×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. augusts, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: Kalvītim teicama peldspēja (15)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Kaut bija ļaunvēļi, kas pareģoja, ka miesās dūšīgais Aigars Kalvītis pēc krišanas no premjera krēsla sašļukšot kā pārdurts gaisa balons un tautpartijieti vairs nelicencēšot nekādiem amatiem, bija skaidrs, ka 150 kilogrami nav ne ar torpēdu nogremdējami. Kalvītim ir teicama peldspēja! To apliecina mūsu vecā drauga pārcelšana no “Latvijas balzama” padomes priekšsēdētāja šaurās vietas uz “Latvijas gāzes” valdes priekšsēdētāja amata plašumiem. Paša pārceltā vārdiem runājot – atbildīgā postenī ar lieliem darbiem nākotnē. Ekspremjers no alkoholisko dzērienu karaļa pārkvalificēts par gāzes magnātu! Izvēle likumsakarīga. Kā gāze, tā šņabis ietilpināmi kategorijā “energoresurss, degviela, kurināmais”. Abus energonesējus ieteicams lietot atdzesētus. Abiem ir raksturīga smaka. Kāds viszinis iesprauksies ar pārgudrību, ka vodka ir šķidrā degviela, bet gāze – gāzveida kurināmais. Nu zināma arī sašķidrinātā gāze. Bez tam abām dabasvielām piemīt īpašība būt gaistošām kā rīta rasa.

Atgriežoties pie neizgaistošā Kalvīša jaunā izaicinājuma. Viņš nokļuvis uz krēsla, kam – nezinu, līdzvērtīgi varbūt vadīt NATO Izcilības centru stratēģiskās komunikācijas jautājumos vai Armijas ekonomisko veikalu. Par to arī pacelsim Rīgas melnā balzama čarku!

Tagad Kalvītis snaust nevarēs. Darbošoties uz divām debespusēm. Kursēs no Rīgas uz Maskavu ašāk, nekā zināmas sugas sievietes pārvietojas uz slotas. Gāzes vads pagarināsies, lai nu saturas vietējie kūdras un šķeldas deģi. Cik gan savulaik ekspremjers nav dibinājis pazīšanos Krievzemes galvaspilsētā un “Gazpromā”! Viņš saviesīgās sarunās pratīs nokaulēt un atvest uz Latviju gāzi par malkas cenu!

Tomēr ļaudis, uzzinājuši jaunumus, satraukti izpērk brandavīnu ar “LB” marku. Kas notiks ar tautas uzņēmumu, nacionālo lepnumu, kad Aigars to atstājis! Kuru “Latvijas balzamā” liks par priekšnieku? Lūk, galvenais jautājums! Kaut dažs šņabdeguns dzimis kā cilvēks, bet dzīvo kā lopiņš, tomēr tautas tradīcijā grādīgais ir galda kultūras izstrādājums, patīkams kā dzēriens un dzīvais ūdens, ar ko pat ārstē daudzas kaites. Itin kā “Saskaņas” cilvēki kaut ko saprotot no vodkas. Bet nevar taču gnomu likt valsts nozīmes stratēģiska uzņēmuma priekšgalā! Kur ņemsim vīru, kurš spētu aizvietot Kalvīti kā “LB” stabilitātes garantu? Kurš ir noformējies cilvēks, kas piedalījies mūsu valsts piensaimniecībā. Bijis politiskajā celtniecībā un administratīvā darba augstākajās virsotnēs. Ar zināšanām tirgus ekonomikā no matu galiem līdz papēžiem. Piedevām hokejkluba “Dinamo” tēvs dibinātājs, aizrautīgs mednieks un pazīstams kā izcils dzīru biedrs.

Kandidāts atkal jāmeklē vismaz bijušo un esošo premjeru un valsts prezidentu līmenī.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Arī Latvijai nu būs pašiem savs Šrēders!

 2. beibe aiz stūres rata Atbildēt

  Vai tagad varam sagaidīt, ka Latvijai turpmāk būs 7 gadi ar – trekno gāzi?

 3. man visvairāk patika – hokejkluba “Dinamo” tēvs dibinātājs, aizrautīgs mednieks un pazīstams kā izcils dzīru biedrs – ATBILST!!!

 4. Cik viegli … pa jūru peld un negrimst dibenā…

 5. Kad Jūs komentētāji izlasīsat MK noteikumus, kurus savlaik izbīdija Kalvītis, varēsat saprast, ka esat apčakarēti par 100% un nekas te nevienam nespīd, viss ir vienos vārtos.

 6. SOFISTI AIZSTĀV KREMĻA INTERESES !

 7. Līcītim vispār nav peldspējas,tikai nelielas rakstītspējas.

  • Līcītim ir drosme pateikt to, ko domā lielākā daļa latviešu.

   • Arvids Sauleskalns Atbildēt

    Ari es esmu gatavs parkstīties zem katra vārda ko šajā rakstā raksta Līcītis. !00% taisnība par kampēju kalvīti. Un 1005 taisnība,ka sūds nezaudē peldspēju.

 8. Valdības bijuša vadītaja dabiskā iekļaušanas okupētājvalsts īpašumu pārvaldīšanā latvāņu izpratnē ir dabistisks process.Uz to mums atkal jāiedzer!

 9. UN kāpēc Kalvītis nedrīkst strādāt un dzīvot kā viņš vēlās!? Lai viņam veicās!

 10. Nezāles nriznīkst.Kuram vēl krievu ”cars” spiež roku?

 11. Nu normāls čoms! Mums tak vajag lēto gāzi…..

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Muļķe sirds, tai nekad, nekur nav gana!

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja partiju “No sirds Latvijai” (“NSL”), piekritis piedāvājumam 13. Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta. Šādu piedāvājumu viņam izteicis Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. G. Kūtris žurnālistiem teicis, ka vairākas Saeimā pārstāvētās partijas viņu aicinājušas uz 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties to komandām, taču ZZS aizstāvētās vērtības viņam šķiet tuvākas. Tikt ievēlētam no ZZS saraksta viņam ir daudz lielākas iespējas, jo ZZS ir augstāki reitingi, kamēr Ingunas Sudrabas vadītajai “NSL” vēlētāju aptaujās atbalsts grozās ap vienu procentu.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+