×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Kalnozola ģimenes kašķis: sieva atklāj politiķim neglaimojošus faktus (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdis Kalnozols

Saeimas deputāta Valda Kalnozola (ZZS) pārmetumi bijušajai sievai Larisai Pomeščikovai par prettiesisku bērnu izvešanu uz ASV nav pamatoti, jo neilgi pirms sievietes un bērnu došanās uz ASV Pomeščikova rakstiski par to informējusi gan Kalnozolu, gan Rīgas bāriņtiesu, sacīja Pomeščikova.

Informējot Rīgas bāriņtiesu par izbraukšanu uz ASV, pielikumā vēstulei tikuši pievienoti arī bērnu izteiktie viedokļi par šo faktu.

Patlaban Pomeščikova ar savu jauno ģimeni mitinās ASV, un, kā akcentēja sieviete, bērni ir drošībā. Par notikušo esot informēts ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FBI).

“Kalnozola apgalvojumi, ka esmu sniegusi jebkādas nepatiesas ziņas, ir klaji meli. Notikumā, par kuru tika ierosināta krimināllieta, ir liecinieki – bērni, kuri redzēja notikušo vardarbību pret mani un bija pirmie, kuri vērsās pēc palīdzības. Saudzējot bērnus, viņi netika aicināti un izjautāti par šo notikumu tiesā, taču tas tāpat paliek fakts, kuru viņi var apliecināt,” apgalvoja deputāta bijusī sieva.

Tāpat viņa apgalvoja, ka Kalnozols neatklāj patieso nodarījumu viņai un bērniem pēdējo piecu līdz sešu gadu laikā. “Viņš neatklāj emocionālo, fizisko vardarbību, kuru vērsis pret mums un citiem mums tuviem cilvēkiem šo gadu garumā. Viņš nestāsta par to, ka finansiāli faktiski neatbalsta bērnus un arī izlīgumā atrunātos maksājumus nav samaksājis, par ko es vērsos tiesā, lai saņemtu izpildrakstus par parādu piedziņu. Kalnozols ļaunprātīgi nemaksā uzturlīdzekļus, pat būdams amatpersona, kurai likums un tiesas lēmums būtu jāpilda pirmajai,” klāstīja Pomeščikova.

Deputāta bijusī sieva piebilda, ka Kalnozols palicis dzīvot un pilnā apmērā izmanto ar savu jauno ģimeni māju, kuru viņa iekārtojusi, izveidojusi un kurā dzīvoja ar bērniem. “Man nācās faktiski bēgt no tās mājas vardarbības dēļ un glābt manus bērnus no neadekvāta un agresīva tēva. Viņš nestāsta to, ka es pēc laulības šķiršanas neesmu saņēmusi ne centa, visu mantu, daļu pat ar viltu Kalnozols paturējis savā rīcībā. Pateicoties tam, ka esmu vienmēr aktīvi strādājusi, es uzturēju bērnus. Viņš nestāsta to, ka laikā, kad jau viena rūpējos par bērniem, viņš visādos veidos centās paralizēt manu darbu, sniedzot dažādām iestādēm – Valsts ieņēmumu dienestam, Drošības policijai, Ceļu policijai, Finanšu policijai, Municipālajai policijai, bāriņtiesai, Sociālajam dienestam un citiem – visdažādākās safabricētas un nepatiesas ziņas, cenšoties padarīt manu dzīvi nepaciešamu. Tiesu un dažādu iestāžu apmeklējumi pēdējo trīs līdz četru gadu laikā bija kļuvuši kā paralēls darbs, kuru apmeklēju gandrīz katru nedēļu, reizēm vairākas reizes nedēļā,” vēstīja deputāta bijusī sieva.

