Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

Kalnciema kvartālā Ziemassvētkus gaidīsim kopā ar Liepājas ceļojošo cirku (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Decembra sākumā Rīgā viesosies Liepājas ceļojošais cirks ar īpašām izrādēm ģimenēm ar bērniem, un tajās varēs vērot brīnumu pilnas ainas no Luisa Kerola “Alises Brīnumzemē” un skaistākajām Margaritas Stārastes pasakām, portālam LA.lv pastāstīja Kalnciema kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Svētdien, 6. decembrī, plkst. 12 Kalnciema kvartālā varēs noskatīties izrādi “Alise un Brīnumzemes Ziemassvētki”, kura rāda Alisi atgriežamies Brīnumzemē, lai piedzīvotu visai traku un brīnumu pilnu Ziemassvētku jampadraci kopā ar kopā ar dullajiem draugiem no Lūisa Kerola slavenās grāmatas “Alise Brīnumzemē”.

Savukārt svētdien, 13. decembrī, plkst. 12 Kalnciema kvartālā Liepājas ceļojošais cirks rādīs izrādi “Ziemassvētki rūķu ciemā”. Mazie rūķi, kas izkāpuši no sendienām un brīnumainajā Ziemassvētku laikā nokļuvuši mūsdienās, lasa skaistākās un sirsnīgākās Margaritas Stārastes Ziemassvētku pasakas: “Ziemassvētku nakts virtuvē”, “Kāpēc sniegs vizuļo”, “Rūķis Svečulējējs” un kopā ar mazajiem skatītājiem pasakas arī izspēlē. Pasaku varoņi skatītājiem parādīs, kā Ziemassvētki tiek svinēti Rūķu ciemā, un piedzīvos maģiskas svinības ar noslēpumainiem burvju trikiem, žonglēs ar sniega pikām un ne tikai tām, trauksies kupenās uz monocikliem un galu galā – piedzīvos īstu un sirsnīgu Ziemassvētku prieku!

Izrādēs iesaistīsies arī skatītāji, lai ikvienam būtu iespēja nokļūt Brīnumzemes un pasaku pasaulē, bet netiks izmantoti dzīvnieki, jo brīnumi būs jo lielāki, parādot, ko iespējams paveikt mūsu pašu – cilvēka ķermenim un fantāzijai, piebilda Meiberga.

Biļešu cena – 7 eiro, ģimenes biļete (4 personas) – 25 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūgums nepieļaut savvaļas zvēru mocīšanu.

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+