Sports
Ziemas sports

Kalnu slēpotājs Zvejnieks atteicies no starta divās olimpiskajās disciplīnās0

EPA/Scanpix

Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks atteicies no starta Phjončhanas olimpisko spēļu nobrauciena un supergiganta sacensībās, lai koncentrētos dalībai slalomā un milzu slalomā, aģentūrai LETA pauda Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Pirms došanās uz Phjončhanu Zvejnieks bija plānojis piedalīties visās piecās individuālajās distancēs, tomēr pirmajās olimpisko spēļu dienās programmu ievērojami ietekmējuši laikapstākļi un līdz šim izdevies sadalīt vienu no četriem plānotajiem medaļu komplektiem.

Vīriem jau pagājušajā svētdienā bija veikt nobraucienu un Zvejnieks to būtu izmantojis kā treniņu pirms otrdienas Alpu kombinācijas, kur sportisti sacentās nobraucienā un latvieša kroņa distancē slalomā. Tomēr svētdienas sacensības nenotika, bet otrdien gan sportisti devās trasē un Zvejnieks guva 26.vietu.

Jau pēc Alpu kombinācijas Zvejnieks pauda, ka nezina vai piedalīsies nobraucienā, kas tagad pārcelts uz ceturtdienu, jo todien plānoti arī milzu slaloma treniņi.

“Trenerim teicu, ka gribētu startēt nobraucienā. Aizbraukšu uz ciematiņu un sadomāsim. Pieredzes dēļ tas būtu vislabākais, ko varētu darīt, tomēr loģistiskas dēļ gan tas varētu iegriezt milzu slalomam un slalomam,” otrdien atzina sportists, kurš ir tehnisko disciplīnu speciālists.

Saistītie raksti

Tagad izlemts, ka Zvejnieks turpinājumā brauks vien 18.februārī gaidāmajā milzu slalomā, kā arī slalomā, kas risināsies 22.februārī.

Zvejnieks otrdien sasniedza otro visu laiku augstāko Latvijas rezultātu kalnu slēpošanā olimpiskajās spēlēs – 2002.gadā Soltleiksitijā 25.vietu slalomā izcīnīja Ivars Ciaguns.

LA.lv