Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

Kalnietei par nopelniem Ukrainas labā piešķirts ordenis (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei (“Vienotība”) piešķirts Svētā Volodimira Lielā trešās pakāpes ordenis par nopelniem Ukrainas un tās tautas labā, pastāstīja Eiropas Tautas grupas (ETP) pārstāvis Ģirts Salmgriezis.

Kijevas un Krievzemes-Ukrainas patriarhs Filarets ordeni Kalnietei pasniedzis par viņas “pašaizliedzīgo kristiešu un demokrātisko vērtību aizstāvību Eiropā, kā arī par atbalstu Ukrainas piederībai Eiropas valstu saimei un Kijevas patriarhāta un ES institūciju attiecību stiprināšanu”.

Eiroparlamentāriete, saņemot ordeni, paudusi, ka jūtas pagodināta un aizkustināta, “lai arī nejūtos to pilnībā pelnījusi”.

Briselē patriarhs Filarets pasniedza ordeni ETP priekšsēdētājam Žozefam Daulam un četriem ETP grupas deputātiem, tostarp Kalnietei.

Apbalvojumu piešķir organizācijām un privātpersonām par izcilu ieguldījumu Ukrainas garīguma attīstībā, labdarībā un kristīgo vērtību aizstāvībā. Savulaik šis apbalvojums piešķirts arī ASV prezidentam Bilam Klintonam, Kanādas premjerministram Stīvenam Harperam un citām ietekmīgām amatpersonām, informēja ETP.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kā tad ar tām baleta čībiņām!

  2. Ukrainai ir nākošais prezidents Kalniete! Veco Filaretu izdzina no pareizticības vides.Abi ar Kalnieti vedīs nabaga Ukrainas tautu uz gaišo nākotni ASV paspārnē.Tā komuniste uz vecumdienām ir galīgi nojūgusēs,laikam klimaks spiež.

  3. Kādu ordeni kundziei piešķirs par genocīdu pret Latvijas tautu?

  4. Peldētāja Zuzanna Atbildēt

    Levitu par prezidentu!

  5. Nu gan .. si vel taisas par prezidenti pasaules gals ,BONDARU par PREZIDENTU.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+