×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. marts, 2016
Drukāt

Kalniete: Domāju, ka līdz mūža beigām neaizmirsīšu šo dienu (30)

Foto - LETAFoto - LETA

Tas ir neizsakām traģiski, kas ir noticis, un es domāju, ka līdz mūža beigām neaizmirsīšu šo dienu, aģentūrai BNS teica Eiropas parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete.

Eiropas parlamenta ārlietu komiteja otrdien pārtraukusi darbu pēc sprādziena metro stacijā, lai noskaidrotu, kāda ir situācija un kāda būs tālākā darba kārtība. Kalniete informēja, ka ārlietu komitejas locekļi ir satriekti un tiek gaidīts parlamenta vadības lēmums, vai darbs tiks pārtraukts vai turpināsies pastiprinātas drošības apstākļos.

Jau ziņots, ka Briseles Zaventemas lidostā otrdienas rītā notikušas divas eksplozijas.

Plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz dažādiem neoficiāliem avotiem ir vēstījuši pat par 11 vai 25 bojāgājušajiem. Daudzi guvuši traumas no plīstošajiem logiem un krītošajiem griestiem. Eksplozija nograndusi arī metro stacijā netālu no Eiropas Savienības (ES) institūciju ēkām

Saistībā ar notikušo Latvijas vēstniecība norādījusi īpašu tālruni Latvijas iedzīvotājiem, kuru Briselē ir ap diviem tūkstošiem. Vēstniecība otrdien ir atvērta, bet Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienībā darbiniekiem otrdien ieteikts palikt mājās.

Informācijas par cietušiem Latvijas piederīgajiem šobrīd nav.

Briseles reģiona varas iestādes ir noteikušas ārkārtas situācijas režīmu, un visi ienākošie un izejošie reisi lidostā ir apturēti. Ir aturēta arī vilcienu satiksme uz lidostu. Beļģijas iekšlietu ministrs Jans Jambons paziņoja, ka pēc notikuša terora draudu līmenis ir paaugstināts līdz maksimālajai atzīmei.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Ko ir izdarījusi velkamiste Kalniete, lai Eiropā šādi drausmīgi notikumi nebūtu iespējami? Ko tieši, atbalstot nekontrolēto bēgļu pieplūdumu, darījusi un izdarījusi šī dāma, kas eirodeputāte, lai terorismam Eiropā nebūtu vietas?
  Pašiem deputātiem nekādas vainas sajūtas par notiekošo? Citā realitātē, citā pasaulē dzīvojat?!

 2. Nu jau bijām aizmirsuši par Kalnieti – atkal šai nozīmīgs gadījums , var atgādināt par sevi. Jautājums, vai kāds zin, ko Kalniete ir izdarījusi Latvijas labā atrodoties Briselē – vismaz vienu lietu ???

 3. Terorisms ir viennozīmīgi necilvēcīga darbība.Par teroristiem droši vien kļūst visdažādako sociālo slāņu cilvēki.Ir arī slaveni latviešu teroristi,kuru mērķis gan nebija masveida slepkavošana,bet adreseta.Izbrīnu tikai rada valstiskais terorisms,kurš klusi un netraucēti tiek piekopts pie mums.Konkreti tas tiek piekopts kaut vai pret pensionētiem,droši vien ne tikai,arodslimniekiem,arodinvalīdiem un visai dīvaini ir klausīties mūsu smalko ļaužu emocianālajos ārzemju teroristu nosodījumos,kad viņu pašu valstī pastāv valstiskais terorisms sociālajā,veselības jomā un pastāv jau krietni ilgi ar progresa tendenci.

 4. Atkal cieš jau nevainīgi cilveki

 5. Latvijas brangi apmaksāto jenotības un zaļzemnieku barokļu Briselē un vietējo čekas/kompartijas lielsaimnieku labklājības dēļ Latvijai jāuzņem bēgļi-teroristi, bet kad nogrand sprādziens blakus, pēkšņi šiem tur pēcpuse sākusi trīcēt! Interesanti, kas tagad būs, vai šie mūsu kaklakungi uz sarunām un komandējumiem Briselē savā vietā trieks zemākā līmeņa ierēdņus, kuriem reti kad paspīdēja šie bezjēdzīgie šopinga braucieni, vai grūdīs kādus brīvprātīgos no trakonamiem, kam apnicis dzīvot? Ir manīts, ka dažā labā iestādē agrākie pārstāvji Briselē jau klusiņām atlīduši atpakaļ uz drošākām un ne mazāk treknām vietiņām tepat Rīgā!