Viņa novērojusi, ka daudzi cilvēki, kuri darbojas valsts iestādēs, ir nedroši, sastopoties ar tāda uzbrūkoša tipa cilvēku, kāds esot viņas bijušais vīrs. “Vai tiešām cilvēki, kuriem ir dota vara rīkoties, jūtas tik nedroši? Kāpēc daži policisti, kurus saucu nakts vidū man palīgā, Kalnozolam pavicinot pasi, apsolīja viņam, ka nekas netiks fiksēts un nekādu seku nebūs. Kāpēc cita policijas iecirkņa darbinieks atteica ierosināt lietu, kad bija iesniegti 100% pierādījumi, jo Kalnozols bija draudzīgi parunājies iecirknī? Tiesu darbinieki mulsa, bāriņtiesas darbinieki šokā, policisti neziņā. Man ir sajūta un pārliecība, ka panākt taisnību mūsu valstī pagaidām ir ļoti grūti,” sūkstījās Pomeščikova.

Jau ziņots, ka Kalnozols pēc, viņaprāt, prettiesiskas bērnu izvešanas jūlijā uz ASV vērsies prokuratūrā ar aicinājumu ierosināt kriminālprocesu pret bijušo sievu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, lai pret Kalnozolu tiktu ierosināts kriminālprocess, informēja politiķis.

Kriminālprocess pret Kalnozolu iepriekš tika ierosināts saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai. Deputāts norādīja, ka viņa rīcībā ir eksperta atzinums, ka traumu nebija iespējams iegūt apstākļos, kādus ir minējusi cietusī.

Politiķis tagad aicina izvērtēt vairāku personu lomu viņa “bērnu prettiesiskās izvešanas jeb aizturēšanas organizēšanā uz ASV”. Kalnozols lūdz arī izmeklēt, vai šīs darbības nav veiktas ar mērķi ietekmēt viņu kā amatpersonu. Tāpat viņš aicina izmeklēt attiecīgo personu lomu, panākot, ka pret viņu tiek sākts kriminālprocess saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Ja, diemzel, es personigi ari pazistu loti labi situetu virieti, kurs savus bernus finansiali absoluti atsakas atbalstit, lai dieva del kads mikro labums netiktu berna matei … bet padizoties ar sasniegumiem un ‘mana meita’ gan patik. Egoists vulgaris.

 2. Un tāds, piedodiet, kretīns vēl šļupst par ģimenes vērtībām!
  PRETĪGI!

 3. Šī sieviete nedomā par saviem bērniem un vadās vienīgi pēc saviem ego impulsiem, ceļot sienu starp bērniem un tēvu. Šādās situācijās bērni tiek novirzīti no viņu dabīgās psiholoģiskās izaugsmes. Bērniem ir vajadzīgi abi vecāki, mīlestība un patiesība. Un pienāks tā diena kad meli būs atklāti bet būs jau par vēlu visu glābt. Tipiska situācija kur māte ir iedomājusies ka viņa demonstrē un māca saviem bērniem izdzīvošanas principu proti kā ar meliem, naidu un mantkārību var panākt ko grib. Ak Šausmas, Dievs lai tev palīdz attapties kamēr nav par vēlu!

  P.S. personīgi nepazīstu ne māti ne tēvu, ārpus Latvijas strādāju ar jauniem cilvēkiem kuri tiek traumatizēti nākot no šādām sajukušām ģimenēm un visi kas iekļauti šajā skandālā ir cietēji , pilnīgi visi! ??

 4. Man ir sajūta un pārliecība, ka panākt taisnību mūsu valstī pagaidām ir ļoti grūti,” sūkstījās Pomeščikova.

  Ja jau aizvedusi bērnus tā, ka tēvs to uzskata par laupīšanu, tad jau “valsts taisnība” bija viņas pusē!?

  Viens otra vērti! Nabaga bērni, kuriem vecāki ir tik ļoti pārņemti ar savstarpēju karu. Tiem vajag abus vecākus! Noskatoties uz visu šo, liekas, ka tomēr tur ir jūtas, kas virmuļo un nebija jāšķiras. Ja nebūtu to, sen būtu vienojušies un toleranti viens pret otru.

