×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
20. maijs, 2013
Drukāt

Kalns: Šis man bija piektais fināls un piektais zaudējums

LETALETA

“Man šis bija piektais kausa fināls un piektais zaudējums. Varbūt es esmu vainīgs, mūžīgi otrais,” sarūgtināts pēc zaudējuma Latvijas kausa finālā bija “Liepājas metalurga” pussargs Jurģis Kalns.

Liepājnieki kausa finālā papildlaikā piekāpās FK “Ventspils” ar 1:2.

Pēc mača Jurģis Kalns norādīja, ka ne visi komandas spēlētāji izdarīja visu iespējamo, lai izcīnītu uzvaru: “Pagarinājumā ielaidām nepieļaujamu golu – mūsu spēlētājs spēlē viens pret vienu ar pretinieku, pie kura atlec bumba, ir sitiens, bet mūsējais paliek uz vietas un skatās… Man savā laikā iedotu kārtīgi iekšās pēc tādas epizodes – treneri un arī komandas biedri. Tā nedrīkst spēlēt, vajadzēja bloķēt, darīt jebko, lai tikai patraucētu uzsist.”

Jums spēles plāns bija spēlēt no aizsardzības?

Jā. Pēdējos divus mačus virslīgā spēlējām kā pirmais numurs, un kādi bija rezultāti – knapi uzvarējām Ilūksti, zaudējām “Spartakam”. Kā otrajam numuram laikam sanāk labāk, iesēžamies un skrienam pretuzbrukumos. Ja uzbrukumā kāds varētu aizķerties aiz bumbas, būtu ļoti labi.

Kārtis jums sakrita labvēlīgi – pirmajā puslaikā viens sitiens un gols.

Simtprocentīga realizācija. Otrajā puslaikā jau nekas nemainījās, arī sēdējām aizsardzībā un gaidījām savu momentu, bet sanāca rikošets un ielaidām. Pēc tam centāmies kaut ko izveidot, bet laikam bijām noguruši no spēlēšanas bez bumbas.

Virslīgā jūs Ventspili uzvarējāt ar 3:0. Ar ko tā spēle atšķīrās no kausa fināla?

Tad visus trīs vārtus guvām pēc standartsituācijām, un tas vēl bija uz mākslīgā laukuma, kas ir pavisam citādāk, varējām spēlēt kompaktāk un pretiniekam tik daudz nav, kur izvērsties. Uz lielā laukuma ir grūtāk, vēl jāpierod.

Kāpēc jūs čempionātā Ventspili pēdējos gados uzvarat vai spēlējat neizšķirti, bet kausā – zaudējat?

Es nezinu. Man šis bija piektais kausa fināls un piektais zaudējums. Varbūt es esmu vainīgs, mūžīgi otrais. Kad biju Ventspilī, tad arī finālā zaudējām Daugavpilij. Cerams, ka kaut kad tomēr uzvarēšu.

Kāda vispār ir situācija komandā, ņemot vērā lielās problēmas ar uzņēmumu “Liepājas metalurgs”?

Pagaidām turamies, mums ir apsolīts, ka viss būs kārtībā, bet nu – neziņa jau ir. Līdz šim viss vairāk vai mazāk ir samaksāts. Labi, ka iekļuvām Eirokausos, tie ir arī kaut kādi ienākumi un arī prestižs.

Kā kopumā rezumē čempionāta sākumu?

Pozitīvi. Gribētos vairāk spēlēt uz zaļajiem laukumiem. Varēja sākt čempionātu mazliet vēlāk, kad būtu normāls laiks. Uz mākslīgā seguma mums salūzuši seši, septiņi cilvēki, tagad uz zālītes viss pamazām nostājas savās vietās. Zaudējums “Spartakam” ir mīnuss, bet citādi – normāli. No līderiem atpaliekam divus punktus, tas nav daudz.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+