×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. marts, 2015
Drukāt

Kalnciema un Melnsila ielu krustojumā grausta vietā taps mūsdienīga publiskā apbūve

Foto-LETAFoto-LETA

Kalnciema un Melnsila ielu krustojumā grausta vietā, Kalnciema ielā 36/38, taps mūsdienīga publiskā apbūve, aģentūrai LETA pastāstīja zemesgabala īpašnieka SIA “Burdeks” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Miķelsons.

Šobrīd vēl līdz galam nav skaidrs, kas jaunbūvējamā ēkā varētu notikt. “Jaunajā apbūvē varētu notikt gan ar mākslu, gan pakalpojumiem saistītas aktivitātes. Tas nebūs lielveikals. Pašlaik ir skaidrs, ka tā būs publiska apbūve. Tā būs arī mūsdienīga, lai būtu saskaņā ar to, kas tur bijis, un to, kas atrodas pāri ielai,” skaidroja Miķelsons.

“Formāli nav nekādu ierobežojumu saistībā jauno apbūvi, bet ir jārēķinās ar to, kur esi ienācis. Kalnciema kvartāls ir tā vērts, lai ar to rēķinātos,” uzsvēra Miķelsons. Viņš gan atzina, ka jaunās apbūves darbība nebūs pakārtota Kalnciema kvartāla interesēm.

Uzņēmums pašlaik pabeidz līdzšinējās apbūves nojaukšanu un strādā pie jaunā objekta. “Pašlaik notiek darbs pie metu risinājumiem, kas varētu noslēgties mēneša laikā. Pēc tam būs jāizvēlas viens konkrēts risinājums, kam laika periods vēl nav nosprausts, jo tas ir radošs process,” stāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.

Zemesgabals Kalnciema ielā 36/38 aizņem 7750 kvadrātmetrus. SIA “Burdeks” to iegādājies 2013.gada nogalē. “Kādu laiku paņēma arī nojaukšanas būvprojekta saskaņošana un paši grausta nojaukšanas darbi. Tās rezultātā bija jāsasmalcina un jāizved 1000 kubikmetru būvgružu. Viss, kas iepriekšējā ēkā bija no metāla, jau bija aiznests. Objekts savā ziņā bija arī apdzīvots. Personāži, kuri tur mitinājās, nebija sajūsmā par mūsu ierašanos,” par īpašuma vēsturi pastāstīja Miķelsons.

Viņš norādīja, ka zemes gabala apbūves process būs ilgstošs. “Mums būs jāsaskaņo gan tehniskais projekts, gan pati būvēšana. Skaidrs, ka būvēšana notiks vairākās kārtās un paies vairāki gadi, līdz īstenosim savu ieceri padarīt šos platuma grādus interesantākus,” skaidroja Miķelsons.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+