fsmetta.lv

Kalniņa divi vārti nodrošina “Metta/LU” uzvaru pār Daugavpili 0

“Synottip” Latvijas futbola virslīgas pirmās kārtas pēdējā spēlē “Metta/LU” ar 2:1 pārspēja BFC “Daugavpils” komandu.
Abām komandām tiek paredzēta pastarīšu loma, tādēļ sezonas kopgriezumā tieši savstarpējām spēlēm var izrādīties izšķiroša nozīme.
Pirmajā no tām Rīgā galvenie notikumi risinājās pirmajā puslaikā, kad daugavpilieši guva pirmos vāretus, bet Gatis Kalniņš ar diviem precīziem sitieniem panāca 2:1 “Metta/LU” labā. Atlikušajā spēles laikā rezultāts nemainījās, lai gan pēdējās minūtēs BFC “Daugavpils” spēlētājiem bija vairākas labas izdevības panākt neizšķirtu.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

“Synottip” Latvijas virslīgas 1. kārta
FK “Liepāja” – “Spartaks” 1:2
(0:0). Ikaunieks (73.) – Platonovs (61.), Kazačoks (76.).
FK “Ventspils” – FC “Riga” 1:1 (0:0). Tīdenbergs (57.) – Saito (47.).
FK “Jelgava” – RFS 4:0 (1:0). Savčenkovs (4.), Lazdiņš (51.), Siličs (64.), Kaubers (74.).
“Metta/LU” – BFC “Daugavpils” 2:1 (2:1). Kalniņš (28., 33.) – Riževskis (22.).