  • Dzimtsarakstu nodaļa Atbildēt

   Skumji precē trešo, vēl joprojām mīlot otro;(, bet galvenais, ka trešā to zina, bet ar mieru:( Vēl skumjāk, paciest šō veļas mazgātuvi, it kā kantorim veļas pulveris beidzies…

 5. Nu nevajag , te Kalnozolu ganīt un uzmesties par aizstavi baltai pūkainai, kurai tuvakais ir publiski skandal, pati nevar savaldīt rokas, apsēsta ar naudu. Tikai naudas dēļ aizbrauca uz ASV paķerot līdz bērnus, lai ieriebtu tevam, kaut pati ne brīdi neaudzinaja, bet faktiskā mate bija aukle. Bet mūsu bērnu tiesību aizsardzības institūcijas jau sastāv no tadām pašām un vienoti atbalsta šādas mātes, kurām jau sen vajadzēja atņemt aizgādibas tiesības

 6. Jūtos pretīgi par šo cilvēcisko nepateicību.
  ——-
  Kādu nepateicību? par ko šiem cilvēkiem jābūt pateicīgiem?viņi sveši cilvēki, kam pajumte tika dota, maize? par ko bērniem jābūt pateicīgiem??!!! vecākiem ir pienākums pret bērniem un nevis otrādi.

 7. Žēl šādas sievietes, kuru varmākas vīri izmanto savu sociālo un materiālo pārākumu. Nožēlojami, ka bērnu tēvs spēj krist tik zemu…

 8. Jā dienu pirms izlidošanas uz ASV, tika izsūtīta vēstule , kuru gan RBT, gan es saņēmu, kad visi jau bija ASV. Bērnu tiesiska izvešana uz ārzemēm ir ar pavisam citādu procedūru, kā nolaupīšana paslepus.

  Bērni ir jau labu laiku mātes nolaupītājas gūstā un pilnība pakļauti Stokholmas sindromam, un atsaukšanās uz situācijas ķīlnieku bērnu viedokļa, jau parāda ar cik agresīvam metodēm notiek darbības.

  Faktiski L.Pomeščikovas atbilde ir turpinājums visās iespējamās iestādēs paustai tēva demonizacijai, kurš pirms strīda bija labākais tētis un vīrs pasaulē. Jūtos pretīgi par šo cilvēcisko nepateicību. It īpaši situācijā, kad mūsu tiesībsargājošās iestādes piekāpjas ( faktiski visos gadījumos, kad sievietes paziņo, bez jebkādiem pierādījumiem , ka vīrietis ir vardarbīgs) agresīvas sievietes priekšā.

  Vēl nepatīkamāk, ka man ik pa brīdi kā LR Saeimas deputātam ir jāaizstāv savs gods un reputācija.

  Faktiski ar viltu tika noslēgts izlīgums/ vienošanās kurš no L.Pomesčikovas puses jau nakamaja dienā netika pildīts, jo jau viss tika gatavots, lai paslepus bērnus izvestu no Latvijas.

  Man ir nepatīkami, ka ar pirmajām publikācijām pietiek.com tiku demonizēts, nomelnots un faktiski publiski pazemots.

  • Nav ko sist sievu – apnikusi – izšķieries ! Atdod , kas atdodams un sāc no sākuma – invalīds neesi – sapelnīsi visu no jauna . Tagad viena taisnošanās otrai taisnošanai galā …

  • Valdi! Beidz cepties! Ja kāds Tevi pazemo, tad tas esi Tu pats… Kā var “5. minūtēs” godu zaudēt?!

  • Tas, ka Jūs esat saeimas deputāts, ir vienīgi nožēlojams pārpratums, jo Jums, pirmkārt, nav nekādas sajēgas no likumdošanas procesa. Otrkārt, Jūs esat neaudzināts un vulgārs tips, seksists, kurš spriedelē par lietām, no kurāmpats neko nejēdz.

 9. Man ir sajūta un pārliecība, ka panākt taisnību mūsu valstī pagaidām ir ļoti grūti,” sūkstījās Pomeščikova.
  =======================
  Un viņai ir pilnā mērā taisnība. Kas ar to visu nav saskāries, tam varbūt ir cita izpratne par to, kas notiek šajā policijas, tiesu sistēmā. Atklāsme rodas pirmo reizi saskaroties ar šo iestāžu neizlēmību un savu bezspēcību aizsargāt savas intereses, it īpaši ja pretī stāv biezais un vēl deputāts.

Draugiem Facebook Twitter Google+