ar Latvijas fotomākslinieku eliti, kas regulāri tiek prezentēta ārvalstīs, piemēram, šī gada Venēcijas biennāles Paralēlās programmas izstādē, taču vienlaicīgi Korovins stāvot ārpus tiem, nesaistoties ne ar vienu līdz galam.

“Viņam piemīt talants pakļaut un iegremdēt smieklos, un apgriezt otrādi itin visu, kam var būt kāda hierarhiski vertikāla vai morāli un estētiski normatīva nozīme,” par mākslinieku stāstījis dzejnieks Sergejs Timofejevs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+