Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2014
Drukāt

Kalniete: iespējams, noārdītais “Dzelzs priekškars” aužas no jauna (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

Pastāv ļoti liela varbūtība, ka iepriekš atmodas laikā noārdītais “Dzelzs priekškars” tagad aužas no jauna un šķels Eiropu no Baltijas līdz Melnajai jūrai, 12.aprīlī partijas “Vienotība” domes sēdē sacīja domes priekšsēdētāja Sandra Kalniete.

Krievijas agresija Ukrainā ir satricinājusi starptautisko situāciju, tāpēc pašlaik vienotība politikā ir vajadzīga vairāk kā jebkad agrāk. Ukrainas aplaupīšanas izraisītā krīze izvirza nepieciešamību vēlreiz skaidrāk apliecināt savu vērtību izvēli, uzsvēra politiķe.

“Mūs vieno Eiropas vienotības ideja. “Vienotība” ir Eiropas vienotības partija,” akcentēja Kalniete, norādot, ka Latvija kļūst stiprāka stiprākā Eiropā. Šo ideju cenšas graut gan labējie, gan kreisie radikāļi, kuriem ir parādījies jauns sabiedrotais – Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Sabiedrība ir ieguvusi iepriekš, “Vienotībā” apvienojoties trim politiskajām partijām. Līdz ar politisko spēku konsolidāciju ir jābūt arī skaidriem idejiskajiem pamatiem paplašinātai “Vienotībai”. “Vienotības” un reģionālo partiju vienošanās paredzēs sadarbību ar pieredzējušām personībām, katrai no kurām ir sava politiskā pagātne. Kalniete prognozēja, ka Sadarbības padomei nereti būs jāpūlas saskaņot viedokļus. Taču parlamentārā sistēma tieši paredz meklēt kompromisu starp dažādiem uzskatiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad nu beidzot tā vienotība paliks aiz dzelzs priekškara!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+