Latvijā
Rīga

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirgu 16.- 17. decembrī 16

Foto – Didzis Grodzs

Kalnciema kvartāls Rīgā 16.un 17.decembrī aicina uz Ziemassvētku tirgu un plašu pasākumu programmu, vēsta rīkotāji.

Sestdien, 16.decembrī notiks radošā tikšanās ar izdevniecības „Droši un koši” grāmatas „Pie galda” autoriem, kur bērni ar vecākiem praktiskā nodarbībā varēs apgūt galda klāšanas etiķeti, kā arī piedalīties sietspiedes darbnīcā. Svētdien, 17.decembrī, izdevniecība „Liels un mazs” kopā ar animācijas filmu studiju “Atom art” atklās bilžu grāmatu “Bize un Neguļa”, kā arī izrādīs godalgoto filmu.

Bez tam ikviens varēs izgatavot savu eglīšu mantiņu galveno varoņu izskatā. Svētdien notiks arī vasaras populārākā pasākuma Street Food festivāla dalībnieku uznāciens, kas sasildīs apmeklētājus ar gardiem, uz dzīvas uguns gatavotiem ēdieniem. Piedalīsies tādi jau pazīstami vārdi kā “Vīnkalnu ceļojošā picērija” ar uz vietas ceptām itāļu picām, kā arī draudzīgais un atraktīvais pavārs Havjērs ar meksikāņu restorānu „El Santo X”. Savukārt Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā varēs baudīt iecienītākos ziemas karstos dzērienus.

Rīkotāji tirgū sola visskaistākās eglītes, iespēju pašiem izveidot unikālas un sirsnīgas svētku dāvanas, kā arī tikt pie oriģināliem dekoriem. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku mielastam.

Saistītie raksti

Līdz 31. decembrim (katru dienu no 10.00-18.00) Kalnciema kvartāla galerijā norisinās ikgadējās „Mākslas medības”. Mākslas trofeju pop-up tirgū iegādājami spilgtākie pašmāju jauno gleznotāju un grafiķu darbi. Pieejami aptuveni 500 darbi, taču katru nedēļu piedāvājums tiek papildināts.

Kalnciema kvartāla pārstāvji atgādina, ka kā jau katru gadu, decembrī tirgi notiek arī svētdienās.

No 8. decembra Kalnciema kvartāla teritorijā apskatāms vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekts “Ziemas ainava”, kurš realizēts ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

LA.lv