 6. ,,pasi to visu savarija ,,un tagad brinas,,,riktigs bernudarzs

 7. Ko naudi atlavat visas es valstis uznemt beglus reku i rezultats

 8. Neņaudi tagat pasi palaidat siriesus izrelus turkus un ko tik ne rekur ir rezultats tagat mes ciesam jusu dell

 9. ko sēsi..to pļausi…palaidāt melnos EU,nu tad neraudiet..

 10. Skumji, protams, bet ko citu varēja gaidīt? Pilnīgi loģisks iznākums, diemžēl, un kā parasti, visvairāk cieš parastie ļaudis, nevis tie, kas ir personīgi atbildīgi. Ceru, ka šis gadījums būs pēdējais, ka Eiropa neņems vairāk bēgļus un atbilstoši rīkosies drošības uzlabošanai.

  • Viniem par to ka pienem kadus jaunus noteikumus maksa ar daudz drosvien katik ir ko rit un dzivot savostukstosos mums ne kapeika viniem tukstosi

 11. Baidos, Kalnietes kundze, ka ši nebūs pēdējā diena, ko nāksies atcerēties visu mūžu.

 12. Nu ļoti žēl.ka dēļ tādiem kā Kalniete cieš vienkāršā tauta,ja tie sprādzieni būtu ierēdņu mītnē,varētu teikt,ka to viņi pelnījuši.

 13. Uj,Kalnietei ne Sudrabai,sorry

 14. Briseles medusmaizei tārpi iemetušies?Sudrabai steidzīgi jādodas pie Merkeles pateikties par tādu iespēju piedzīvot šodienas notikumus.

 15. To arī novēlu – līdz mūža galam atcerēties!

 16. fizikas likumus neviens vēl nav atcēlis

 17. tā tam bija jānotiek, un būs vēl…..

 18. Nuuu…ko tagad darīsiet?Turpināsiet likt diegus gar robežu un aicināsiet šos uz Latviju?Uz kurieni bēgsiet pēc tam?

 19. Bet mēs tik welcome, welcome…

 20. Mammiņ,brauc tak mājās,šeit pagaidām vēl nespridzina!

 21. Zinot mūsu deputātu atmiņas garumu- Nu nav vairs ilgi atlicis tai Kalnietei… 🙁

 22. Gaišais Tēls pie Latvijas ” gorizonta” – teātris ļaudīm apnicis !!!

 23. kam interesē, ko Tu domā, tās ir arī Tavas darbības (bezdarbības) sekas.

 24. ES iestādes Briselē ir apdraudētas, teroristi rīko terora aktus pašā Briseles centrā pie ES iestādēm. Vai tas nav izaicinājums Briseles politikai? Ko domā šie politiķi, kā aizsargāt savu valstu pilsoņus un varas iestādes no reālām briesmām? Un cik ātri tiks pieņemti sakarīgi un tālejoši lēmumi? Zvans ir jau skanējis, kam… ?

 25. bet, ja Brisele nav aizsargāta, tad par kādu drošību Eiropā varam runāt?!

  • Deputātniekiem jau nav svarīga ne Brisele, ne kāda no ES valstīm. Viņu svarīgākā ir viņu pašu “mīkstākā vieta”, siltākais krēsls, biezākais maciņš un iespēja “gudri” kult tukšus salmus par toleranci, kopīgajām vērtībām utt.

 26. Domāt par sekām vajadzēja 2003.g., kad Kalniete aktīvi atbalstīja Irākas okupāciju. Tagad jau “uguns pakulās”, par ko maksās ierindas pilsonīši…

  • Klucis gan tu ari esi, pareizu niku izvēlējies. Iraka nav bijusi okupācija, bet huseina režīma sakaušana. Tas darīts absolūti pareizi, vienīgais trūkums ir tas, ka bija jāiet līdz galam, lai nekādi Islama Valstis un Acadi nepaliktu. Nobijušies no pretdarbības propagandas. Turpmāk būs mācība, proti, nevar atstāt bandītus pussagrautus – jālikvidē ar visām saknēm. Kas attiecās uz ES, būs jāizbeidz demokātijas spēlītes, jātais ciet un jāsargā savas robežas.

Draugiem Facebook Twitter Google+