Sports
Ziemas sports

Kalnu slēpotājam Zvejniekam 32.vieta pasaules čempionāta slaloma sacensībās 0

Foto – Viesturs Serdāns

Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks svētdien izcīnīja 32.vietu Šveicē notikušā pasaules čempionāta slaloma sacensībās.

Par čempionu divu braucienu summā kļuva Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Marsels Hiršers, kurš Zvejnieku divu braucienu summā apsteidza par 5,12 sekundēm.

Pašlaik 27 gadus vecais Hiršers pirms tam šajā pasaules čempionātā bija izcīnījis zeltu milzu slalomā, kamēr slalomā viņš iepriekš zeltu bija guvis arī 2013.gada planētas meistarsacīkstēs.
Sudrabu svētdien tikmēr ieguva cits austrietis Manuels Fellers, kurš pēc pirmā brauciena bija tikai septītais, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās pirmajā braucienā vien desmitajā vietā palikušais vācietis Fēlikss Neireiters.

Tikmēr Zvejnieks pēc pirmā brauciena bija 35.vietā, bet pēc gana veiksmīga otrā brauciena izdevās summā pakāpties par trim pozīcijām.
Līdz ar vīriešu slaloma sacensībām noslēdzies arī pasaules čempionāts.

Saistītie raksti

Piektdien milzu slaloma sacensībās pirmajā braucienā Zvejnieks ieņēma 44.vietu, bet otrajā braucienā viņš ceļgala traumas dēļ neizgāja uz starta un palika bez rezultāta. Sākotnēji bija šaubas par latvieša dalību svētdienas slaloma sacensībās, bet Zvejnieks tomēr nolēma piedalīties.

K.Zvejnieks ieguva automātisku vietu slaloma pamatsacensībās, bet pirms tam sestdien norisinājās arī kvalifikācijas sacensības vīriešu slalomā, kas gan pārējiem Latvijas sportistiem bija neveiksmīgas. Ja Miks Zvejnieks nesasniedza finišu pirmajā braucienā, to pašu otrajā mēģinājumā paveica Žaks Gedra, kurš vēl pirms tam bija cerīgajā 31.pozīcijā.

LA.lv