×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Kalnciema kvartālā Nacionālais teātris pieteiks sezonu

Publicitāātes fotoPublicitāātes foto

Sestdien, 6. septembrī Kalnciema kvartālā paralēli zemnieku un amatnieku tirdziņam izskanēs Latvijas Nacionālā teātra jaunās sezonas pieteikums ar aktieru dziesmu programmu uz brīvdabas skatuves, darbnīcu un konkursu bērniem, portālam LA.lv pavēstīja kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Latvijas Nacionālais teātris sev līdzi atvedīs gan dziesmas no sezonas izrāžu repertuāra, gan iespēju ielūkoties jaunajās izrādēs, kas tiks prezentētas īpašās ziemas krājumu stikla burciņās. Kalnciema kvartāla apmeklētāji varēs iegādāties biļetes uz jaunās sezonas izrādēm par īpašām tirdziņa cenām.

Sestdienas rītā plkst. 11 uz Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves dziesmas dziedās Meža parlaments – zaķis, ķirzaka, ods un tītars no izrādes bērniem “Sarkangalvīte un vilks”. Meža parlamenta biedri arī aicinās uz darbnīcām Brūnās mājas zālē, kur bērniem būs iespēja darināt Meža parlamenta maskas un kādam laimīgajam iegūt ielūgumus uz izrādi.

Ap plkst. 13 uzstāsies atraktīvā Skifla grupa no izrādes “Divu kungu kalps”, bet ap plkst. 14 – krāšņie “Kabarē” mākslinieki.

Paralēli kultūras programmai no plkst. 10 līdz 16 kā allaž rosīsies Kalnciema kvartāla tirgotāji – Latvijas zemnieki, mājražotāji un amatnieki piedāvās jaunākās rudens veltes, vēl arvien aicinot pirkt vietējos labumus, tādā veidā vairojot savu un Latvijas labumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+