×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2012
Drukāt

Kalniete Timošenko atbalstam plenārsēdi apmeklē T-kreklā

Foto - LETAFoto - LETA

Šonedēļ notiekošajā Eiropas Parlamenta (EP) plenārsesijā Strasbūrā vairāki deputāti no Eiropas Tautas partijas (ETP), tostarp Sandra Kalniete (V), sēdes apmeklē nevis ierastajos uzvalkos vai kostīmos, bet gan T-kreklos.

Tādējādi tiek pausts atbalsts apcietinātajai bijušajai Ukrainas premjerministrei Jūlijai Timošenko. Uz T-krekliem ir bijušās premjerministres attēls ar vēstījumu “Free Yulia”, aģentūru LETA informēja no Latvijas ievēlētās deputātes parlamentārais asistents Mārtiņš Spravņiks.

ETP grupa šādi vēlas paaust savu atbalstu notiesātajai politiķei un vērst uzmanību uz politisko izrēķināšanos, kuru ar savu politisko sāncensi veic Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs.

“Ukrainas prezidentam ir jāsaprot, ka šī politiskā izrēķināšanas netiks aizmirsta. ETP grupas pārstāvji vada lielāko daļu no dalībvalstu valdībām, mūsu politiskās ģimenes pārstāvjiem pieder lielākā daļa no komisijas portfeļiem un mūsu grupai būs tieša ietekme pār to, kā veidosies Ukrainas attiecības ar Eiropas Savienību. Ja Janukovičs vēlas Ukrainas integrāciju Eiropā, tad tiesas spriedums ir jāatceļ,” skaidro Kalniete.

ETP grupas prezidents Džozefs Dauls jau novembrī uzreiz pēc tiesas sprieduma pasludināšanas teica, ka tā ir politiskā izrēķināšanās, bet tiesas process neatbilda pat minimālajām Eiropas prasībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+